Yağmur Tanrısevsin Kerem Bursin ile aşk mı yaşıyor?

Kanal D'nin sevilen dizisi güneşi beklerken aşk olayıyla çalkalanıyor. Yağmur Tanrısevsin'in rol arkadaşı Kerem Bursin ile birlikte olduğu iddia edildi

Son güncelleme: 8 Ocak 2014 16:12
Yağmur Tanrısevsin Kerem Bursin ile aşk mı yaşıyor?

'Güneşi Beklerken' dizisinde yakışıklılığıyla genç kızların dikkatini çeken Kerem Bürsin, dizide sevgilisini canlandıran Yağmur Tanrısevsin'le aşk yaşamaya başladı.

Milliyet'ten Melis Güvenç'in haberine göre, rol aldıkları dizide iki sevgiliyi canlandıran Kerem Bürsin ve Yağmur Tanrısevsin gerçek hayatta da aşk yaşamaya başladı. Uzun süre Amerika'da oyunculuk eğitimi alan ve Eric Morris'in öğrencisi olan Kerem Bürsin, Türkiye'deki ilk oyunculuk deneyimine 'Güneşi Beklerken' dizisindeki 'Kerem' rolüyle yaşadı.

Yakışıklığıyla genç kızların dikkatini çeken Kerem Bürsin'in dizide sevgilisini oynayan Yağmur Tanrısevsin'le aşk yaşadığı ortaya çıktı. Türkiye'ye adapte olmaya çalışan Kerem Bürsin'e en büyük desteği Yağmur Tanrısevsin'in verdiği öğrenildi. İkilinin arkadaşlıkla başlayan ilişkileri de kısa süre sonra aşka dönüştü.

Birlikteliklerini basından gizleyen Bürsin ve Yağmur Tanrısevsin'in aşklarını sadece yakın çevresi biliyor. Gözlerden uzak yerlerde buluşan çiftin çok mutlu oldukları konuşuluyor. Geçen günlerde Nişantaşı'nda esmer bir güzelle görüntülenen Bürsin'in ise hedef şaşırtmak için özellikle basının karşısına çıktığı iddia edildi.

Yağmur Tanrısevsin kimdir?

Yağmur Tanrısevsin aslen Mersinlidir. Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü öğrencisidir. Craft Oyunculuk Atöylesinde eğitim almaktadır. İstanbul’a iki yıl önce üniversite sınavında Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü’nü kazanınca gelmiş. Hala İstanbul’a alışamadığını söyleyen Tanrısevsin, “Bu şehrin kalabalığı beni yoruyor. İki üç haftada bir mutlaka Mersin’e, ailemin yanına gidiyorum.” diyor. Oysa İstanbul’a alışması için güçlü bir nedeni var. Zira bu şehir ona şöhretin kapısını açtı. Rol aldığı ilk dizi ‘Adını Feriha Koydum’da, Emir-Feriha aşkını bozan Ece karakteriyle şimdiden herkesin tanıdığı bir yüz oldu. Hatta diziye son sezonda girmesine rağmen, altı ay gibi kısa bir sürede ‘Ece’yi sevenler ve sevmeyenler’ olarak dizi izleyicisini ikiye bölmeyi başardı. Peki kısa sürede gelen ün, ona ne kazandırdı? “Karşılıklı sevgiyi öğrendim” diyor. Hızla gelişen bu duruma alışmaya çalışıyor. Arkadaşlarının “Sende kamera ışığı var”, “Yüzün ekrana çok yakışır” sözleri ile heveslenip Craft Oyunculuk Atöylesi’nde eğitim almaya başladığında, böyle bir çıkış yakalayabileceği aklına bile gelmemiş aslında. Bir yıl sonra bağlı olduğu ajanstan Ece karakteri için teklif gelince önce şaşırmış. İlk rol için epey iddialı bir başlangıç yapmış. Yağmur Tanrısevsin Temmuz 2013 ten Beri Kanal d de Yayınlanan Güneşi Beklerken Dizisinde Melis Karakterini Oynamaktadır.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir