Büyük Birlik Partisi'nde 'Hayır' depremi!

Denizli'nin Buldan ilçesinde, BBP İlçe Yönetimi, 16 Nisan referandumunda Genel Merkez'in aldığı 'evet' oyu kullanma kararına uymayacaklarını bildirerek partideki görevlerinden istifa etti.

Büyük Birlik Partisi'nde 'Hayır' depremi!

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici'nin 16 Nisan'da yapılacak referandumda 'evet' oyu kullanacaklarını açıklaması üzerine partinin Buldan İlçe Yönetimi bu karara uymayacaklarını bildirdi.

Genel Başkan Mustafa Destici ise "Parti mensubu arkadaşlarımın kurumsal kimlikleriyle parti kararına aykırı bir davranışta bulunmayacaklarını düşünüyorum, aksine davrananlar hakkında iç tüzük devreye girer ve herkes de sonucuna katlanır" dedi.

ALPEREN OCAKLARI BULDAN TEMSİLCİLİĞİ KAPATILDI

Genel Başkan Destici'nin bu sözlerinin ardından BBP Buldan İlçe Başkanı Mehmet Gonca ile birlikte ilçe yönetimindeki 6 kişi görevlerinden istifa kararı aldı. Yazılı bir açıklama yapan Mehmet Gonca, şöyle dedi:

"Parti genel merkezimizin referandumda evet kararını açıklamasından sonra bu şartlar altında görevimize devam etmemizin mümkün olamayacağını düşündük. Parti içinde huzursuzluk yaratmamak, alperen kardeşlerimizle aramızda bir husumet oluşmaması için bulunduğumuz görevlerden istifa ediyoruz. Ayrıca Alperen Ocakları Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı Buldan Temsilciliği'nin de kapatılmasına karar verilmiştir."

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 72 yorum
yazıklar olsun sana destici.
@aekici46 az bile söyledin kardeş. tarihte kaybolup gidecek adını kimse hatırlamayacak. Rahmetli Muhsin YAZICIOĞLU kimlere teslim etmiş devleti partisini. Yazıklar olsun bir kere sesi çıkmadı hiçbirşey yapmadı helikopter kazası kabul edildi. cinnet geçittirirler adamı birde bunun haberini yapıyorlar. Az söyledin kardeş az söylemişssin.
Mhp de ve Bbp de bir sürü böyle istifalar medyada bir tane haber yok
@3_band_noktali_yegen defolun pis cemaatçiler
onlardan ne milliyetci ne de alperen olurdu zaten iyiki gitmisler donek ler
@ohaluk38 evet aynen
Hele depreme bak :)))) BBP oyu ne ki Denizli'nin bilmem ne ilçesinin yönetimi hayır diyecekmiş... peh peh peh
@slmdndr_2017 1) küçümsediğin ilçeyi tüm dünya tanır ve Osmanlı'dan bu yana tekstil dokuma ile uğraşır.padişahlardan Amerika başkanına kadar ihtiyaçlarını gidermiştir.desticiye destek veriyorum, istifa eden ilçe teşkilatını haklı bulmuyorum. Ama sen yinede kimseyi ve hiç bir şeyi küçük görme
DURUM ANLAŞILMIŞTIR MYNETIN 16 NISAN GECESI SÜRMANŞETI DE MOR RENKTE OLACAK...
@bayram_1964_jzumr bak senin ve senin gibilerin yorumları mor renkte olmuş :) siz kuran ayetleriyle dalga geçen bakanların, rüşvetle koluna 700 bin liralık saat takıp gezen bakanların zihniyetindesiniz. partinizden olmayan hiç kimsenin işe alımına izin vermeyen kul hakkı kemirgenlerinin uşağısınız. müslümanım diye de kasım kasım gezinirsiniz. sizi kör aklınıza, sağır fikrinize yazıklar olsun. sahte müslümanlar sizi
Bence muhsin yazıcı olsaydı HAYIR derdi,,zaten bahçeli karşıtı birisiydi..!! Zaten akp nin ciddi cidi oylarını bölmeye başlamıştı,,,öte yandan akp nin sağdaki diğer rakibinide unutmayalım 'genç parti' ve ilk seçimde 7.5 almıştı,,bir daha seçim olsa barajı aşacağını biliyorlardı,,bu sebeple feto ve akp iş birliği ile oda ortadan kaldırıldı ve böylece akp nin sağda ve tek başına rakipsiz kalması sağlandı...!!
Ey Destici,Kendini Bahçeliye Partiyi MHP ye benzettin ya.
@gonensadi BBP MHP'DEN AYRILMADIMI ZATEN...CHP VE KILIÇDAROĞLUNA BENZETMESI DAHA MI DOĞAL SENCE....
@bayram_1964_jzumr Adamlar dün nediyordu bugün ne diyorlar.Sence garip değilmi?2side zaten nemalanmış peki sizler ne olacak.Birdaha partiye dönmek varmı.
Doğru dürüst bir anayasa hazırlansaydı bu durumlar olmazdı. Hem tek kişi karar verecek hem de milletvekili sayısı 600 olacak, en basitinden bu yeter.
yav bu adamın arkasında toplasan 50 kişi yok ,yani gücü yok o yüzden kaile almayın.
helal olsun
Aldığın vaatlerle kalacak ve partinde lanetle anılacaksın destici.
Destici rahmetli Muhsin yazıcıoğluna ihanet ediyorsun yapma
destici de satılanlar listesine girdi.. demek ki AKsaray da bi oda da ona verdiler.. demek ki neymiş.. AKsaray baştan sona satılık adamlarla doluymuş..
zamanında partilere sızmış fetöcü kalıntıları. deprem bunun neresinde. elbette batıyloa birlikte hareket edecekler. BBP merkezi doğru karar vermiş. gitsinler merkelle birlikte oy kullansınlar.
@mbektas_2015 SENİN AKP DEĞİLMİYDİ AB YE GİRMEK İÇİN UYUM YASALARI ÇIKARTARAK AB YE YALAKALIK EDEN...PKK YI HABUR DA KARŞILAYAN, ESAT İLE KOLKOLA GEZEN,OKYANUS ÖTELERİNE SELAM SALAN,FETOŞUN BANKASI BANK ASYANIN KURDELESİNİ KESEN DAHA NE DESEM...ANLAYANA DAVUL ZURNA SAZ ANLAMAYANA NE DESEM AZ CcC... AKP NŞN TROLLERİ ORTALIĞA DÖKÜLDÜ...BİR BAKIYORSUN AKP LİLER BİR BAKIYORSUN MHP LİLER BİR BAKIYORSUN BBP LİLER...ADAMLARIN NE MAL OLDUĞU BELLİ DEĞİL...
AKP HÜKUMETİ DESTİCİYİ DOYURMAKLA KALMADI TEK ADAM DİKTATÖRLÜĞÜNDE KENDİSİNE BİR KÖRE VERİLECEĞİ SÖYLENMİŞTİR?
hayırcıdan ALPEREN olmaz ya gurka ya palikarya olur.
@samar1970 ve tecrübe konuştu
Sn.Destici ve parti yönetimi çok doğru karar vermiştir.o istifa edenleri fetö pkk lılarla Hayır demek için başbaşa bırakıyoruz.
@s.hazir pkk evet diyor körmüsün ayni kefeye koymaya bile utanmiyorsun.yaziklar olsun senin zihniyetine.
@s.hazir evet deseydi kiminle başbaşaydı REİS ?
Çürükler temizleniyor..başka varmı?sıradaki haydi güle güle.ö
@s.hazir SİZİN GİBİ AKP YE BİAT ETMEYENLER ÇÜRÜK MÜ OLUYOR...YADA SEN BİR AKP TROLÜ MÜSÜN...
desticiden hiç beklemezdim ne vaad edildi merakediyorum
sonunda desticiyide destelediler.
@bulentburak oha tıpkı bir alman
Helal olsun adamlara satmadılar kendilerini işte siyaset böyle yapılır.destici gibi kişisel menfaatların peşinde gidilmez.
0 SIFIRLA İYİ DERS OLMUŞTUR SANA SN DESTİCİ BAKA DUYARLI İNSANLAR VİJDANLARININ SESİNİ DİNLEYEREK BİR BİR ÜLKELERİNİN GELECEĞİNİ SENDEN VE EVETÇİLERİNE TOKAT GİBİ CEVAP OLDU HELAL OLSUN BU KARDEŞLERİMİZE. .
Davanın adamı niye öldürüldü. Neden helikopter düşürüldü. Neden rahmetliye ulaşılamadı. Halen neden bu komplonun mimarı bulunmadı. Taşlar yerine oturuyor sen niye yerinde oturuyorsun be adam. Rahmetli Yazıcıoğlu şehit edildiğinden bugüne ne yaptın ne konuştun. Onun kadar mert onun kadar yürekli onun kadar iradeye sahip çıkan bir devlet adamı kaç tane yetişir sanıyorsun. Yazık değil mi bu coğrafya Türk İslam Medeniyetini kuralım bir olalım kardeş olalım barış içinde yaşayalım dediği için mi herşey. Anlamıyormusun hayatının en büyük sınavında başarısız oldun koltuk sevdan bitirdi senide BBP de.
sizi anlamakta zorluk çekiyorum sanki bbp komple hayır dedi altı üstü bi ilçenin yönetimi hayır demiş toplasan 5 kişi değil bütün partiye mal ettiniz
ANLAMADIGIM KOLTUK HEVESLİSİ ÇIKARCILAR PARTİLERİ NASIL ELE GEÇİRMEYİ BEŞİR EDİYOR SONRADA KENDİ ÇIKARLARI UGRUNA İSTENMEYEN ŞEYLERE BAŞ VURUYOR HÜSRANA UGRUYORLAR YAZIK BU İKİNCİSİ
gayet normal İnsanlar hür iradesiyle gidecek kararını verir ister evet ister hayır sonuç ne olursa olsun bu ülke için
yoksa diğer yardımcıda desticimi melih bey bunuda açıklada öğrenelim.
zavallı o bir oyu ile ülkenin %60 ını karşısına alan siyasetçi müsvettesi.
Destici , 7 ay dır hayır - hayır de. Geçen hafta saraya gittin evetçi oldun. Kim inanır sana.Kimbilir hangi koltuk vaadini aldın.
@schraube kadir inanir:)
DESTİCİ Bİ GÖRÜŞME YAPTI ARDINDAN EVETİ AÇIKLADI.
Vatanın sevenler ve sevmeyenler saf tutuyor .işte vatanını seven bir lider DESTİCİ
@xmehtapx2010 Evet aynen öyle Vatansever ATATÜRKÇÜLER fetullah işbirlkçilerine ders verip HAYIR diyecek, Düşünce yoksunu biatçılarda donup kalacak. Hile yapılmaz ise.
SAF DESDECİ MHP BBP İKİ PARTİYİ DE AKP PARÇALADI REFERANDUM SONRASI SEÇİM DESE OY KABETMENİZ AKP NİN İŞİNE YARAR LİDER BÖYLE ZAMANDA BELLİ OLUR. HAYIR.
yönetim karar alıp hayır diye bir karar alınmıştı yanılmıyorsam ne olduda oldu hemen ardından evet kararı çıktı.aslında cumhurbaşkanımızla görüşen evet açıklaması yapıyor.acaba kılıçdaroğlunuda beştepeye çağrılsa bir görüşseler belki kılıçdaroğluda evet kararı alır.böylece referandumdan evet çıkar.
Reisin kemikleri sızlıyordur
ADAMSINIZ VATANSEVERSİNİZ KULA KULLUK ETMEYEN YÜREKLİ İNSANLARSINIZ HAYIR HAYIR HAYIR
Yazıklar olsun tabanına kulak vermeyenlere, dün kara dediklerine bugün "Ak" diyenlere, onca lafı yutan, tükürdüğünü yalayan, teroristle el tutuşanın elinden tutanlara...
doğru karar
Ey Destici,kendini Bahçeli ye,partini mhp ye benzettin ya...
HELAL....
desteci bekledi bekledi evet diyeceklerini açıkladı neyi bekledi iştişare yapıyoruz derken ampülün işığınımı gördü acaba
Diğer Haberler