Köpeği ve sahibini perişan etti

Sokakta yaşana ve bir güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler, ilginç anları saniye saniye kaydetti. Bir kadın sokakta köpeğiyle yürürken otomobilin altından bir anda fırlayan kedi, köpeğe saldırdı. Olaylar da tam bu anda gelişmeye başlıyor.

Öfkeli bir kedi, kaldırımda yürüyen kadının bacaklarının arasından geçerek tasmayla dolaşan köpeğe saldırdı. Neye uğradığını şaşıran kadın, kedinin saldırısını görünce köpeğini korumaya çalıştı, ancak yere düştü. Öfkeli kedi köpeğe saldırmayı bırakıp bu sefer de yere düşen kadına saldırdı.

Tüm bunlar sokak ortasında yaşanırken kendinden emin bir şekilde kenara çekilen kedi, ilginç görüntü oluşturdu. Show Haber'de yayınlanan görüntülerde çevredeki bir vatandaş, kadının yardımına koştuğunda kedi hem köpeğe hem de kadına saldırmış, olan biteni kenardan izlemeye koyulmuştu. O anlarda bir dükkanın güvenlik kamerası kayıttaydı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Abi ben o kediyi tanıyorum, bizim mahallenin psikopatıdır, pisliğin tekidir, beladır, kesinlikle bulaşmayın , ismi ökkeş...yedi yıl yatmışlığı var, durmadan çıkan aflardan yararlanıp yine dışarıda, görüyorsunuz işte sonucu...
iyi oldu helal olsun kediye var bi bildiği kedinin
daha önce bu kedi ile köpek hatta köpeğin sahibi tanışıyorlarmıydı acaba yoksa spontane gelişen bir durummu ?
Diğer Haberler