AK Partili başkan istifa etti

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, partisinin Pazar günü gerçekleştirilecek İl Kongresini iptal edilmesinin ardından istifa ettiğini duyurdu.

AK Partili başkan istifa etti

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Pazar günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı İl Kongresi’nin iptal edilmesinin ardından yazılı bir açıklama yaparak istifa ettiğini duyurdu.

Dün akşamdan itibaren İl Kongresinin üzerinde çeşitli spekülasyonlar yapıldığını ve bu şekilde AK Parti’nin yıpratılmaya çalışıldığını ifade eden Doğanay, “Buna göreve geldiğim ilk gün de müsaade etmedim, bu gün de etmem, yarın da asla etmeyeceğim. Çünkü karanlıklar aydınlansın, yakın ışıkları diyen bir yiğit Anadolu evladı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın davasının sevdalısıyım. İşte bu noktada da ismim üzerinden bu davanın yıpratılması şahsımı derinden yaralayacaktır. Dünden beri yaşanan süreci hem genel merkezimle hem de kendi iç dünyamda değerlendirirken, artık emaneti teslim etme vaktinin geldiği kararını aldım. Bugün itibariyle 2,5 yıldır onurla, gururla yürüttüğüm AK Parti İl Başkanlığı görevimden istifa ediyorum” dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
kovuldum desene şuna.
Sayın Nurettin bey Bundan sonraki yaşamında Allahtan Yar ve Yardımcın olmasını diler Aile Efratınla birlikte mutlu ve sağlıklı Yıllar temenni ederim, Güle Güle sevgili Nurettin
isabet olmuş zaten yeterince ak partiyi rezil ettiniz . siyasetten başka her işin peşinde koştunuz .
bizim köyün Muhtarıda istifa etti bunuda haber yapın Ak partili muhtar konu Ak parti oldum Cafcaflı Haber yaparsınız Catlayın emi
Rizeden bir başka isim Soyismi UZUN Kökeni Refap Partili Bir dönem HAS Parti Bolu İL Başkanlığı Yaptı. Keresteci Bolu ilinin AKP den Yeni il Başkanı olması çok muhtemel
anayasa yıkılmış.paralar sıfırlanmış.rüşvet ayakkabı kutularına konmuş.basın susturulmuş.gazeteciler hapsedilmiş.enis berberoğlu tahliye olmasın diye hakimleri gece yarısı değiştirlmiş.RECEP NEDEMİŞ KARANLIKLAR AYDINLANSIN.PEH PEH PEH.
@havannn - 8 seçim kaybedilmiş, pkk lılara ""arkadaşlar"" denilmiş, fetöcüler için ağıtlar yakılmış, pkk cenazelerine gidilip saf tutulmuş..kılıçdar ne demiş "kafamı bozmayın , koyarım kapının önüne haaa.."" heh heh heh..
@akdenizli.2 akp nin faşistliği,zulmü chp nin hatasıyla örtülür mü.
PARTİDEN KOVULANLAR NE OLUR NE OLMAZ BELKİ BİDAHA FIRSATIM OLMAZ DİYEREK REİSLERİNE BİAT VE BAĞLILIK SÖYLEMLEİ İLE DEFOLUP GİDİYORLAR. KOVULDUNUZ LAN İŞTE.. HAYATINIZDA 1 KEZ ADAM OLUN CESUR OLUN İÇİNİZDEKİLERİ SÖYLEYİN.
8 seçim kaybedenler hala oturuyor, hayret..
@akdenizli.2 yavrum adam helaliyle oturuyorsa sana batan nedir...
KEŞKE TAMAMI İSTİFA ETSELERDE CUMHURİYETTE TÜKLÜKDE ATATÜRKTE BİZLERDE KURTULSAK ŞU 2018 DE İŞLLH
darısı Şanlıurfanın başına..
isabetli bir karar olmuş
azıcık onuru olanlar senin yaptığını yapar.. adam yerine konulmadığın hiç bir yerde bir saniye bile durulmaz.. hangi akp li üye, başkan, millet vekili, bakan,hatta başbakanın sözü geçerlidir. söylediğin verdiğin kararın yarın yok saçmalamış derlerse sen bir hiçsin demektir. bir insan fikirleri ve ideali için yaşar. böyle bir siyasette yarın kendiniz adına bende ülkem için şunu yaptım diyeceğiniz ne yapabilirsiniz.?* hiç bir yetkiniz yoksa o partide ne işiniz var.. seni tebrik ediyorum.. partiler kalıcı olması için lider geçici olmalıdır. yoksa parti liderindir. senin partin olmaz
Diğer Haberler