Yolun ortasında köpek balığı dehşeti

ABD'nin Florida eyaletini vuran Irma Kasırgası'nın yaşandığı bölgeden farklı görüntüler gelmeye devam ediyor. Yaşanan Irma Kasırgası ile sosyal medyada yayılan yüzlerce görüntü gündem oldu. Kullanıcılar tarafından Irma Kasırgası'nın yaşandığı bölgede çekilen bu görüntü birçok kişi tarafından dikkat çekti ve tartışma yarattı. Sokakta yüzen köpek balıklarının paylaşıldığı görüntü de birçok kişi tarafından izlendi ve üzerinde tartışmalara neden oldu.

Irma Kasırgası'nın yaşandığı Miami sokaklarında çekildiği belirtilen görüntülerde köpek balıklarının yüzdüğü o anlar amatör kameraya kaydedildi. İzleyenlerin hayrete düştüğü videoda, Irma Kasırgası nedeniyle yaşanan su baskınları sokakları adeta göle çevirdi.

Saatte 290 kilometreyi bulan rüzgarın şiddeti de hayatı durdurdu. Ancak sosyal medyada yayılan bir görüntü görenleri dehşete düşürdü. Köpek balıklarının sokaklarda yüzdüğünü gösteren bir video sosyal medyada hızla yayıldı.

İzleyenleri korkutan görüntüler için kimileri de sahte olduğu yorumunu yaptı. Köpek balıklarının genelde yalnız yüzdüğünü, burada üç tane köpek balığının gerçek olmadığını iddia eden kullanıcılar bu görüntülere inanmadı. Sahte olduğu yorumunu yaptı.

Kimi kullanıcılar da yaşanan kasırganın böyle bir etki gösterebileceğini savundu. Geçtiğimiz günlerde de sokaklarda timsahların gezdiği görülmüştü.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler