Bülent Arınç - Mehmet Metiner kavgası hız kesmiyor! Bu sabahki sözlere yanıt geldi

AK Parti kurucularından olan eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, bu sabah Best FM'de katıldığı bir canlı yayında AKP milletvekili Mehmet Metiner'e sert sözlerle yanıt vermişti. Twitter hesabından Arınç'ın açıklamalarına yanıt veren Metiner, "Bu sözler sana ait ise çapın ve seviyen bu kadar işte! Adıyaman'dan geldiğini söylediğin kişiler de FETÖ'cü ve senin gibilerdir mutlaka! Nasıl biri olduğun görüldü. Haklıymışlar" ifadelerini kullandı.

Bülent Arınç - Mehmet Metiner kavgası hız kesmiyor! Bu sabahki sözlere yanıt geldi

Arınç, kendisi hakkında “Gönül dünyamızda yeri yoktur” diyen Mehmet Metiner’e "Metiner kimdir ki sözleri bu kadar kıymetli olsun, internet sitelerinde kendine yer bulsun. Benim de gönül dünyamda bir sinek ısırığı kadar yeri yok. İyi bir siyasetçi değil, çok yanlış hareketler yapılıyor. Mecliste sevilmediğinin de tanığıyım. Adıyaman’da son sıradan seçilmişti. Adıyaman’dan geldiler bize yalvardılar bunu bizden alın. Fitne çıkarıyor dediler" sözleriyle yanıt vermişti.

Arınç'ın kendisi hakkındaki bu sözlerine Twitter'dan yanıt veren Metiner, şu ifadeleri kullandı:

''Bu sözler sana ait ise çapın ve seviyen bu kadar işte! Adıyaman'dan geldiğini söylediğin kişiler de FETÖ'cü ve senin gibilerdir mutlaka! Seni de 81 ilden kripto FETÖ'cüdür fitnecilik yapıyor diye şikayet ediyorlardı. Nasıl biri olduğun görüldü. Haklıymışlar! Adıyaman'da son sıradan değil, 2. sıradan, Reis'in kontenjanından seçildim. Senin gibilerin beni sevmemesinden de ancak mutluluk duyarım! Madem beni Adıyaman'dan aldıracak gücün vardı da niye liste dışı bırakamadın beni? Bak İstanbul'da en iyi sıradayım. Ya sen? Senin de, o dönem senin gibi iktidar katında bulunanların da beni harcamaya gücünüz yetmedi. Yetmeyecek de inşaallah."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 59 yorum
sayın arınç, sayın gül lütfen artık siyasete dönün ülkenin sizin gibilere ihtiyacı var
YİYİN BİRBİRİNİZİ İNGİLİZ EVLATLARI....
DEMEKKİ SENİ HALK SEVMİYOR METİNER. KONTENJANDAN SEÇİLEN BİRİSİNİ HAKL SEÇMEMİŞTİR. HALKA SEŞTİRİLMİŞTİR KUSURA BAKILMASIN.
metineri yer arınc arınc daha donalımlı
PARSEL Cİ DEĞİLMİ BU AF BUYUR
Yiyin birbirinizi
al birini vur ötekine.bukadar net.
ooo sahanda pastırma alırım bir dal :) yiyin birbirinizi sonra da kibirinizi saklayıp Allah Din İman diyin... yobazlar
Bu dejenereler yüksek maaşlarla nasıl bir millete vekalet ediyorlar çözemedim. Çirkef laflar ediyorlar.
Metiner Tayyip babanada söz söylesene yemiyor mu Bülent arınç sizden daha iyi enazından Herkez biliyor zaten ne maall olduğunuzu.. :)
Eyvallah metiner abi herzaman olduğu gibi lafı gediğine oturtmuşsun...
Yiyin lan birbirinizi daha beter olun
DÖKÜN SIRLARI DOĞRUSU DA BU :))
15 temmuz gecesı saklanan sözde vatandaslara,hayırcılara,heterojenlere koz vermeyın, Devletın sahıbının kımler oldugu,kımlerın kaçmayacagı 15 temmuz da tescıllendı, Ne mutlu o gün sehıt olmak ıçın sokaga çıkanlara,
MEHMET METİNER SEN KİMSİN Kİ BÜLENT ARIN CA SÖZ SÖYLÜYORSUN.SEN DE ESKİ HADEP Lİ DEĞİLMİSİN KEL KELE LAF SÖYLEMİŞ.İKİNİZDE AYNI SEVYEDE ADAMLARSINIZ.İLK ÖNCE BİR AYNAYA BAK SONRA BÜLENT ARINC CA LAF SÖYLE.BEN KİMDİM ŞİMDİ NE OLDUM.YALAKALIK YAPMAYIN.ARTIK.
gördüğüm kadarıyla akp'nin eski kurucuları alttan alttan akp'nin dibini oyuyor hemde bunu resmen son 4 yıldır yapıyorlar.akbabalar pusuda.
İkiside haklı birbirlerin hakkında ki yorumlarında
Tencere dibin kara, seninki benden kara...
tencere dibin kara misali ikinizde haklısınız 90 yılda yaratılan onurlu güçlü ülke işte bu çaptaki yöneticiler sayesinde 15 yılda ortadoğunun,afrikanın zavallı ülkeler katagorisine indirgendi.
yiyin birbirinizi
Bunlara yorum yapılırmı ya?
fetö heryeri ele geçirmiş ama bizim temiz siyasetcilerimize girmemiş. dünyada eşi benzeri yoktur herhalde ...
Alenen bütün TÜRKIYENIN önünde birbirlerini yiyolar daha önce böylesini görmedim gözünüzü toprak doyursun koltuk için satamiycaniz hiç kimse kalmamiş
Al birini vur öteki ne.
REİS YAPMADI SİYASİ TETİKÇİ METİNERİ SALDI SAHAYA BAKIN DAHA KİMLERE HAKARET EDECEK GÖRECEKSİNİZ VE BUNLAR PARTİDEN İHRAÇ EDİLİP SİYASİ OLARAK İTİBARSIZLAŞTIRMA POLİTİKALARI FETÖDEN DOLAYI BUNLARA DOKUNULMAYACAK
AL BİRİNİ....
Mhp de iken pkk dan korktuğu için AKP ye geçen Metiner ile Akp nin kurucularından olup Fettullah Gülen in dizinin dibinden ayrılmayan Arınç ın tartışması. 3. bir kişilere göre kişiliksiz 2 kişinin kavgası....
ben bu satılık heriflere neden dokunul muyor anlamış değilim arın giler haindir nokta. gül rengi gıridir bu grileri penbeleri bir çamaşır suyu yapmasak bunlar öbur elbiseleri boyama riski var.
misafir misari istemez ev sahibi hiçbirini istemez
Taip işaret etsin, metiner babasını satar, bir zamanların pkklısı, bugünün yalakası
gercek fetöcülerle cakma fetöcüler bir birine düştü inşallah bu kavgadan millet zarar görmez kendilerini bitirirler
İkiside aynı yolun yolcusu vatan haini...
yok aslında birbirlerinden farkı ikiside aynı ürünün yarısı...teker üstlerinden geçmiş..biri burda biri orda kalmış..farkları yok.
İKİ SABETAY KAVGA EDİYOR İLGİNÇ
yazık iki vekilden de böyle nahoş sözler duymak üzdü ... bizleri
"Adıyaman’dan geldiler bize yalvardılar bunu bizden alın. Fitne çıkarıyor dediler" diyor sayın Arınç. Bu kısmı anlayamadım,lütfen bağışlayın. Cümlenin devamı "ALIN BUNU MİLLET VEKİLİ YAPIN " mıdır. Alından sonrası yok. Yani dışlanan birisini milletvekili yapmak, yada ( yardım ve yataklık yapmak ) yardım etmek, fiile iştirak etmek anlamına gelmiyor mu. Sayın Arınç çok şaşırdım, çok...
TÜRKİYE,NİN RAB ANLAMI VARDIR YOK DEĞİL DEMOKRASİDE MUTLAKA ÇÖZÜMYOLU OLMALIDIR HİÇ KİMSE HİÇ KİMSENİN HAKKINA TECQAVÜZ EDEMEZ SOSYAL İÇE VE DIŞA DNÜK ÜLKELERDE BU ŞEKİLDE YAŞANILIR SIK SIK ORTAYA ÇIKAN KÖTÜ HABER İLE HALKI VEYA BİR ZÜMREYİ KIŞKIRTIP ALIKOYMAK İSTEYEN ZİHNİYETTE KABUL EDİLMEMELİ VE ETMEZ.
YAKINLARINI KADROLARA YERLEŞTİREN METİNER,TAM BİR ''İSABET BUYURDUNUZ EFENDİMCİ''KENDİSİ,YANİ ASIRI YALAKA.ESKİ PKK SOZCULUĞU İSE KAFALARI KURCALAYAN BASKA BİR KONU.
İKİSİ DE BİRBİRİNİ SUÇLUYOR MADEM BÖYLE ULUORTA HAYASIZCA...HALA GÖREVDE OLAN HAKİMLER SAVCILAR BUNLARI MAHKEMEYE ÇAĞIRSIN KİM NE SUÇLAMASI YAPIYORSA GEREĞİ YAPILSIN YARGIDA ADALET YERİNİ BULSUN DİCEM DE :)))) NATO KAFA NATO MERMER OLMUŞ BİZİM MİLLET HALA DESTEKÇİLİK YANDAŞLIK YAPARLAR :))
ASLINDA BU ESKI HDPLI METINERINDE COK SAYIDA FETO ÖVGÜSÜ VAR ARSIVDE ZATEN AKP DE FETOCU OLMAYAN YOK AMA GARIP GURABA FAKIR GUKARA ÇOCUKLARI ISINDEN EDILDI
Diğer Haberler