"BDP yanlış yapıyor!"

Hükümetten BDP'ye çözüm süreci eleştirisi...

"BDP yanlış yapıyor!"

Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, BDP'nin çözüm süreciyle ilgili tarih açıklamasına ilişkin, "Çözüm süreciyle ilgili tarih açıklayarak yanlış yapıyorlar ama tarih açıklamaları çözüm sürecini etkilemez" dedi.

Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, AK Parti'nin kuruluşunun 12. yıldönümü dolayısıyla düzenlenen resepsiyon öncesi basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Atalay, BDP'nin çözüm süreciyle ilgili tarih açıklamasının hatırlatılması üzerine, "Çözüm süreciyle ilgili tarih açıklayarak yanlış yapıyorlar ama tarih açıklamaları çözüm sürecini etkilemez" dedi.

Atalay, ayrıca demokratikleşme paketi ile ilgili "Demokratikleşme paketini yasama yılı başlamadan açıklayacağız" açıklamasında bulundu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 95 yorum
bu çözüm sürecini kendi kendinize yapacaksınız, teröristler de bu günü bekliyorlardı sanki. akparti gelsin de çözüm sürecini başlatsında, biz de terörü bırakalım diyordu pkk. ya bu millet olanları görmezmi allah aşkına
Amına kodumun bdp pkksı siz ancak bu ülkeden şeyimin başını alırsınız
hayırdır seçim yaklaşınca ortağınıza yalancıktan çatmaya başladınız yemezler sayın bakan yalnızken canım cicim dışarıda serzeniş bu millet bu kadar saf mı
ben onu bunu bılmem akp ıktıdar oldugu gunden bu yana terorıstle dost asker ıle dusman tek gercek bu..!
akp pkk bdp ile koyun koyuna yatan sizsiniz onların ne istedigi belli bu milleti barış süreci diye daha fazla oyalayamayacaksınız..
artık kan dökülmesin..sancılı bir süreç bu barış süreci. anlayan da olacak havlayan da
evet kesın artık havalamayı bencede kesin
hastamısın sen ya.vatan elden gidincede barış olsun yeter demeye devam edersin sen ve senin gibiler...
Akşam akşam sen beni güldürdün ALLAH ta seni güldürsün beşir ağa:)) bdp yanlış yapıyormuş.... lan adamların hangi hareketinin doğru olduğunu gördünkü şimdide doğru yanlış diye ayırt ediyorsun:)))
bunların suyu ısındı yani belli gerçekten mucize gerçekten oldu gördüklerinizi duyduklarınızı unutun arkadaşlar bayankupon diye bir site buldum kadınların açtığı iddaapaylaşım sitesi kadınlar 2 haftada altıyüzelli milyar kazandırmış. hemen siteyi bakın derim zengin olun. BAYANKUPON diye aratın ilk siteye
Lamı Cimi yokj! Kürt haklarının verilmesi gecikiyor.
toprak verip araya çin seddi yapalım
Hangi hak verilmiyor bedava elektrik su üstüne üstlük tatil yerlerindeki en iyi oteller sizde başbakan ol c başkanı ol m vekili ol her gayriresmi işte ol sonra hak ver kürtlerde olan hakları inşallah artık biz Türklerede verirler
Haklısın.Senin gibilere verilmeyen tek hak olarak Toprak hakkı kaldı,o da toprağın altında 2 metrekarelik bir alan,bu gidişle yakında onu da alacaksınız yada coni gelecek haklarınızın hepsini verecek önce evdekilerinizden başlayarak.Vatansız seni !
çin seddi yaptığınız günün ertesi haftası Kürtlere yalvarırsınız, abi petrol abi elektrik abi hububat abi ekmek!!!
hangi hak
Eğitim, Dil, Kültür ve ekonomik haklar. kasıtlı geri bırakılan, dilini öğrenmesi engelenen Kürt halkı susar mı sandınız. demek mezar hakkımızı vereceksin apex1071 :) sıkıysa gel ver bakalım. Vatanım 8000 yıldır Kuzey Kurdistan! vatanım var. sonradan gelen vatansız, vatanına dön desem, dönecek bir vatanın bile yok.
asil yanlisi yapan sizsiniz ama millet elbet birgün uyanacak.........
2015 YILINA KADAR BDP PKK KCK BU GÜNE DEK ÜLKEMİZDE KATLETTİĞİ CANLARIN ÜLKENİN KAYNAKLARINI TERÖRE HEBA ETMENİN,KÜRT TÜRK DERKEN TÜRK MİLLETİNİ BİRBİRİNE KIRDIRMANIN BEDELİNİ ÖDEMEK ÜZERE YARGI KARŞISINA ÇIKTI ÇIKTI.ÇIKMADI SAYENİZDE MÜEBBET YERLER.EĞER AKPARTİ BUNU 2015 E KADAR YAPMAZSA ONDAN SONRA TERÖR SUÇLARINA İDAM GETİRECEK BU ÜLKE HABERİNİZ OLSUN.MİLLETİ KATLEDERİM ALENENDE ÜLKE BÖLMEYE KALKAR ÖZERKLİK DER DEVLETEDE KAFA TUTARIM KILIMA DOKUNULMAZ SANA AŞAĞILIK ZAVALLILAR İLAHİ ADALETİN TECELLİSİNİ BEKLEYİP GÖRECEĞİZ.MEVLA NEYLERSE GÜZEL EYLER.
Doğrudur Mevla neylerse güzel eyler, ama bunu da Mevla yapmıştır yargılamak bize mi düşer..
açıkça söylüyor bakan şu seçimi geçirelim keklerden oyları alalım sonrasında vatanı peşkeş çekeriz böleriz...
bu soysuzlar fazla olmaya başladı az kaldı köklerini kuruturuz ulan
akp ve koyunlarınınmı inşallah
akp pkk den daha tehlikeli
Lan 10 yıldır hükümetin başındasınız; bu 10 yılda bdp ye birkez bile söz geçirdiğinizi görmedikki:)) kendiniz çalıp kendiniz söylüyorsunuz..ulan adamlar kendi yararına olan konularda sizi destekliyor en ufak bir tavizde resti çekiyor:)) sizlerde hala daha kardeşlikten bahsediyorsunuz:)) sizin bu sözlerinize sadece gülüyoruz:))
bu kadar yalancı düzenbaz bir iktidar gelmedi gelmezde...
bizim halkımızında günlük ucuz çıkarcı siyasetçiyle devlet adamlığını ayıracağı zamanlar gelir inşallah. Siyasetçi hele birde ucuz çıkarcı sahtekarı ise hemen kendi çıkarını oy hesabını yandaşlarının soyacağı devlat kasasını alacağı ihaleyi düşünerek devlat adına yapması gerekenlaeri yapmaz.Eğer bu çözüm süreci hayırlı bir işse seçim oy düşünmeden akil adam aramadan yaparsın tarih yazar hakkını verir. Bu yola çıkarken giydiklerinden bahsedenlaerin üzerindeki kefen değil gayya kuyusu gibi dolmaz çuval galiba dolduruyorlar dolduruyorlar yetmiyor.
Öylemiiiii? Bak şu konuşana.. O yanlış ise, sayenizde yapıyor beyim sayenizde?
Sizin öbür dünyada yatacak yeriniz bile yok.Hala konuşuyorsunuz.
deveye sormuslar neren dogru
körler sağırlar birbirini ağırlar ancak.kazın bakalım kuyumuzu.kazara petrol metrol bulursunuz belkide devlete 3 kuruşluk faydanız olur belki...
KAYIKÇI KAVGASI YAPMAYIN ULAN ADİ ŞREFSİZLER.APO VE YANDAŞLARI KANKANIZ İŞTE KIVIRMAYIN.BU KADAR İÜYAKARLIK FAZLA BU MİLLET YEMİYOR ARTIK .İLK SEÇİMDE YÜCE DİVANDASINIZ....
SEÇİM YAKLAŞTI DEĞİL Mİ?
Akp Pkk bdp öz kardeştirler. Hep beraber Amerika ve israile hizmet ederler. İktidar da kalmak için dini kullanırlar. Arka planda malı götürürler.. Milletle ilgileri vergi alırken ve seçim zamanıdır.. Şeçimi kazanınca, seçmende kim .. Ben istediğimi yaparım derler..Tarihten hiç ders almazlar. Sonsuza kadar koltuk kendilerinin sanırlar. Hatta ölmemek için çare aradıkları bile mizah dergilerine konu olmuştur.. Günde 40 yalan söylemekte sakınca görmezler. Mübarekle el sıkışırlar, Mursi ile el sıkışırlar, Sisi ile el sıkışırlar. Esatla el sıkışırlar. Önemli olan gelecek kazdır. Tavuğun ön.yoktur
bdp liler sizlerden daha onurlu bence en azından kendi halkı için elinden geleni yapmaya çalışıyor doğru yada yanlış.
TARİH KONUŞTUYSANIZ AÇIKLANSIN SİZİN BİLDİĞİNİZİ HALK BİLSİN NE VAR BUNDA? YOKSA HALKTAN GİZLİ BİŞEYLER YAPILIYO SİZ BİZİ TEMSİL EDİYONUZ BUNU BİLMEYE EN ÇOK BİZİM HAKKIMIZ VAR HEM BİZİM ADIMIZA İŞ YAP HEMDE BİZDEN SAKLA SENİ ORAYA BU MİNLET SEÇTİ YAPTIĞIN SÖZLEŞME NEYSE ELBETTE MİNLETE ÖNCE SEN AÇIKLICAKSIN BELKİ O ŞARTLARI BİZ KABUL ETMİCEZ ÖYLE DEĞİLMİ SAYIN BAKAN???
hainlere özel paket servis, süratla kapınızda... düşman yeter ki istesin
anlamı şu açık hemde şu seçimleri geçirelim kekleri uyandırmadan sonra vatanı böleriz...
NEREMİZ DEMORATİKLEŞİYORKİ BUNU BİR ANLAYAQBİLSEK. KEŞKE. NEDİR BU DEMEKRATİKLEŞME ANLAMI NE YAPILACAKLAR NE AÇIKCA ANLATIN MİLLETTE NE YAPILACAGINI ÖGRESİN. BU MİLLET MADDELERİNİ SIRALAYIN YAPILACAKLARI SÖYLEYİN DEMORATİKLEŞME İMİŞ NERMİZ KİMLER NASIL DEMORATİKLEŞECEKSEK.BİR BİLEBİLSEK.
diyene bak bdp ne kadar yanlış yapıyosa akp de o kadar yanlış yapıyor çözüm süreci dediğiniz olay pkk hainlerinin toparlanma dönemi oldu yarın karşınıza daha güçlü bir şer gücü olarak çıkacaklar güney doğuda 16-18 yaş arası 3500 gençden haber alınamıyor siz pkk dallansın budaklansın biz oy kaybetmeyelim TÜRKİYENİN bekaası akp nin oy kaybı kadar önemli değil mantığıyla ülkenin altına dinamiti yerleştirdiniz pkk hainleriyle masaya oturup ülkenin dnasıyla oynadınız ne tavizler verdiğinizi bilemiyoruz öbür taraftan bdpli hainler salyalarını çıkartarak bölünme senaryoları kurmaya başladı
sn bakanım birde siz ANLASANIZ YANLIŞ YAPTIĞINIZI BUNLAR ZIPLAYAMAYACAK BÖYLE İSTANBULUN GÖBEĞİNDE ŞENLİK YAPAMAYACAK BUNLAR.
niye ufaktan gizli gizli verilen tavizleri açıklıyorlar diyemi bakan bey
aynısını birazda muhalef yapsa.. hee onların işleri iktidarla unutmuşum .. başımıza ne gelirse hakediyoruz
Bencede
Doğru yaptığı bir şey yok ki zaten....
israilin pislik yalayıcıları .siz sokaklarda aşna fişne alsın başını yürüsün diye bu ulumalarınız değilmi
sizin demokratikleşme paketi dediğiniz demokrasi değil,CUMHURİYETİ YIKAN ŞERİAT KANUNLARI DIR. DEMOKRASİ KİM SİZ KİMSİNİZ, HİÇ OLMAZSA AZICIK ONURUNUZ VARSA DEMOKRASİYİ AĞZINIZA ALMAYIN BIRAKIN O TEMİZ KALSIN ÜLKESİNDE PARKI YIKTIRMAM DİYENLERE ATEŞ AÇIP ÖLDÜRTEN ,GÖZLERİNİ KÖR EDEN BİR HÜKÜĞMET HANGİ YÜZLE DEMOKRASİDEN BAHSEDİYORSUNUZ UTANIN UTANINN
BU ...... GİBİ HALKTAN KORKUYORMUSUNUZ. KORKMAYIN % 50 NİZ VAR GEREKİRSE DİĞER %50 NİN ÜZERİNE SÜRERSİNİZ. SÖZ VERDİNİZ YERİNE GETİRİN. NEDEN KIVIRIYORSUNUZ. HALK UYANIR DİYE KORKMAYIN. BİZ ONLARA TUZ YETİŞTİRİRİZ . UYANMAZLAR.
O geriye kalan % 50 mor koyun sürüsü.. onlardan zerre korkum yok, ne şiddetlerinden, ne de zeka kapasitelerinden ve akıllarından.. çal kavalı dinlesinler.. onlara güvenip kimsenin üzerine süremezler.. Esas tehlikeli olanlar ve bol bol kullandıkları beyaz kasklı kuduzlar.. çoluğumuzu, çocuğumuzu, kadınımızı kızımızı işkenceden geçirenler var ya! işte onlar.. AKP'nin tüm gücü onlar..
konusana bak sen hic dogru yaptınmıkı acılım ve verilen sözler tutun pavyon işletmiyorsun devlet yönetiyorsun sayın abim
Dünyanın doğrusu sizsiniz.. Herkesi eleştiriyorsunuz. Nasıl demokratik anlayış ise, Eleştirilmeye tahammülünüz yok. Eleştiriye, hakaretle cevap veriyorsunuz. Aradan yıllar geçince, Şurada hata yaptık diyorsunuz. Onu söylerken, Hatayı yaptığınız gün eleştirenlere yaptığınız hakaretten dolayı özür dilemiyorsunuz.
Sıkıştı hükümet ben daha kıvırcam diyor anlamı bu ::::))))))))))))))))
Diğer Haberler