Bahçeli: Vasat bir konuşma

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün TBMM Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmayı "vasat bir konuşma" olarak değerlendirdi.

1 Ekim 2011 16:17
PAYLAŞ
TWITTER

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM muhalefet kulisinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. “Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün konuşmasını nasıl değerlendirdiniz” şeklindeki bir soruya Bahçeli, “Anayasa’daki yetkisi çerçevesinde yaptığı vasat bir konuşma, bir yenilik yok” dedi. Bahçeli, BDP’li vekillerin yemin törenine katılacağını söyledi.

TUTUKLU VEKİLLERİ BEKLİYORUZ

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, BDP’li milletvekillerinin yemin etmesine,“Yemin töreni tamamlanmıştır. CHP’den zannediyorum bir üye kalmıştır. O da tamamlarsa o zaman tutuklu olan milletvekillerini dört gözle bekliyoruz, inşallah onlar da gelir” dedi.

BDP’li milletvekillerinin yemin törenini izleyen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM’den ayrılırken gazetecilerin sorusunu yanıtladı. “Yemin törenini nasıl buldunuz?” şeklindeki soruya Bahçeli, “Yemin töreni tamamlanmıştır. CHP’den zannediyorum bir üye kalmıştır. O da tamamlarsa o zaman tutuklu olan milletvekillerini dört gözle bekliyoruz, inşallah onlar da gelir” dedi.

ANKA

 

Okuyucu Yorumları1 yorum
  • 2 Oy
    tıpkı senin gibi VASAT DEĞİLMİ

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.