Günlük burç yorumları

Günlük burç yorumları Astroloji uzmanımız İrem Su tarafından her gün titizlik ile hazırlanmaktadır

30 Nisan 2013 14:31
PAYLAŞ
TWITTER
Günlük burç yorumları

 Günlük burç yorumları Astroloji uzmanımız İrem Su tarafından her gün titizlik ile hazırlanmaktadır.

Gün içinde burcunuzu nelerin beklediğini, nelerden etkileneceğinizi, kararlar alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini günlük burç yorumları sayesinde yorumlayabilirsiniz.
Günlük burç yorumları vereceğiniz kararlar veya hayatınızdaki değişikliklerle ilgili size yol gösterici ve belkide umut verici olacaktır.
 
Koç Burcu Günlük Burç Yorumları 
Sevgili Koçlar Salı günümüz saat 03:01 Ay-Mars olumlu görünümüyle başlıyor. Bu enerji iş hayatı ve maddi konularda güçlü olma, mücadele ederek amacınıza ulaşma konusunda destekleyicidir. 
Saat 07:51 itibariyle Güneş-Ay arasındaki olumlu görünüm gerek maddi konularda problemlerinizi çözebilmede gerekse hayata olan inancınızı pekiştirmede yardımcınızdır.
 
Koç Burcu Günlük Burç Yorumuna göre  Riskten uzak, güven verici olana yönelebilirsiniz. Bir işe girişmeden önce enine boyuna hesabınızı yapabilirsiniz. Güven duygunuz oldukça yükseleceğinden hayatı olumlu yönleriyle ele almayı başarabilirsiniz. Sahiplenme duygunuz ve sevdiklerinizi koruma içgüdünüz fazlasıyla yüksektir. 
Koç Burcu Günlük Burç Yorumuna göre ; Saat 08:16 Ay-Uranüs mücadeleci görünümü devreye giriyor. Ay Oğlak burcunda doğal olarak duyguları ciddileştiriyor. Bize sorumluluklarımızı hatırlatıyor. Uranüs ise, burcumuz üzerinde özgürlük çanlarını çaldırıyor. Durumumuza bir bakalım. Ancak düşünmeden hareket etmeyelim.
 
Saat 10:20 Ay-Pluto kavuşumu geçmişe ait bazı meseleleri hatırlatıcı ve üzerimizde baskı oluşturucudur. İstemediğiniz halde bunlarla uğraşmak zorunda kalabiliriz.
 
Saat 23:06 Ay-Venüs olumlu görünümü,  hayatın her alanında güvence duygusu, refah yaşama arzusu yükselişe geçmekte. Özellikle mesleki ve toplumsal anlamda yükselişe geçmenin yolunun parayla alakalı olduğunun bilincindesiniz. Bu görünüm sizi aklı başında hareket etmeniz, ilişkilerinize dikkat etmeniz yolunda destekleyicidir.
 
Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.