Otobüs şoförü sürücüyü yumrukladı

İzmir'de halk otobüsü şoförü ile otomobil sürücüsü arasında çıkan kavgada yumruklar konuşurken, lüks aracın sürücüsü art arda yediği yumruklar sonrasında neye uğradığını şaşırdı. ESHOT şoförü, çevredekilerin kavgayı ayırmak istemesine rağmen, sürücüye salladığı yumruklar ile boksörleri aratmadı. Bir vatandaş tarafından saniye saniye görüntülenen kavga, halk otobüsündeki vatandaşlar tarafından da büyük bir şaşkınlıkla izlendi.

İzmir'in Konak ilçesinde, halk otobüsü şoförü ile otomobil sürücüsü arasında çıkan kavgada yumruklar konuşurken, ardı ardına yumruk yiyen lüks aracın sürücüsü neye uğradığını şaşırdı.

Olay, saat 15.45 sıralarında Mustafa Sahil Bulvarı Sadık Bey Durağı yakınlarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Narlıdere-Konak arasında sefer yapan halk otobüsünün şoförü ile bir otomobilin sürücüsü arasında seyir halindeyken bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede büyüyünce, lüks aracın sahibi iddiaya göre halk otobüsünün önünü kesti. Bunun üzerine sinirlenen ve otobüsten inen ESHOT şoförü ile otomobil sürücüsü kavga etmeye başladı.

BOKSÖR GİBİ YUMRUKLAR SAVURDU

Çevredeki bir vatandaş ikiliyi ayırmaya çalışırken, profesyonel boksör gibi gardını alan ESHOT şoförü, sürücüyü ardı ardına yumrukladı. ESHOT şoförünün darbelerine maruz kalan lüks aracın sahibi neye uğradığını şaşırdı. Kavganın ardından iki sürücü de araçlarına binip olay yerinden uzaklaştı.

Öte yandan, yaşanan olay başka bir vatandaş tarafından saniye saniye görüntülenirken, halk otobüsündeki vatandaşlar ise şoförün yumrukları karşısında büyük şaşkınlık yaşadı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
ikiside kavga etmeyi bilmiyor ki.. neyi yumruklamış.. döven yok ortada.. ikisinide yumruk manyağı yaparım bunların..
bir siyasi partide ister iktidar ister muhalefet hiç farketmez şiddete karşı sıfır toleransı savunmalı gerekli düzenlemeyi yaptırmalı ne yol kesmek ne yumruk atmak bu kadar kolay olmamalı cezası caydırıcı olmadığından her olay kavgaya dönüşüyor ver trafik kavgasına karışanı kamu hizmetine onunda hayatı allak bullak olsun yumruğu yiyip işe güce gidemiyorsa bir taraf diğeride mağdur olmalı haklı haksız demeden kavganın tarafları bedel ödemeli
taksi dolmus otobusleri kaldirmadan trafik kavga sorunlar cozulmez
@gb_serdar işe de katırlarla gideriz artık.
@murat_savas_1982 hangi devirde yaşıyon lan sıgır metro var metrobüs var o eskidenmiş
Şu habere de "Dehşet Anları Kamerada" diye başlık atıyorsunuz. Sizin haberciliğinize. ...
CAHİLLER, KAVGA DÖVÜŞ CAHİL İNSAN İŞİDİR..AKIL, BİLİM, SANAT, KÜLTÜR LAZIM ÜLKEMİZE.
geçiş üstülüğü olan araçlar 1.otobüs 2.taksi 3.servis 4.ambulans 5.itfaiye :)
Sayın muhabirler haber yaparken biraz araştırın. İzmir'de Özel Halk Otobüsü yoktur. Biri direk Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı ESHOT ve de yine belediye şirketi olan İZELMAN vardır. Zaten İzmir'deki gibi bütün belediyelerin Özel Halk Ötobüslerini kaldırması gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca buradaki şöferü haklı gösterecek bir yok. Mutlaka yargılanmalı suçlu ise cezasını aımalı.
Diğer Haberler