Cumhurbaşkanı Erdoğan Cumhur İttifakı Protokolü'nü imzaladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhur İttifakı Protokolü'nü imzaladı.

Özbekistan ve Güney Kore'ye gerçekleştirdiği ziyaretleri tamamlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, özel uçak "CAN" ile Atatürk Havalimanı'na geldi.

Erdoğan, havalimanından ayrılmadan, uçak içinde Cumhur İttifakı Protokolü'ne imza attı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
Seni seçtirmeyeceğiz. Parlamenter sistemde demokrasinin hak ve hukukun eşitliğin insan haklarının özgürlüklerin savunmasını yine yapacağız.Seçim sonucu ne olursa olsun kim kazanırsa kazansın Chp iyi parti vs her kim ki senin siyaset tarzını dayatmaya ekonomik sorunları Kürt sorununu eğitim sorununu sağlık sorununu çözmekten ziyade oyalamaya çalışsa yine karşı geleceğiz. Kutuplaşmadan uzak, inanç üzerinden siyaset yapmayan,kafatasçı olmayan, yeni anayasayı her vatandaşın kimliğine inancına yaşam tarzına saygı duyacak ve kendini eşit özgür hissedecek şekilde hazırlanmasında katkı sağlayacağız.
Adamsın Reis
Fetoya her istediğini, kozmik odadaki bilgileri cia veren TÜRK ordusuna ERGENEKON BALYOZ kumpaslarini kuran PAPA ile ailecek fotoğraf karelerinde yer alan haburda pkkyi alkışlayip şehide kelle apoşa sayın diyen boynunda yahudi madalyası taşıyan TÜRK milliyetçiliğini ayaklar altına alan ihaneti rüşveti hırsızlığı belgeli baş fotoculara karşı YÖRÜKLER olarak AKŞENER diyoruz....
lan lavuk senin yerin amerika git orda yasa sen bu ulkede ekmek yeme ne olursa olsun baskan gene reis olacak
bi kürt oluyon bi yörük. yörü la fetoşun gayri meşru çocuğu seni.
milletvekili ve cumhurbaşkanı adaylarının başvuru yaparken psikologlardan rapor getirmeleri gerekli olmalı. 1- içlerinde bunak varmı ? 2- içlerinde unutkanlık hastalığı olan varmı, dün söylediğini bugün inkar eden. 3- yalancılık hastalığı varmı ? 4- kleptomanlık yani hırsızlık alışkanlığı varmı ?
Neyse..:) Hayırlısı,iyisi neyse o olsun...
CUMHUR İTTİFAKI DEYİMİ YANLIŞ BAŞKANLIK İTTİFAKI OLMALI. NEYİN İTTİFAKI İÇİNDE OLDUĞUNU BİLMEYEN MİLLETİM BENİM.
REİS ÖLÜMÜNE YANINDAYIZ .....
Seçimle eğitimi aynı standartta yakalamayı başardık Tezekli sınıftakiyle, tabletli okullar aynı sınavda yarıştığı gibi, First Clasta imza atanla cezaevinde imza atan aynı seçimde yarışacak Vay be
Rte yine seçilirse Dolar 2019 da 6 tl..
işleri güçleri show!
Atmosfer dışında atsaydı. Yarın kıvırmaya yol yapardı ben zaten dünyada imzalamam bunu demiştim diye!
İNŞŞALLAH son imzası olur
dolar Euro ne oldu haberiniz varmı????
Cukka protokolu. Yancılara bak hele nekadar küçükler.
Diğer Haberler