Kızgın öğretmene böyle tepki gösterdi

Rusya'da bir İngilizce öğretmeni ders esnasında tahtaya kaldırıp azarladığı küçük kız tarafından tekmelendi.

Kızgın öğretmene böyle tepki gösterdi

Görüntüler kızın sınıf arkadaşı tarafından cep telefonu kamerasıyla çekildi. Küçük kız öğretmeninin sınıfın önünde kendisini azarlamasına ve ardından da kafasına vurmasına dayanamadı ve hocasına tekme atıp sınıfı terk etti.

[

](http://video.mynet.com/habervideo/Kizgin-ogretmene-boyle-tepki-gosterdi/1468886/)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 86 yorum
terbiyesiz öğrenci hiç öğretmene vurulurmu...
47 yaşımda okuyamamış diplamasız bir adamım.Daha ilkokulda küçücük bir çoçukken dayakları yüzünden beni okuldan soğutan dayakçı öğretmen neriman şerefsizine lanet olsun ve bunun neticesinde iyi bir temel eğitim alamayıp başarısız bir öğrenci olarak lis 1 den terk etmeme sebep olduğu için de Allah bin belasını versin tabi gebermediyse. Şimdi tabi hemen diyeckler vardır beddua etme..niye seni dövüyodu mutlaka sen bi haltlar ediyodun hayır efendim hayır kendi akraba ve öğretmen arkadaşlarının çocukları vardı 5-6 tane kadar bunlara özel ilgi ve ayrım bize ise işin en kolayı DAYAK!!
iyi yapmış biz sopayı yedik ellerine sağlık hocam dedikte ne oldu dayakçı faşist öğretmenler yüzünden pısırık bir nesil yetişti
bu yorumlar ne böyle, bu öğretmen düşmanlığı neden?öğrenöi her saygısızlığı yapsın öğretmen sussun otursun öyle mi?
konumuz bu videoysa çocuk haklı bence..yoksa işini layıkıyla yapan öğretmenlere elbette saygımız olmalı...ancak şu videodaki davranış şekli o çocuğun psikolojisinde travma bile yapar ve geleceğini dahi etkiler ceyda hanım..
ogrencinin saygisizliginin cezasi kurul karariyla verilmelidir, ogretmen ile degil !!
öRetmen döVebilir.ben edebiYatÇıDan Çok kötek yediM.adam olduk.okuduk çalışıYoz.
saygısız hitaplarda bulunmayın beğenmediysen tuşa bas yorum yapmak zorunda mısın?
mesleği sizden mi öğreneceğiz ayazma?
öyle sayın öğretmenim sen bu mesleği babanın hayrına yapmıyorsun özel bir okulda bu şekilde davransın bakalım öğretmenlerimiz ... biraz insaflı olun ve Türkiye Cumhuriyetine yakışır şekilde bu kutsal mesleğinizi icra
onlar daha çocuk susacak değil eğitecek eğitim de öyle azarlamayla değil çocuğun anlayacağı dilden ifade ederek doğruyu ve yanlışı anlatacak... oldu mu canım
video açılmadı okuduğum yorumlara göre yorum yaptım
Benim Uagımı(çoCumuu)öRetmeni DöVebiLir.sanKi Bizi döVmedimi.iYiki döVdü beni edebiYat öRetmenim.adam olduK.
keşke birazdaha dövselerdi adam olmuşun ama yazmayı öğrenememişsin.
Döveceğine yazı yazmayı da öğretebilseymiş ya o edebiyat hocan.Kafana fazla vurmuş galiba.
hahaha komik şey
bence adam olmuş olabilirsin bilemem tanımadıgım için ama harbi bi türkçe katilisin ona kesin inanıyom belki öğretmininde belki senin gibi türkçe katilidir ondan pek bişeyde diyemiyom..
dayak yiye yiye ne hale gelmişsin belli yazından.öğretmeninde sende öğretim eğitimin dayakla olacağına inanıp zavallılaşanlardansınız.
bence dayak en son çare. zaten yazına göre edebiyat öğretmeninde pek bi başarılı olamamış sende :)
Vay ALLahın cahili , ben cocuguma dokundurmam bile
Sen ne diyon.
öğretmenin keşke az daha dayak atsaymış böylece yazdığın cümleyi anlardık
dayak sanırım denge kaybı yaratmış.yazı ve mantık sağa çekiyor biraz.
aferin kıza :D
ilk okul öğretmenimden gördüğüm zulumu ,filistin israilden görmedi. bi insan matematik yapamıyor diye hergün dayakmı yer.hemde tüm sınıf. o yüzden böyle öğretmenleri gördükçe iğreniyorum.ve öğretmenleri hiç sevmiyorum sırf o ilk okul öğretmenim yüzünden oldu .alkolik ayyaşın tekiydi.
evet bence de ogretmenlerden gordugumuz zulumu israilli cocuklar filistinli teroristlerden gormemistir !!
öRetmenlerin HaKKını yemeyin.döVmeleri gerekiYosa döVsünlerKİ veletler oKusuN.
kendin söylüyorsunya alkolik ayyaşın tekiydi diye eğer o adam doktor polis mühendis olsa yine sevmeyecektin yani öğretmenlikten kaynaklanan bir şey değil hem bunlar olurken annen baban ya da yakınların ne yapıyordu asıl suçu onlarda ara nasıl bir doktoru beğenmediğinde değiştiriyorsan öğretmenini de değiştirebilirdiniz...
bravo bücüre :) velisine bırakmamış işi.
bizim hocaların da böyle dayağa ihtiyaçları var kendilerini padişah fln sanıyorlar
git döv o zaman yalnız neden döveceksin biliyormusun sana insanlık öğretememiş o öğretmenin
helal olsun kıza bizdeki öğretmenlerede gerekiyor aynısı
:) dövülmeyecek gibide değil , rahatsız bu adam
HELAL OLSUN BU ŞEREFSİZ SİSTEM VE ADİ ÖĞRETMENLERİNE HAKTIR
aynennn öyleee helal olsun kızaaa :))
hiç inandırıcı değil
walla helal olsun.. Asıl dersi kız vermiş. Ayağına sağlık.
ben cocuğumu öğretmenlere emanet edicem sonra onlarda kalkıp cocuğuma vurmaya yada sınıfın ortasında rezil edicek yapma yaa kusura bakmayın ama böyle öğretmene dayak haberleri gelince hiiç acımıyorum kim bilir neler yaptı ki dayak yedi veliden....bu tip insanlar cocuklara ne verebilir ki....?
çok biliorsun ya öğretmenliği konuşup atıp tutuyorsun. ne acaip insanlarsınız ya. sen çocuğuna birşey veremediğin için çocuk sınıfta öğretmeninden azar işitiyor ama sen ona edeple oturmasını kalkmasını öğretsen öğretmeni ona birşey demez aksine sever. ama siz ne anlarsınız işiniz gücünüz anca laf.. neyse ağzı olan konuşuyor. senin çocuguna kızarsa sen git tepki göster
biz öğretmenliği bilmiyoruz ama öğrenciliği çok iyi biliyoruz.öğretmene emanet edilen bir öğrenciye bu şekilde davranma hakkını kimse vermez.evet bende arkadasıma katılıyorum.sen evde kendi çocuğuna bişeyler öğretmek için bu şekildemi davranıyorsun.(çok bilmiş öğretmen)
eğitim öğretimden okuldan ne kadar uzaksınız böyle girin bir okula da gözlem yapın biraz sonra oturun yazın yorumunuzu
ben de öğretmenim bugüne kadar bir öğrenciye vurmadım kalbini kırmadım yalnız öyle veliler varki ineklerine koyunlarına çocuklarından daha çok değer veriyorlar çocuğu okula öğretmenler bakıcılık yapsın diye gönderiyor hele çalışan anne babalar bıraksan akşama kadar çocuğu okulda tutacak böyle ailelerin çocukları da öyle oluyor öğretmenlik mesleğinin içine girmeden bazı şeyleri anlamanız zor polisler gibi silahı yok öğretmenin bak polislere az bi saldırı olsa adam öldürüyorlar
tebrikler evladım
Öğretmenin utancını düşünemiyorum bile, süper, aferin kıza valla
O öğretmen sırf kendi egosunu tatmin etmek için mi dövüyor?SADİST Mİ O?DÖVMESİ, ŞİDDET UYGULAMASI ELBETTE YANLIŞ AMA BU YORUMLAR NE ÖYLE?
Öğretmen adayı olarak kızı destekliyorum.Bizim mesleğin içinde çok çürük var.Yalnızca Türkiye'de de değilmiş hani...
dikkat et hoca , Adam tokatlamiyor !!! Turkiye'de kafani tahtaya vururlar.. kulaklarindan havaya kaldirirlar.. devlet memurlugu diye birsey olmamali ki bu tur dengesizler rahat rahat hareket etmemeli !!
yalan olduğu belli. kız yana tekme atıyor ama hoca önünü tutup yere düşüyor. o el kadar çocuk vursa ne olur zaten. sazanlarrrr
Eferüm gız saa:):):)
Öğretmen hak etmiş çok tahrik edici küçük bir çocuğa bu şekilde davranış sergilenir mi? herhalde psikolojisi bozuk zaten rusya internet sitelerine gönderdiği videolar ile meşhur olma yolunda bu uğurda sırf video çekebilmek üzere otobanlarda diğer insanların hayatlarını tehlikeye atıyorlar.
AFERİN BÜCÜR BÖYLE ÖĞRETMENE BÖYLE DAYAK BU BİR ÖĞRETMENDE OLSA HAKETTİ DİLİNİ BİLMİYORUZ ANCAK HAREKETLERİNDEN ANLADIĞIMIZ KADARIYLA RAHATSIZ EDİCİ BİR TİP BİZDEDE BÖYLE TİPLER VARSA ONLARA İTHAF OLUNUR
Kimse rusyaya bu görüntülerden sonra kalkınmış ülke demesin
1.si o yaşta çocuk nasıl telefonla sınıfta rahatça kamera çekebiliyor.. 2.si Kız diz kapağının üstüne vuruyor hoca önünü tutuyor 3.sü ise çok yapmacık olduğu belli.. Bir kamera olayıdır gidiyor sonumuz hayrola. Yok kaçarken araba çarptı ibret olsun bilmem ne işin cılkını çıkardınız.. Doğru olanlar olabilir sözüm yok. Futbol maçı izliyorum adam maçta birden saçma sapan hareketler yapıyor 3 harfli çarptı yazıyor heryerde.İşin içine giriyorsun adam kafasını bir yere vurmuş çok hızlı olduğundan farkedilmiyor onun etkisiyle sağa sola yalpalıyor..
helal olsun böyle oruspu çocuğu öğretmenlere az bile. avradından azar işitir gider öğrencisinden hıncını çıkarır. bence en güzelini yapmış küçük kız. babasının kızını azarlıyor sanki
iyi yapmış kız iki üç daha çaksaymış :)
ellerine sağlık iyi yapmışsın
bu öğretmen öğrencileri bu şekilde eğitiyorsa yanlış yapıyor benim fikrimce... eğitim, öğretimden önce geliyor çünkü... eee nasıl eğitirsen karşılığınıda o şekilde alırsın kız iyi yapmış demiyorum ama onunda o anki psikolojisini düşünmek lazım. :)
tiyatro mu ne bu. gerçeğe hiç benzemiyor. belki adam kendini attırmaya çalışıyor. belkide okulda çalıştığı ücreti alamadı böyle plan yaptı. intikam aldı çalıştığı yerden..
ayagına saglık:)
cep telefonuyla çekim yapılabilen bir sınıfta gayet normal
akp işi var
ogretmen : 2 me ile mi , yoksa ; tek me ile mi yaziliyordu......
Küçük kız şimdiden yolunda Allah sonu hayır etsin:)
Öğretmen = Eğitimci (eğitim vermek için para alan insan ) Okullarda özellikle 1 ve 3 sınıfarda bence edep-adap tarzında bir derste olmalı, burada öğrencilere Saygı ve sevgi öğretilmeli. Öğretmenin bağırmaya çağırmaya hakkı yoktur, başarısız haylaz yaramaz öğrenci kötü olarak karnesinde notunu görmelidir, eğitim aldığı yerde şiddet görmemlidir çocuk bu şiddet içeren her hangi bir eylem görmemelidir sadece kötü ne görecekse bunu karnesinde görmelidir. Aile içi ne kadar çok sorunlar olabiliyor çocuklarda bundan etkileniyor aklı o an sınıfta olmaya bilir çok normal bişey bu.
Çok güzel yapmış.Hangi devirde yaşıyoruz da bir öğretmen öğrenciyi sınıfın ortasında azarlayabiliyor.Öğretmen şiddetine son !
sorun çocuğun haklı veya haksız olması değil çocuk kusurlu ise devamlı yanlış hareketlerde bulunuyor olsada çocuk pedegoglar var eğitimi sağlayamıyorsa öğretmen cocuğun anne ve babası ile birlikte hareket ederek çocuk psikolog eğitiminde yön verilir çocuk i,çin yapılacak budur.
valla ne diyim egitimci degilim ama şunuda düşünmek lazım hangimiz kendi evladına katlanabiliyorki belkide öğretmenin canına tak demiş olabilir hergün kaçtane çocukla uğraşıyor egitmeye çalışıyor bide bu yönden düşünmek lazım benim fikrimce..
rus eğitim sistemine 4+4+4 ihraç edelim derim :)
Diğer Haberler