Uzaylı görüntüsü şaşırttı!

Brezilya'da bir ormanda seyahat eden iki İngiliz turistin kamerasına takılan uzaylı ve UFO görüntüleri uzaylıların varlığı hakkında yeni bir tartışma başlattı.

Uzaylı görüntüsü şaşırttı!

Paranormal yazar Michael Cohen tarafından elde edilen bu görüntülerin, Amazon'un Mamus bölgesini ziyaret eden iki İngiliz turist tarafından çekildiğini iddia ediliyor.

İngiliz turistlere sadece bir kaç metre uzaklıkta görülen gümüşümsü renkteki yanıp sönen ışık ve tanımlanamayan varlık, evrende yalnız olmadığımızın kanıtı olabilir.

Mamus bölgesinde yaşayan çocukların yer aldığı görüntülerin arka kısmında uzaylı olduğu iddia edilen bir canlı varlık ve hemen arkasında beliren gümüşümsü renkte bir ışık göze çarpıyor. Bu da uzaylı sanılan varlığın bölgeye ışınlanma yöntemiyle gelmiş olabileceği ihtimalini akıllara getiriyor.

[Uzaylı görüntüsü şaşırttı!](http://video.mynet.com/habervideo/Uzayli-goruntusu-sasirtti/1353021/ "Uzaylı görüntüsü şaşırttı!") | [video.mynet.com](http://video.mynet.com "http://video.mynet.com")
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 83 yorum
kesinlikle uzaylıdır. bu uzaylıyı tanıyorum :) dağ , bayır gezer bu . öyle şehir içine pek dalmaz . ormanlık alan sever tam bir doğa dostudur. çokta çekingen değildir, doğa gezisi sırasında boynunu esnetirken bir grup çocuk ellerinde kamerayla ilerden çekim yaparsa hiç kaçma ihtiyacı duymaz. insanların bunu normal karşılayacağını düşünür ve öğrensinler artık canım edasıyla haraket eder. bu çocuklar yanıma gelirse benle irtibat kurarsa beni çekerlerse dünya çalkalanır falan demez yani, metanetlidir korkmaz öyle kendisi dışında bir yaşam fomu görünce :) hey güzel Allah ım
erdoğan görmesin uzaylı açılımı yapar valla
valla dogru...
uzaylılar hep ingiliz ve amerikalıların kamerlarına yansıyor,bizim Türklerden hiç çeken olmuyormu arkadaş bunu :)ben her tarafa girerim ormanlık alanada,gece denizede ama böyle bişe görmedim,önemli olan ne biliyor musunuz?bu haberi bizim haber sitelerinin kaale alıp yayınlamasıdır.
Amerikalı profesör Stephen Hawking'in bir açıklaması var... "Evrende yalnız değiliz"...
Çocuklar önce arkalarına bakıyo sonra birşey olmamış gibi geri önlerine dönüyolar.Senaryo yazmışlar ve oynuyolar işte.Bu kadar mı aptalız biz?
çocuklar dönüp bakıyor ve hemen kafalarını geri çeviriyor bir dahada o yöne hiç ilgi göstermiyorlar sizce bu normal mi? değil değil o çocuklar ben orda o görüntüyü görsem ya kaçarım yada çığlık atarım,çocuklar hemen uyarılıyor ve bir dahada oraya bakmıyorlar,daha profosyonelce bi video bekliyoruz bunlar basit oyunlar..
SİZİ GİDİ İLLUMİNATİCİLER SİZİ. Uzaylı haberlerini bundan sonra sık duyacağız.Çünkü Amerikanın yeni oyunu dünyayı uzaylılar bastı yalanı.Böylece yalanla uzay terörü oluşturucaklar.izlemeye devam edin.Habide cinler kamera karşısına geçip poz vermezler onların boyutu farklı
neden uzaylılar hep aynı şkilde.şekli hiç değişik değil hep aynı.yani üç yaşındaki çocuk bile şekli görünce uzaylı diyebilecek kadar enpoze edildi dünyaya bu görüntü.çok salakça.ya uzaylı denilen şey varsa ve görüntüsü kertankele gibiyse.saçmalıktan öte değil
neden bütün insanlar 2 kulak 2 göz ve bir ağıza sahip ve de hepsinin kafası aynı şekil ??? bu sorunun cevabını bulursan onu da bulursun .. Dünya dediğimiz şey sonsuzlugun içinde bir maddedir.Sonsuzluk insanlara göre sonsuzluktur.Yani sonunu henüz insanlar göremediği için sonsuzluk diyoruz ama tabi ki Yaratıcıya göre değil...Sonsuzluğun içinde göremediğimiz başka canlılar tabii olarak olacaktır.Sen uzaylı dersin,ben dünyadan olmayan canlı, derim.Ama bizler uzaya nasıl astronot gönderiyorsak,başka gezegenlerden de bizi ziyaret edecek varlıklar kesinlikle olacaktır.Bilime destek olmalıyız...
ağaç arkasında birisi tutuyor konuşmalarda ne denildiği duyulmuyor çocuklara çekim yapan kişi oraya bakın diye talimat veriyor gibi ayırıca dedğim gibi hareketsiz ağaç arkasında uzaylı diye bişey yoktur ufo da yoktur.sadece ve sadece bunlar zaman zaman savaş çatışma kriz ortamlarında dikkati başka taraflara çekmek amaçlı magazinsel haberlerir.
komik olan adamlar ve cocuklar uzaylı goruyor ama tepki yok tanıdık sanırım :)
dikkat edin hiç hareket etmiyor sanki oraya bir manken koymuşlar
Şaka da olabilir Cin de. Biraz araştırırsanız cinlerin göründükleri insanlara verdikleri görüntüyle uzaylı tipinin aynı olduğunu anlarsınız. Aslında uzaylı işide cinlerin bir oyunu.
ZAFER NE KADAR CAHİL BİR İNSANSIN YA CİNİN İŞİ YOK ORDA FOTOĞRAFI ÇEKENE POZ VERECEK
içiniz rahat olsun insan olarak zaten birbirimize çok fazla zarar veriyoruz uzaylılardan zarar gelmez xD şaka maka daha adam gibi kanıt bulamadılar hep uzaktan çekim videolar mevcut nedense hiç 2 metreden falan bir video resim yok alahallah neden acaba?
Biraz klasik olacak ama: Kedidir kedi :)
iyi de kardeşim kırk saniyelik bir görüntü.Çocuklar fark ediyor ama elemanın aklına gelmiyor oraya gitmek.oyundan baska bişey değil bu...
arkadaslar burada buyuk oyunlar oynanıyor ınsanları uzaylı varlıgına ınandırıp dunyayı uzaylı işgali olarak gosterıp işgal etmek Ahir Zaman Yaklaşıyorr müslümanlar birbiriyle kavga edeceğine birleşip siyoonist güçlere karşı savaşmalı.....
Bu uzaylı da hiç meraklı değilmiş hani. 40 saniye boyunca insan önünde ne olup bitiyor diye bakmaz mı? Kafa hep yana bakıyor.
Kuran derki;biz insanları ve cinlileri bize ibadet etsin diye yarattık, uzaylıda neymiş, saçma sapan haberler yapıp da insanların kafasını bulandırmayın kardeşimm..
kedidir o kedi
Hep yalan dolan haberler :) Hadı o uzaylıda bu uzaylılar hıcmı hareket etmez
sanirim uzaylidan cok bir postan korkulugu
karsıma cıkasıya kadar suphelıdır benım ıcın
uzaylıyı gör 50 sn lik video cek sonra kapat saçma insan gider yakından ceker videoyumu bitirir harekketlerine bakar 50 snlik videoda mantıklı olun biraz
Belki çekerken farketmedi izlerken farketti buna ne diceksin ? : )
böyle görüntülere karşı hep şüphesi olmuş biri olarak geçen sene gökyüzünde gördüğüm uçakla ilgisi olmayan cismi gördükten sonra böyle görüntülerde gerçeklik payının da olduğunu düşünüyorum.
bu kadar da palavra olmaz. ingiliz oyunlarının sınırı yoktur. Orayı didik didik yaşayan halk görmüyorda ne tesadüftürki İngilizler görüyor.
çok doğru...
o kadar teorik fizikci, astronom, bir dolu bilim adamı evrende yalnız mıyız, değil miyiz bu soruya cevap bulabilmek, bunu kanıtlayabilmek için uçsuz bucaksız deneyler yapıp, gitmeye kimsenin ömrünün yetmeyeceği mesafelere ellerindeki bütün imkanlarla bakmaya çalışıyorlar, ama gel gör ki iki ingiliz turist hiç bu kadar zahmete girmeden bir digital kamera yardımıyla bunu kanıtlıyor. "İngiliz turistlere sadece bir kaç metre uzaklıkta görülen gümüşümsü renkteki yanıp sönen ışık ve tanımlanamayan varlık, evrende yalnız olmadığımızın kanıtı olabilir."
ya yanına gidip neden çekmemiş baya yakınlaşmışlar hesapta.çok uzakta değilki 20 metre ilerde.tanışmaya gitselermiş yalan işleri güçleri ufo gören masum köylü hesabı
oyuncu24 tanısma faslı guseldı :D... yalaan ya uzaylıyı gorcekte altına etmıcek ha bide o arada telı cıkarıp videoya cekcekte falan yaşş
ya bırakın bu işleri arkadas uzaylı dıye bırsey yok bu tamamen bir olusumun oyunudur
BAN GORE UZAYLI VARDIR AMA NE ONLAR BIZI BILIYOR NEDE BIZDE ONLARI.
valla bana montaj gibi geldi ama gerçekde olabilir ama şunu temin ederimki yanlız deiliz
ekrem kalafatoğlu kafasını oynatıyo ya nasıl görmüyon
lan bu uzaylıların figirüde hep bir birlerine benziyor yokmu kardeşim mu marslılarla neptünlülerin farkı:P uzaylı deyince arı göz koca kafa böcek elli ucube yaratıklar çıkıyor hep bunların aynı fizik içinde görüntülenmesine karşıyım...ayrıca bu video fake...
Video fake olabilirde uzaylı fügürleri genelde senden benden cok farklı olmaması gerektiği düşünülüyor. Neden mi? Gelişmişlerse , büyükbir beyin büyük bir kafa , gelişmemişlerse buraya gelemezler zaten küçük bi kafaları vardır. Amele gibi çalışmıyolarsa vücutları kassız boyları kısa olması cok muhtemel , yaşadıkları yerin ışığına göre deri renklerinin değişmeside muhtemel, yani demek istediğim evrimsel olarak bakıyoruz konuya bizden 10 bin yada 1 milyon yıl sonraki insan nası olur ahada öyle :D
Her ne hikmetse bu uzaylılar bi türlü bizim buralara gelmiyorlar, bir tek bize görünmüyorlar :))) Bunların çoğu hala Amerikan güreşini bile gerçek zanneden adamlar bunada inanırlar :))
peygamber efendimiz 18bin aleme rahmet olarak gönderilmiştir, ayetle sabittir.. insanlar alemi, cinler alemi, bitkiler böcekleride sayarsak diğer alemler hangileri soruyorum sana kardeşim?
plastik amcalar
Geldikleri gibi giderler :)
:) Işınlanma yönetimi uzaylıların gerçekliğini kanıtladık ve seyahat yöntemlerini bile çözmüşüz neyi tartışıyoruz ki.
uzaysız bunlar
Bunun Neresi uzaylı,Ya bırakın Asparagas haberleri...sayın mynet Bende daha iyi uzaylı video su yaparım...Herkes bir yere kaçışır :)
hep amerikanın oyunları bunlar!
Kesinnn, bacak kadar bebeleri bile CIA ajanı yapmışlar. Fotoğraf makinesinin içinde de nükleer başlık gizlidir.
off bıktık artık bu fake resimlerden bilerek gündeme gelmek için ağaçların arasına maket yapıp koyuyolar sonrada saçma bi fotoğraf çekip aa bak biz uzaylı çektik diye şov yapıyolar bende uzaylılara inanırım ama dünyamızın içinde kafasına göre dolaşacak kadar değil tam bir hayal ürünü bunlar uzaylılar tee evrenin neresindedir kim bilir .
DİYELİMKİ UZAYLILAR NE YAPACAĞIZ ŞİMDİ
Diğer Haberler