Başbakan Erdoğan hastanede mi?

Başbakanlık, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın sağlığı hakkında bazı marjinal yayın organlarınca kasıtlı olarak uydurulan iddiaların, tümüyle gerçek dışı olduğunu bildirdi.

12 Ağustos 2013 17:25
PAYLAŞ
TWITTER
Başbakan Erdoğan hastanede mi?

Bazı yayın organlarında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın bayramı hastanede geçirdiği iddiası yer almıştı. Başbakanlık ise bu haber üzerine yayınladığı basın açıklamasında şöyle dedi:

"Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın sağlığı hakkında bazı marjinal yayın organlarınca kasıtlı olarak uydurulan iddialar, tümüyle gerçek dışıdır.

Spekülasyona dayalı bu tür asılsız iddiaların haber kisvesi altında sunulmasının, gazetecilik etiğiyle bağdaştırılamayacağı ortadadır.

Başbakanımız, bayram namazı çıkışında basın mensuplarına açıkça ifade etmiş olduğu üzere, bayram programı çerçevesindeki özel mesaisini halen İstanbul dışında sürdürmektedir.

Sayın Başbakanımız, kentsel dönüşüm seferberliğinin üçüncü adımını atmak üzere hafta sonu Bursa'da düzenlenecek olan programa katılmak suretiyle, mutat mesaisine başlamayı planlamaktadır." (ANKA)

günün haberleri

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir