Başbakan Binali Yıldırım: Bu iftiraları sorumsuzca seslendirenlere yazıklar olsun

Başbakan Binali Yıldırım, SİHA'lara yönelik eleştirilere yanıt verdi. ATO Congresium'da Belediye Başkanları Toplantısı'na katılan Yıldırım, burada yaptığı açıklamada 'Yarın oy istemek için gittiğinizde bu milletin yüzüne nasıl bakacaksınız. Bu iftiraları sorumsuzca seslendirenlere yazıklar olsun' ifadelerini kullandı.

Başbakan Binali Yıldırım, ATO Congresium'da Belediye Başkanları Toplantısı'na katıldı. SİHA'lara yönelik eleştirilere yanıt veren Başbakan Yıldırım, 'Yarın oy istemek için gittiğinizde bu milletin yüzüne nasıl bakacaksınız. Bu iftiraları sorumsuzca seslendirenlere yazıklar olsun' ifadelerini kullandı.

"BU MİLLETİN YÜZÜNE NASIL BAKACAKSINIZ?"

Gündeme ilişkin de önemli açıklamalarda bulunan Başbakan Binali Yıldırım, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun teröre destek veren SİHA açıklamalarına istinaden yaptığı açıklamada, "Ne yazık ki hala teröre destek verme alışkanlığının devam ettiğini görüyoruz. Neymiş, SİHA'lara karşılarmış. Niye karşısınız? Vatandaşın hayatına kasteden, 'yol medeniyettir' diye yol yaparken alçakça öldürülen o işçiler varken sesi çıkmayanlar, korucuya, polise, askere, jandarmaya gözünü kırpmadan silah doğrultan alçakları teknolojinin verdiği imkanlarla bertaraf ederken neye karşı çıkıyorsunuz." dedi.

Başbakan Binali Yıldırım, açıklamasında şunları kaydetti:

"Siz bu lafları edeceğinize önce 'adalet' diye yürüdüğünüz yollarda kimin koluna girdiğinize bakın da ondan sonra konuşun. Bu iftiraları sorumsuzca seslendirenlere yazıklar olsun. Bu ülkede yaşayıp, bu devletin parasıyla geçinip utanmadan, sıkılmadan hala bunları söyleyebiliyorlar. Önünüzde iki yol var. Teröre açıktan destek veriyorsunuz. Peki yarın oy istemek için vatandaşın önüne gittiğinizde bu milletin yüzüne nasıl bakacaksınız..

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
siz o kadar yolsuzlukla hırsızlıkla nasıl bakıyorsanız onlarda öyle bakacak dingil.
evet cehape yine bildiğimiz gibi.
Roboski olayını biliyormusun...orada devlet kimlere neden benim vergilerinden tazminat ödedi..açıklayabilirisen yaz senden özür dilerim...ama sana da tutarsız gelirse senden özür beklerim anlaştık mı...
KİME SANA MI YAZIKLAR OLSUN EVET EVET YAZIKLAR OLSUN
Sayın Yıldırım.. Bunlar iftira ise, gerçekleri açıklamak, kamuoyunu aydınlatmak sizin asli göreviniz.
Haramisi, soyguncusu Uğursuzu, vurguncusu Cellat ruhlusu, soysuzu Feto şiiri okuyan köksüzü Hain ruhlusu Barzanicisi Bakan, sadrazam olmuştur oglu kumatcı bacanak hırsız yegen eroinman olanlar adam oldum demiştir!!!
"Başbakan Binali Yıldırım, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun teröre destek veren SİHA açıklamalarına istinaden yaptığı açıklamada" habervaktim mi kaynak, bu nasıl cümle, bu nasıl tarafsızlık?
Yıl 2011 yer Şırnak uludere hututda F 16 lar görevde 35 kaçakçı ( söylenilen ) etkisiz hale getirildi. Agit yakan siyasiler kimdi acaba. Bikere de tutarlı olun
onlarda yüetin yüzüne baksınlar bu gün küfrederler makarnacı derler yarın kapısında oy için sürünür bu chp zihniyeti hep böyledir ler
yıldırım akbulut ile akrabalığı var mı acaba çok benziyorlar
sen nasıl bakacaksın onu söyle
Diğer Haberler