AK Partili Külünk: Sıradışı gelişmeler bizi bekliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın en eski arkadaşlarından olarak da tanınan AK Parti Milletvekili Metin Külünk, bir yazısında, "Çok enteresan günler, çok enteresan aylar ve çok enteresan yıllar yaşadık. Sanırım aynı niteliğe sahip günler, aylar ve hatta yıllar yaşamaya da devam edeceğiz. Sıra dışı gelişmeler bizi bekliyor" ifadelerini kullandı.

AK Parti İstanbul Milletvekili Külünk, Diriliş Postası gazetesine yazdığı yazıda "İkinci Abdülhamid Han’ın, Gazi Mustafa Kemal’in, Adnan Menderes’in, Necmettin Erbakan’ın, Alparslan Türkeş’in, Turgut Özal’ın, Muhsin Yazıcıoğlu’nun ve de bu isimlerin etrafındaki tüm kadroların varlığı, bugün emperyalizme karşı topyekûn gerçekleştirdiğimiz millî bağımsızlık mücadelesinin ifadeleri olmuşlardır" dedi.

'ERDOĞAN'I ONUN FİKRİYATINI EYLEME DÖNÜŞTÜRECEK KURUMLAR ANLAMIYOR'

Yazısında "Peki, tavır ve fikriyatıyla sembol bir değer hâline gelerek âdeta bir kesişme noktası olan 'Lider', evet, 'Recep Tayyip Erdoğan' anlaşılıyor mu?" sorusunu soran Külünk, bu soruya şöyle yanıt verdi: "Üzgünüm! Erdoğan’ı sokak anlıyor. Erdoğan’ı fabrikadaki emekçi anlıyor. Erdoğan’ı köyündeki çiftçi anlıyor. Erdoğan’ı Fatih Camii’ndeki Allah dostları anlıyor. Erdoğan’ı gönül erbabı anlıyor. Ama Erdoğan, onun fikriyatını eylem ve politikaya dönüştürecek etkin ve yetkin kurumlarca anlaşılmıyor. Kimi zaman en yakınındakiler anlamıyor. Peki, gerçekten de anlamıyorlar mı? Bir kısmı anlayamıyor, bir kısmıysa aklını emperyalizmin ortaklığına verdiği için anlamaz görünüyor. Erdoğan’ın, küresel sisteme karşı Türkiye’nin menfaatlerini maksimize eden duruşu işte bu cenahı panikletiyor, endişeye sevk ediyor. Peki, bu neyin endişesi? Canlarının, paralarının, mâkâmlarının."

'2019'UN NASIL BİR ANLAM İÇERİDİĞİNİ ANLAMIYORLAR'

Külünk şöyle devam etti: "Sayın Erdoğan’ı anlamayanlar, 2019’un nasıl bir anlam içerdiğini de anlamayacak kadar uzaktadırlar. Millet 2019’u iyi anlıyor ve mesajlarını veriyor!" diyen Külük'ün kullandığı "Çok enteresan günler, çok enteresan aylar ve çok enteresan yıllar yaşadık. Sanırım aynı niteliğe sahip günler, aylar ve hatta yıllar yaşamaya da devam edeceğiz. Sıra dışı gelişmeler bizi bekliyor…" sözleriyse parti içine bir mesaj olarak dikkat çekti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 38 yorum
Hiç zannetmiyorum Erdoğan'ın karşısına kimse çıkamaz yürek ister 2019 miladımız olacak bu bizim için çok önemli 100 yıldır koydukları şerh sona erecek denizler Türkiye'nin olacak yabancı gemiler artık geçmek için para ödeyecek akıllı olanlar bilir artık dayatma yapamayacaklar yeraltı zenginliklerimize şerh yüzünden dounamıyorduk artık dokunacak yabancıya bağımlı kalmayacak Türkiye 10 kat daha katlanacak onun için huzur vermiyorlar başta ana muhalefet yapıyor bunu oyuncak gibi yanıp sönüyor aman düşmana fırsat vermeyelim olduğumuz yolda yürüyelim yola devam iktidara sahip çıkalım ileriiiiiiiiii
sen hayalle yaşa cik aglayacz ilerki günlerde buna hazırlık bu sözler
he he .
bu adamın konuştuklarından daben bir şey anlamadım, sadece ifadesinden şunu çıkardım recep tayyip erdoğanı cahil kesim anlıyor elit ve akıllı kesim anlamıyor diyor.o zaman buna anlamak diyeceğine kanmak kandırılmak deseydin daha uygun olurdu.
ne diyor fatih camisindeki ALLAH dostları ulan yalama sadece ALLAH dostları fatih camisindekilermi sonra neymiş rte yi herkes anlıyormuşda en yakınındakiler anlamıyormuş bu nedemek sen bile anlıyamıyormuşsun demek demekki menfaatin icabı yanındasın demek vede bu tesbit çok doğru helal olsun sana çünkü rte yi bir cam fanus içine koydunuz etrafını yalama yalaka ne kadar çıkarcı varsa cevirdiniz kralım şöyle iyi kralım sen bitanesin deyip duruyorsunuz sıkıyorsa biriniz çıkıpda desenize kralım çıplaksın memleket elden gidiyor sana anlatılanlar masal diyede görelim işte o zaman rte anlar anlaşılır
erdoğanı cahiller anlıyor yani!!
REİS,n olduğu yerde bereket ve hareket olur yasa sen REİSİM
@arslan_ozeren_1955 Ey Rabbimiz! Biz reislerimize/sadatlarımıza ve büyüklerimize uyduk da onlar bizi yoldan saptırdılar, derler.Rabbımız; onlara, azabdan iki kat ver. Ve onları büyük bir la'netle la'netle.(Ahzab 33/67-68) Diyanet vakıf meali. Dikkatli olmak gerek.
onu ; anlıyor diye bahsettigi kitle anlamiyor . tapıyor baş sallıyor el bağlıyor .. olan bu
devleti beytülmali tırtıklamaya devam yani
Sıradışı ne kaldı, meraklandık doğrusu; uçakların bombaladığı, askerle halkın çatıştığı darbeyi gördük, her seçimde aynı partinin iktidar olduğunu gördük, OHAL'de yaşamayı gördük, başkanlığı gördük, geriye görmediğimiz ne kaldı? savaş mı?
Ankara Polis Koleninin 80 lerdeki komiser yrd.dan biri Yahya Bilgic idi. 2011 de Emniyet Muduru Hanefi Avci nin tutuklanmasi sonrasinda o donem emniyet yabancilar daire bsk olan Yahya Bilgic in verdigi ifade cok komiktir;" Gülen'e yeşil pasaport verirken işlemleri uzadı. Bu konuda bize telkinde bulunan da olmadı." Yahya bey, polis kolejinde  bizi tek dayaktan derimizi yuzmediniz ya. attiginiz dayakla gecici gecici sagirlik gecirenleri biliyoruz.TESKILATA GIRDIGINIZDEN BERI YANI 40 YILDIR FETÖ VAR. POLIS KOLEJINDE AKADEMI MEZUNU  HERKES FETOCUYDU. NASIL DUYMASINIZ FETÖ YU.
FETÖ nün mahrem imam, abla, himmet, hizmet, altin nesil vb gibi kavram ve hareketler, bu virus hareketinin sonucudur. ama bu feto yu kim piyasaya surdu, hangi sebeple? 12 eylul de hic sorun ve sıkıntı yasamayan bu harekete 1983 ten sonra emniyet ve icisleri teslim edilip, askeriyenin karsisina mi dikmek ti amac? yani ergenekon ve balyoz 1983 te mi planlandi? Özal askeriyedeki vesayeti kiramayinca acaba feto ile birlik olup emniyeti, bu teror orgutune teslim ederek askeriyenin karsisina mi dikmek istendi? özal özellikle icislerine bu kadar fetocu burokrat atadi, FETÖ ye sahip cikti
@kurtpatriot hayatınız öküz altında buzağı aramakla geçiyor.olmayacak şeyi olmuş gibi gösyeriyorsunuz.alçakça bu yakıştırmalarda ileride utanacaksınız.
FETÖCÜLER 17-25 aralik oncesindede bunlar teroristti. Basinda okudugumuz kadariyla 1982 Ankara Polis Kolejine giren adi İBRAHIM YÜN OLAN, SICILI 82021 OLAN BIR OGRENCININ CANAKKALE DE BIR BASKINDA BULUNAN BİR MEKTUPTA, ANCAK SILAHLI TEROR ORGUTLERINDE KULLANILAN BIR KOD ADI OLDUGU, KOD ADININDA IHSAN SAVASCI - IHSAN 82021 OLDUGUNU OGRENIYORUZ. BUNLAR 1982 DEN SONRA ANKARA POLIS KOLEJINE GIRMISLER. KOMISER ALI OSMAN KAHYA ORDA, KOMISER YRD. SAIM ÖKSÜZ (ADIL OKSUZ UN KUZENI) ORDA, IBRAHIM CERRAH ORDA, AHMET ZEKI.GURKAN ORDA, MEHMET TUZUN ORDA... BUNLAR TURKIYENIN GELECEGINI ISKENCELERDEN GECIRDI
kim bilir kimler kandıracak sizi yine
AKP iktidar olalaı enteresan haller; 1-MİLLETİ SOYDURTMAK 2-PKK ile flört etmek, 3-FETÖ yü bu hale getirmek 4-İSRAİL ile anlaşarak ŞEHİTLERİ KATİLLERE SATMAK, 5-üLKENİN NEYİ VARSA YANDAŞA PEŞKEŞ ÇEKMEK, 6-SİYASETİ CAMİNİN MİNBER-KÜRSÜ YE SOKMAK 7-İslam aleminde fitne-fesad çıkarmak 8-Din diyerek dini yozlaştırmak 9-Tarım-hayvancılığı katletmek 10-FAİZE karşıyız diye diye BANKALARI İHYA ETMEK 11-MİLLETİ BORÇ SARMALINA SOKARAK DÜŞÜNEMEZ HALE GETİRMEK 12-ENTRİKALARIYLA BİZANSIN RUHUNA RAHMET OKUTMAK 13-İSRAF ile HARAMSARAY YAPMAK 14-DEMOKRASİYİ KATLETMEK 15-VATANA İHANET edenlerle kolkola olmak.B
giderken bana mı sordunuz diyen adama kim güvenir
bi zamanlar bir bakanımız vardı ne demişti eğitim seviyesi yükseldikçe ak partinin oyları düşüyor demişti, yani akp ye cahil ve birde içine biraz da dindarlık soktular mı işte akp nin arayıp ta bulamadığı seçmen kitlesi, elhamdülillah müslümanız da salak ta değiliz.
Gss adı altında birçok insanı haberi yoken rızası alınmadan sigortalı yapıp borçlandırdınız (emeklilik primi için hiç bir faydası yok) bende gss mağduruyum hiç hastanelerden yararlanmadım hiçbir eczaneden ilaç almadığım halde 1900 tl gss borcunu ödedim çünkü her baktığımda faizi ile artıyordu piskolojim bozuldu uykularım kaçtı nalet olsun dedim 1900 tl ödedim bukadarda zulum olmaz insanlara işi olan bir insanın zaten sigortası olur işsize garibanları neden rızası olmadan borçlandırdınız sebep olanların Allah belasını versin burunlarından gelsin kefen parası olsun hakkımı asla helal etmiyorum.
ülkeyi oyuncaklarıymış gibi kullanmaları en çok bana dokunan
bi uzaylı istilası kaldı zaten
Günah işleme özgürlüğünü Metin beyin elinden almayın.Gerisi yalan dolan.
fatih camindekiler anlıyor diyor bağlı olduğu tarikatı sadece dile getirmektende utanmıyor siz onu bunu bırakında dün açılışını yaptığınız emperyaklist katil israilin markası olan coca colanın adını kendi yandaş kanallarınızda nasıl utanmadan meşrubat üretim tesisi açılışı diye yazıp logosunu ekrandan kaldırdığınızı izah edin? tabikide o cahil köylü fatih cami din ucubeleri anlar bir tek üzgünüm bizi kandıramazsınız zira biz akıllıyız elhamdülillah çok şükür sahtekarlar
Doğru..2019 seçimlerinde milletten oy isteyecek Kılıçtatoğlu Almanyada Focus dergisine Türkiye güvenli değil gelmeyin diyor.şimdi bu adama kim oy verir Allah aşkına?sanki adam bu ülke vatandaşı değil.
Metin bey bilirkişi gibi her konuda analiz yapacağınıza, fetö'yü analiz etseydiniz. Pardon Ne demiştiniz ""Günah işleme özgürlüğü var"" bunu söyleyenden memlekete fayda gelir mi? Vatandaş da bunu analiz etsin. İnsanların yeri dolar ama Vatanın yeri dolmaz. Devlet yönetimi ağırlık ister.
Süslü sözlerle 15 yaşındaki şehidin kanı üzerine siyaset yapıp partisinin 16. yaşını kutlamak.. bunu ben de anlamadım.
Evet sizler için sıradışı gelişmeler ama hep olan fakir halkımıza oldu , ne şehitler , ne yıkılan aileler , ama iktidar sahipleri hala gülebiliyor , espri yapıp yoluna devam ediyor.....
Adnan menderesi alparslan Türkeş ile ayni kareye sokmuş ama türkek menderesi aşan cuntanin elemani ydi. Cahillik fena.Yeni gelişmeler deyince korktum.Aklıma kumaştan başka birşey gelmiyor.
2019 defolup gidicek sonra çomarlarını halka saldırtacak halkta tayyip ve çomarlarını tarihe gömüp gerçek 15 temmuzu yapacak
5 HAİN ONLARA 17YIL KİMLE OMUZ OMUZAYDI BENDE İMAM HATİPLİYİM. AKP. KANINDA BENİMDE ELİM VAR CHP VEYAHUT BÜTÜN İKTİDARLAR BUNLAR KADAR TARİHTE KAN VE GÖZ YAŞI AKITTIMI DİNSZİNDEN TUTUN MASON DEDİKLERİMİZE BİLE BİR TANE KMU MLINI PKK FETOYLA ALENEN BÖLÜŞTÜLERMİ SATTILARMI ÖZELLEŞTİRME ADI ALTINDA ONLAR BİLMİYORMUYDU ALENEN PKK İLE PYD YPG İLE ORTADOGUYU TURKİYEYİ GENCİNİ YAŞLISINI 65YAŞA KADAR KEFENE SARMADAN EMEKLİ EDİLMİYECEGİNİ BOB BAŞKNLIGINA OTURMAYI SARAYL YPTIRMAAYI BİLMİYRMUYDU DEVLETİN BÜTÜN KAMU MALLARINI DENİZ HAVA KARA SATMAYI PEŞKEŞ ÇEKMEYİ BİLMİYORMUYDU KÖYLÜSÜNÜ BİTİREN DİNDAR B
AK parti için canını verecek olanlar teşkilatların dışında tutuluyor.nerde köşe dönme derdi,rant peşinde olan varsa torpilli yyiciler bulup partiyi işgal etmiş durumdalar.Bu artinin asıl gönüllülerine teslim edilmemmesi durumunda Anap ve benzerleri gibi yok olma ya dönüşür.
''kuyunları kastedmiyorum'' 2019 u herkes anlıyor 2019 un türkiye için öneni çok büyük.. sizler 3018 da türkiye ve tütk milleti adına hiç güzel şeyler yapmayacaksınız..bynu bizler çoktan anladık..evet haklısın 15 yıldır karma karışık bir hayat yaşadık..bundan sonrada öyle yaşayacagız..
Anlamama sebebi, canları, paraları yani emparyalizm demişya, belkide aynı sebepler anlıyor gibi görünmesinin, yanında durmasının sebebi olabilir
ANLAŞİLMASI O KADAR DA ZOR DEĞİL CUMHURİYET TARİHİ VE ÖNCESİ DEN BU GÜNE D.P A.P MSP.MHP. ANAP VE BU GÜNDE AKP OSMANLIDAN BU YANA UYGULANAN ÜÇ TARZ SİYASETİN GELİŞEN HALİ(ÜÇ TARZ SIASET 1.DİN 2.IRK 3.OSMANLILIK)BU POLİTİKA 150 YILDIR BU TOPRAKLARDA SİYASAL TEMSİLCİLERİYLE DEVAM ETMEKTEDİR ŞÜKÜRLER OLSUNKİ CUMHURİYET DÖNEMİ İLE BİRLİKTE BU SÜREÇ BİRAZ YAVAŞLAYIP ULUSAL DEMOKRAT DÜŞÜNCE YÜZDE 50 OLUŞTURDU BU 3 TARZ SİYASET 150 YILDIR YOĞUN BİR ŞEKİLDE SİYASAL TEMSİLCİLERİ TARAFINDAN SÜREKLİ BU TARZ KULLANILDI SOKAK DİLİFARKLIDIR DİPLOMASİ SEVİYE İÇERMEZ NE DERSEN O YALAN BOL GERÇK FARKLI
Öyle diye diye bir adamın eline memleketin tapusunu verdiniz.Demek ki önümüzdeki seçimde yeni yalanları sıralamaya başladılar.Bu memleket cumhuriyet kurulduğundan buyana sizler kadar sahtekarını görmedi.15 senedir yangın yerine çevirdiğiniz memleketi şimdi de 2019 da düzelteceğiz diye milleti kandırmaya başladınız.
15 yıl boyunca yaşatmadığınız olağanlık kalmadı ekonomi çöktü eğitim çöktü sağlık skandalları aldı başını gidiyor ülkede kimse kimseye güvenmiyor.anlıyorlar diyorsunuz kim anlıyor çok merak ettim siz kimi kandırıyorsunuz ya.yukarıda Allah var ondanda mı korkmuyorsunuz ya.anlıyorlarmış 15 yıldır kimin ne yaptığı ortada değilmi anlaşıldığına göre.yiyecek ekmeği olmayan başörtülü kadınımız sokakta cinayete tacize tecavüze maruz kalan başörtüü kadınımız var ama 4X4 lerde dolaşan başörtülü kadınlarda var bu ülkede herhalde 2.si anlıyor RTE yi 1.sinin hayatta kalmak tan başka mücadelesi yok.
Hani İSTİKRAR getirecektiniz? Cumhuriyet tarihinde 100 yılda yaşanmayacak kadar kötü olay yaşadı bu ülke şimdi hala bitmedi daha sıradışı gelişmeler daha olacak diyorsunuz.. Bunlara inanıp oy verenler ocağımıza incir ağaçı diktiler..
Diğer Haberler