Tek gözlü doğan keçi hayrete düşürüyor

Hindistan'ın Assam bölgesinde dünyaya gelen bir keçi görenleri hayrete düşürdü. Yaklaşık bir haftalık olan keçinin bir gözü ve bir kulağı tüyler ürpertti. Sosyal medya kanalında paylaşılan video kısa sürede çok sayıda kişi tarafından ilgiyle izlendi.

Hindistan'ın Assam bölgesinde dünyaya gelen bir keçi görenleri hayrete düşürdü. Görüntüleri çekildiği sırada yaklaşık bir haftalık olan keçinin bir gözü ve bir kulağı var.

Orada incelemelerde bulunan veterinerler de bu durum karşısında şaşırdı. Tek gözü neredeyse yüzünü kaplayan keçinin, aynı zamanda tek kulağı bulunuyor. Youtube'da bir sosyal medya kanalında paylaşılan video kısa sürede birçok kişi tarafından hayretler içinde izlendi.

Veterinerler bu durumdaki bir keçinin öleceğini öngörüyorlar. Tek gözlülük olarak bilinen ve Cyclopia (siklopi) adı verilen genetik bozukluk durumu, memeli canlılarda yeni doğumlarda meydana gelen bir hadise olarak belirtiliyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Yüzüklerin efendisindeki mordorun keçisi bu
akraba evliliği
@jonkilife Kesin öyledir.
Deccal geldi beyler . Hazır mısınız ? :))
hindistanin havasinda suyunda biseyler var kesin. insanlari bile hep garip garip hastaliklara yakalaniyo, nerde acayip seyler var bunlar dan cikiyo, kesin bisey var..
tapacakları birşey daha buldu anguslar
dünyanın sonu geldi, başımıza taş yağacak ! aman nur yersiztaş yağmasın da...
yiyin efendiler yiyin , hormonlu domatesleri , tavukları ...vb ucuz diye yiyin ."ne yiycezki yaa , o yasak bu yasak " diyerek yiyin . sonrada "ALLAH VERDİ " kaderimiz diyin.
herkesin inandığı kendini ilgilendirir, tasası sana mı kaldı kafadan bacaklı, öküzbaşlı antilop...
Diğer Haberler