Kopan tekerlek dehşet saçtı

Görünmez kazanın böylesi görülmedi. Bir dükkanda otururken başlarına tekerlek düştü. Üç arkadaş eczanede oturmuş sohbet ederken nereden geldiği bilinmeyen bir otomobil tekerleği dükkandan içeri girdi ve büyük bir hızla başlarına düştü. Neye uğradığını şaşıran üç arkadaş olayın şokunu yaşarken gerçek sonradan ortaya çıktı. Eczanenin güvenlik kamerası görüntüleri incelendi. Bir araçtan kopan tekerleğin, ilginç bir şekilde eczanenin kapısından içeri girdiği ve kazanın bu şekilde yaşandığı görüldü.

Görünmez kazanın böylesi görülmedi. Görüntülerin adresi Adana. İbrahim Obaz isimli vatandaş eczanede iki arkadaşıyla sohbet ederken başlarına eczanenin kapısından içeri giren otomobil tekerleği düştü.

İçeride bulunan kimsenin aklından bile geçirmediği bu kaza, eczanenin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Üç arkadaş sohbet ederken, otomobilden fırlayan tekerlek yuvarlanarak eczaneden içeri girdi. Yaşanan bu kazayı ilginç kılan bir başka durumsa, yuvarlanan tekerleğin eczanenin açık kapısından içeri girmesi oldu.

Kapıdan içeri giren tekerlek, talihsiz adamın başına çarpıp hızını kaybetti ve orada bir anda şok yaşanmasına neden oldu. Olayın ardından güvenlik kamerası görüntüleri incelendi ve gerçek anlaşıldı. Olayın nedeninin bijonları kopan bir araçtan dolayı gerçekleştiği öğrenildi. Bijonlar, arabaların tekerlek kısımlarında bulunur ve tekerleği araca tutturmaya yarar. Neyse ki bu ilginç kazada ölen ya da yaralanan olmadı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
oldu olacak bi de çay ikram etseydiniz misafir gelmiş :D
hayır adam iş yeri sahıbıne neden yuklenıyor onu anlamadım
Gri ceketli ucuz yırtmış
Tesadüfen yaşıyoruz!!!
Diğer Haberler