Ebru Gündeş ilk kez söyledi. O ses Türkiye'de Ebru Gündeş gözyaşı döktü

Ebru Gündeş o ses Türkiye'de gözyaşlarına hakim olamadı. Ebru Gündeş eşi Reza Zarrab hakkında ilk defa konuştu. Ebru Gündeş neden ağladı?

Son güncelleme: 27 Aralık 2013 11:12
Ebru Gündeş ilk kez söyledi. O ses Türkiye'de Ebru Gündeş gözyaşı döktü

Ebru Gündeş o ses Türkiye yarışma programında gözyaşlarına hakim olamadı. Ebru Gündeş eşi Reza Zarrab hakkında ilk defa konuştu. Ebru Gündeş neden ağladı?

Ebru Gündeş, yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda gözaltına alınan eşi Reza Zerrab hakkında duygusal açıklamalarda bulundu.

Ebru Gündeş, bir karanlıktan geçtiklerini ama her gecenin bir sabahı olduğu gibi bunun da bir sabahı olduğuna inandığını söyledi.Star TV’de yayınlanan “O Ses Türkiye” programında Acun Ilıcalı’nın eşiyle ilgili duygularını ne olduğunu sorması üzerine gözleri yaşlı bir şekilde konuşan Ebru Gündeş, “Çok şaşkın ve çok üzgün olduğum bir konu. Reza benim çocuğumun babası ve benim de kocam. Biz çok severek evlendik. Ve evlenirken bir söz verdik. İyi günde, kötü günde beraber olacağız diye.

Evet, bir karanlıktan geçiyoruz. Bildiğim bir şey var ki; her gecenin bir sabahı var. Biliyorum ki bunun da bir sabahı var” dedi. “Hayatta her şey, hiç kimse unutmasın ki insanoğlu için” diyen Ebru Gündeş, “Daha önce çok ciddi bir hastalık yaşadım ve 10 gün sonrasında bir televizyon programında yine bu kanalda televizyona çıktım. 3 ay sonrasında da sahneye çıktım.

Ben işimi çok severek yapıyorum. Şarkı söylemeyi çok seviyorum. Evlenmeden önce de işimi yapıyordum, evlendikten sonra da işimi yaptım, bugünden sonra da işimi yapacağım. Allah’ım inşallah bu kara günler çok çabuk geçer, çünkü çocuğumun incinmesini istemiyorum. İnşallah çabuk geçer. Bu gece bir tek arkadaşlarımdan rica edeceğim. Onlar benim yükümü hafifletecekler. Vücut olarak buradayım ama duygu olarak asla burada değilim, çünkü içim kan ağlıyor” şeklinde konuştu.

Acun’un da kendisini hiç yalnız bırakmadığını söyleyen Ebru Gündeş, kendisine verilen destekten ötürü teşekkürlerini sunarak, “Sen ne koca yürekli adammışsın. Beni hiç yalnız bırakmadın. Burada gülüyorduk, eğleniyorduk, sadece bundan ibaret zannediyordum ama hepinizin desteğine çok teşekkür ederim. Tüm dostlarımın” dedi.

EBRU GÜNDEŞ BÖYLE AĞLADI

EBRU GÜNDEŞ REZA ZARRAB'I METRİS CEZAEVİ'NDE ZİYARET ETTİ

Ünlü sanatçı Ebru Gündeş, 17 Aralık operasyonu kapsamında gözaltına alınarak tutuklanan eşi Rıza Sarraf'ı, Metris Cezaevi'nde ziyaret etti. Saat 15.00 sıralarında cezaevine gelen Gündeş, saat 16.30 sıralarında cezaevinden ayrıldı. Eşinin gözaltına alınmasının ardından cezaevindeki ziyaretinde ilk kez görüntülenen Gündeş, çıkışta kendisini bekleyen iki kız çocuğunu öptü. Gündeş daha sonra cipine binerek cezaevinden ayrıldı.

Tüm hediyeleri iade etti!

Ebru Gündeş, yılbaşı için 300 bin liralık hediye almıştı ama...

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, lüks yaşamı ve pahalı harcamalarıyla sürekli gazetelerde yerini aldı. Gündeş, yılbaşı için de büyük hazırlıklar yaptı. 300 bin liralık hediye aldı. Ancak, o sevinci yaşayamadı... 

Eşi tarafından kendisine yarış atları ve yalı bile hediye edildi. Ancak Gündeş'in morali, geçtiğimiz günlerde iyice bozuldu. Çünkü eşi Rıza Sarraf,derin operasyonu kapsamında gözaltına alındı ve tutuklandı. Kimileri yargısız infaz yoluna gidip Gündeş'i eleştirirken, sevenleri ise ona destek mesajları yağdırdı.

"BU DURUMDA YILBAŞI KUTLAYACAK DEĞİLİM"

Takvim'in haberine göre, Gündeş, bugüne kadar kazandıklarını yardıma ihtiyacı olanlarla paylaştı. Bu yılbaşı için de eşini dostlarını ve ihtiyacı olanları hediye yağmuruna tutmak istedi. 17 Aralık operasyonu öncesi Kanyon Vakko mağazasından yılbaşı için 300 bin liralık alışveriş yaptı. Çantalar, saatler, kravatlar, ev süs eşyaları, giyisiler alan sanatçı, bunların hepsini hediye paketi yaptırdı. Ancak eşi tutuklanınca morali allak bullak oldı.

MAĞAZAYA GERİ İADE ETTİ

Ünlü sanatçının, tüm hediyeleri birkaç gün önce şoförüyle mağazaya geri gönderdiği öğrenildi. "Ben bu durumda yılbaşı kutlayacak değilim" diyerek yakın dostlarına dert yandığı belirtildi.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir