Tünelde tek teker üstünde giden motosikletli ölümden böyle döndü

İstanbul Kağıthane Tüneli'nde bir motosikletli, ön tekerini kaldırarak seyrederken kaza geçirdi. Arkadaşlarıyla sözde şov yapmak isteyen motosikletli kişi faciaya davetiye çıkardı. Tünel içerisinde tek tekerinin üzerinde giden motosikletli takla atarak yerde sürüklenirken o anlar arkadaşının kask kamerasına yansıdı.

Bir motosikletlinin Kağıthane Tüneli’ndeki sözde şovu adeta faciaya davetiye çıkardı. Tünel içerisinde ön tekerini kaldırarak seyreden motosikletli, bir anda dengesini yitirerek takla attı. Motosikletiyle birlikte metrelerce sürüklenen genç, kazayı hafif sıyrıklarla atlatırken faciaya davetiye çıkardığı o anları ise arkadaşının kask kamerasına yansıdı.

Kask kamerasına yansıyan görüntüler tehlikenin boyutunu gözler önüne seriyor. Görüntülerde gencin tek teker üzerinde tünel içerisindeki emniyet şeridinde hızlı bir şekilde ilerlediği görülüyor. Ön tekerini havya kaldırarak ilerleyen gencin dengesini kaybederek motoruyla birlikte takla attığı görülüyor. Gencin motoruyla birlikte yerde sürüklenirken diğer şeritten ise araçların geçtiği görülüyor.

Kazayı şans eseri hafif sıyrıklara atlatan gencin diğer araçların altında kalmaktan kıl payı kurtulduğu görüntülerde görülüyor. Öte yandan motosikletlilerin özellikle Kağıthane Tüneli'nde sık sık bu tür tehlikeli şov yapmaları ve trafiği tehlikeye soktukları anlar kameralara defalarca yakalanmıştı. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
bunun gibilere acımam başkalarının hayatlarini tehlikeye sokuyorlar
trafik kazaları böyle sorumsuzlar yüzünden gereceklesiyor doğru düzgün kullananlara kolay kolay bisey olmaz
ERDOĞANIN KORUMASINA DENK GELESİN İNSALLAH
Diğer Haberler