HABER
İLGİNÇ HABERLER

Sel sularının arasından yükseldi! Sosyal medya bu görüntüyü konuşuyor!

Kolombiya'da yaşanan sel faciasının ardından kameraya alınan anlarda kadraja dahil olan bir figür büyük tartışmaya sebep oldu. Videoyu paylaşan kişi figürün sel sularında can veren bir çocuğun ruhu olduğunu öne sürerken, sosyal medya kullanıcıları görüntüler hakkında bakın neler söyledi.

Kolombiya'da 94 kişinin ölümüne sebep olan sel felaketinde tüyler ürperten görüntüler ortaya çıktı.

Kuzey Kolombiya'daki Barranquilla kentinde kaydedilen anlarda, bir caddenin sular altında kaldığı görülüyor. Hızla akan suyun kaydedildiği anlarda kameranın sağa doğru dönmesiyle uzakta beyaz bir figürün havaya doğru yükseldiği gözleniyor. Bir erkek çocuğunun hayaleti olduğu öne sürülen figür sanal alemin dikkat çeken görüntüleri arasına girdi.

Feci şekilde hayatını kaybedenler arasında yer alan küçük çocuğun ruhunun gökyüzüne yükseldiği anların kayda alındığının iddia edildiği görüntülere pek yok yorum yapıldı. Bazı kişiler görüntüleri paylaşan kişi ile aynı fikri paylaşırken, bazı kişilerse figürün hayalet olmadığını savundu. 'Sadece camın yansıması' ve 'Kamera üzerindeki su damlası' gibi yorumların da geldiği o videoda yaşananlar...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
sene olmuş 2017
Dalga sicramasi oldugu belli ulkemize kadar gelen bir boş iddaa
bu hayaletler niye bize görünmez,hep haber ajans larına düşerler.uyanık bunlar reklamı seviyorlar.
Kameraların? ruhun yükselişini tespit edecek özelikte olduğunu zannetmiyorum..
cahil halk kandirilmalidir.cunku onlar cahildir.cahilsin cahil kalacaksın.
Diğer Haberler