Öfkeli boğa kendisini büyüten adamı tanıyınca...

Festival esnasında kameralara izleyenleri mest eden görüntüler takıldı. Çevresi çitlerle çevrili sokakta öfkeyle çevresindekilere saldırmak için bekleyen boğa bir anda kendisini büyüten kişiyle karşılaştı. Adamı tanıyınca davranışları hızlı şekilde değişen boğanın aslında ne kadar sevgi dolu olabileceğini gösteren görüntüler hayvan severlerin büyük beğenisini topladı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
böyle yavşak bir millet göremezsiniz dünyada... hayvanı sıkıştır ve şiş batır ÖLDÜR....bUNA boğa güreşi DE.....bunların geçmişi de kanlıdır...KENDİ KAYNAKLARINDAN BİR ÖRNEK..."İspanyol bir gün, Las Cassas önlerinde, 3,000 kişiyi, parçaladılar, başlarını kestiler veya ırzlarına geçtiler. Hiçbir devirde benzeri görülmemiş insanlık dışı olaylar ve barbarlıklar gözlerimin önünde cereyan etti. İspanyollar kendilerinden kaçan çocukların bacaklarını kestiler....Kim bir kılıç darbesiyle insanları iki parçaya ayırabilecek diye bahse gidiler."...."Misyoner Bartelemo de Las Casas"
biz kurban keseriz cani oluruz cahil yobaz oluruz... bunlar kılıçları hayvanların omuzlarına sokarak arenada işkence ederek öldürür ve buna boğa güreşi derler ve medeniyet ve çağdaşlık derler... gülüyorum sadece...
Diğer Haberler