Sel sularının arasından yükseldi! Sosyal medya bu görüntüyü konuşuyor!

Kolombiya'da yaşanan sel faciasının ardından kameraya alınan anlarda kadraja dahil olan bir figür büyük tartışmaya sebep oldu. Videoyu paylaşan kişi figürün sel sularında can veren bir çocuğun ruhu olduğunu öne sürerken, sosyal medya kullanıcıları görüntüler hakkında bakın neler söyledi.

17 Mayıs 2017 20:52
PAYLAŞ
TWITTER

'da 94 kişinin ölümüne sebep olan felaketinde tüyler ürperten görüntüler ortaya çıktı.

Kuzey Kolombiya'daki Barranquilla kentinde kaydedilen anlarda, bir caddenin sular altında kaldığı görülüyor. Hızla akan suyun kaydedildiği anlarda kameranın sağa doğru dönmesiyle uzakta beyaz bir figürün havaya doğru yükseldiği gözleniyor. Bir erkek çocuğunun i olduğu öne sürülen figür sanal alemin dikkat çeken görüntüleri arasına girdi.

Feci şekilde hayatını kaybedenler arasında yer alan küçük çocuğun unun gökyüzüne yükseldiği anların kayda alındığının iddia edildiği görüntülere pek yok yorum yapıldı. Bazı kişiler görüntüleri paylaşan kişi ile aynı fikri paylaşırken, bazı kişilerse figürün hayalet olmadığını savundu. 'Sadece camın yansıması' ve 'Kamera üzerindeki su damlası' gibi yorumların da geldiği o videoda yaşananlar...

Sel sularının arasından yükseldi! Sosyal medya bu görüntüyü konuşuyor!

Anahtar Kelimeler:

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir