HABER

Yola atlayan koyun 4 kişinin canına neden oldu

Çin'de bir otoyolda yaşanan ve sosyal medya üzerinden yayılan kazanın görüntüleri izleyen herkesi de şaşkına çevirdi. Kazanın görüntüleri incelendiğinde kazanın nedeni de ortaya çıktı.

Çin'deki bir otoyolda meydana gelen ve 4 kişinin ölümüne neden olan trafik kazasının nedenini kamera görüntüleri ortaya çıkardı. Otoyolda karşıdan karşıya geçmeye çalışan koyunların yol açtığı facianın görüntüleri izleyen herkesi dehşete düşürdü.

Paylaşılan görüntüde, bir otoyolda karşıdan karşıya geçmeye çalışan 3 koyun görünüyor. Koyunlardan biri kararsızlık yaşayınca bir otomobil ile çarpışmaktan kurtulamıyor. Koyuna çarpan aracın ani fren yapmasıyla 2 aracın daha içine karıştığı hafif bir zincirleme kaza yaşanıyor.

Asıl olay ise bundan sonra yaşanıyor. Tüm arabalar kontrollü bir şekilde ilerlerken hızını kesmeden olay yerine yaklaşan bir TIR, araçlara çarpmamak için direksiyonu kırıyor ve 4 kişinin feci şekilde can vermesine sebep oluyor. İşte sosyal medyada paylaşılan o kazanın görüntüsü!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Beyni eline ayağına hükmetmeyenlere ehliyet veriyorlar
Ağır tonajlı araçların bunlar treyler çeken çekici ve kamyon sınıfına giren 4-6 ve 8 dingilli araçların otoyollarda en sol şeridi kullanmaları kesinlikle yasaklanmıştır. Fakat buna rağmen iyi eğitilmemiş şöförler ısrarla ve sürekli sol şeridi işgal etmeye devam ediyorlar. Hız sınırınıda dikkate almıyorlar. Bir çok defa bu şekilde kaza riski atlattım. Hatta en sağ şeritten sol şeride çaprazlama dalanıda gördüm. Tek çözüm eğitim.
@gokmen_ay_1993 SOL ŞERİDİ BİZDEDE KAMYONLAR OTOBÜSLER KULLANIYOR BELKİ İZLEYİP DERS ALIRLAR
Sol şeritte kamyonların ne işi olur.Bu kamyonun şöförü zannederim İDAM edilmiştir.ÇİN asla bu tarz hataları affetmiyor.
trafiğin durduğunu görmeyen öküz ve sonuç sadece çinde değil heryerdeler tonlarca ağar yük taşıyorsun bunuda biliyorsun durma mesafende oldukça uzun neden göremiyorsun yoksa elinde telefon var oyunmu oynuyorsun
asıl kaza kazadan sonra olur bunu sakın unutmayalım
bizim ülkedekilerin de bundan aşağı kalır tarafı yok.
otobanları yapanlar, otoban yanlarına çelik tel yapsa hiç bişey otobana giremiyceği için böyle kazalarda olmaz.....
Diğer Haberler