Babasının fotoğraflarını paylaştı

Adı siyaset kulislerinde, yaklaşmakta olan yerel seçimlerde İstanbul belediye başkanlığı için geçen AB Bakanı Egemen Bağış'ın twitter hesabından paylaştığı fotoğraflar dikkat çekti.

Babasının fotoğraflarını paylaştı

Bağış Adalet Partisi'nden Siirt Belediye başkanı olarak seçilen babasının fotoğraflarını paylaşarak altına şu ifadeleri ekledi:

“Rahmetli babam 1974’te Adalet Partisi'nden belediye başkanı seçilmişti.” Adalet baba mirası, Kalkınmayı biz ekledik"

Egemen Bağış, ikinci tweetinde ise, “Yıl 1975 rahmetli babam Abdullah Bağış’ın belediye başkanı iken katıldığı bir tören.” ifadesine yer verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
Babanın fotoğraflarını yayınlayıp ondan nemalanacağına,sen ne yaptın onları söyle,hiç bir şey yapmadın,boş boş bakan oldun ye babam ye yaptın.
siz adamdan ne anlarsınız Ali Bacana laf yok.
baban senin gibi cemmat partisinde değil demokrat bir partiden secilmiş başkan. sen ise fettullahın cemmatin partisinde ve acaba baban sağ olsa idi bu yapılanlara ne derdi.
GEÇEN GÜN ATEİSTLERDEN BİRİ ALLAH’A DİLİM VARMIYOR AĞIZA ALINMAYACAK LAFLAR ETTİ.BAKIN ALLAH BİZİ YARATIP ONCA GÜZELLİK VERMİŞ.BİZİ ŞEYTANA KARŞI KORUMUŞ.MELEKLERİ BİLE BİZE SECDE ETTTİRMİŞ.EYER Kİ ATEİSTSENİZ OLUN AMA BARİ ALLAH’ KÜFÜR ETMEYİN.HAYATINIZDA YAŞADIKLARINIZ ATEİST OLMANIZA SEBEP OLMUŞ OLABİLİR FAKAT.ALLAHA LAF EDİLMEZ ALLAH ÜZÜLÜR.O Kİ İNANMAYANA DAHİ RIZKINI VERENDİR.
BENİM ANNEMİ GÖRECEKTİNİZ DİNCİ GEÇİNENLER.FELAKET BİR ŞEYDİ.O KADAR KATI RADİKAL BİR DİNCİYDİKİ BİR ABDESTİ 3 DEFA ALIRDI.HATTA MÜSLÜMANLI ÇEÇEN SAVAŞLARI OLDSUĞU ZAMAN 90LI YILLARDA MARMARA FM RADYOYA KATILARAK ELEŞTİRMİŞTİ.BELKİ BİLENLERİNİZ VARDIR.HATTA O YILLARDA YİNE DİNCİLERİ ELEŞTİRMEK İÇİN SALON TUTUP GECE DÜZENLEMİŞTİ…YANİ YILLARCA KATI DİNCİLİKLE YAŞADI ANNEM.FAKAT O YILLARDA BİLE TAYYİB BELEDİYEDE ADAYKEN BİLE ONU SEVMEDİK ANNEM VE BEN.HİÇ BİR ZAMAN AKYİ BEĞENMEDİH
Senin pislik suratına çok meraklıydık.Sen ayrı uyuzsun zaten.
ADAMLARIN KRALISIN..NEREDE OLURSAN YANINDAYIZ SAYIN BAKANIM..
adalet mi hemde Türkiye'de
Bizde parti adı verilirken ne yok edilecekse onlar ad olarak secilir.. Sadece Atatürk bunu yapmamıştır. Demokrat parti demokrasinin adalet partisi adaletin, doğru yol doğruluğun, AKP de komplesinin içine etmiştir. Ortada sadece HALK kalmıştır. Perişandır, yoksuldur. asgari ücrete mahkumdur. Sendiksı yoktur. Gelir adaleti yoktur. Tüm bakaları yolları limanları, iletişim sektörü, fakrikaları, yani tüm ekonomisi satılmıştır. Ortada sadece çıplak Halk kalmıştır. Ordu ve poliste yoktur. Adliyede yoktur..Birde soyguncu TOKi satılmamıştır..Yandaşlara burada iş ve para vardır..
Birazda vatandaşı kalkındırsanız,hala %3 + %3 gibi komik maaş zamlarından sözediyorsunuz pazara bakkala çıkıp olan biteni koltuğunuzdan değil de sahada izleseniz
endi insanınla dalga geç öldürt çapulcuları.Sonra git Filistinde şov yap.Allah şov için yapılan hayırları yüzüne çarpıcam onların diyor…Şovmen Tayyip.Davosta ne güzel demişti Liberman hastalıklı yapısını gördük onun diye.Megaloan pislik eleştiriye katlanamıyor.Sen ülkendeki çapulcuya doktara tedavi oldurtma git filistine pislik…
helal olsun akp...
BABA törenlere katılıyormuş ya siz 29 ekimde kulak ağırır 30 ağutosta diş 23 nisanda göz herşeye bir bahane bulursunuz
Allahım , akıl , fikir ver. Gündemde kalmanın değişik yolları.Bana ne senin babandan? Sen git Avrupa Birliğine girebilmek için çalış ( bilesin ki biz istemiyoruz!).Her gün saçma-sapan bir gündemle karşımıza çıkmayın , zamanımızı çalmayın.İcraat yapın!
seni kuru softaların softası seni.seni cehenneme kömür olası seni.senmi haktan rahmet dileyeceksin bana.HALKA AKIL ÖĞRETMEK SENİN HADDİNE Mİ. niceleri geldi,neler istediler.sonunda dünyayı bırakıp gittiler.sen hiç gitmeyecek gibisin değilmi.o gidenlerde hep senin gibiydiler.
egman bagish Yahudi koleji mezunu türk Amerikan derneği başkanı iste yeter
o zamandan götüriyik desene hacı
Kimdir Bu Egemen Bağış? Öğrenmek içn buraya bakın.öldürülen teröristlerin yasını tutan Devlet Bakanı.Yahudi Koleji mezunudur.New York'taki BARUCH Kolejinde tahsil görmüş. http://www.biroybil.com/showthread.php?14169-Kimdir-Bu-Egemen-Ba%F0%FD%FE
babadan oğula geçiyor... Beşik Ülaması misali
az da sen ye
ALLAH RAHMET EYLESİN...YERİ NUR VE CENNETİ BAKİYE OLSUN.SAYIN BAKANIMIZIN BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM.
alt yapı kuvvetli bir bakanmış araştırın o zamanlar babasının siirt'e hiç bir faydası olmamış egemen bağış aynı baban gibisin seninde bu ülkeye zarardan başka bir faydan olmamış geçmişi ile övünmen için ataların adam gibi adam olmalı
Diğer Haberler