HABER
POLİTİKA HABERLERİ

Ellerinde 3 kozları kaldı! Varan bir Yazıcıoğlu kasedi...

Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili Erdoğan'ın kaseti ortaya çıkacak! Gökçek'ten bomba iddialar...

Ellerinde 3 kozları kaldı! Varan bir Yazıcıoğlu kasedi...

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek 30 Mart yerel seçim öncesi planlanan üç kaos planını açıkladı.

İlk koz Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili Erdoğan'ın ses kasetinin yayınlanması. Bunun sonucu olarak ülkücülerin de sokağa dökülmesiyle Ukrayna'daki gibi olaylar çıkarılacak.

Ve son koz seçim günü sandıkların kaçırılması. Gökçek'in AHaber'de televizyon programında yaptığı açıklamaları şöyle...

BİRİNCİ KOZ: YAZICIOĞLU KASETİ!

Şu anda ellerinde üç kozları kaldı. Birincisi Muhsin Yazıcıoğlu montaj kaseti çıkacak. Muhalif yazarlar bunu kendileri de yazdılar bunu. Hatta birisi Twitter'dan yazdı, ben de bu kaset çıkarsa sizden bilinir savcılığa suç duyurusanda bulunurum deyince yazdıklarını sildi. Ülkücü camiayı sokağa dökmek için tam seçim öncesi kaos çıkaracaklar. Marjinal gruplarda buna katılacak.

İKİNCİ KOZ: UKRAYNA'DAKİ GİBİ SOKAK OLAYLARI

Üçüncü tehlike mutlaka Ukrayna'da olduğu gibi molotoflu ortalğı yakıp yakan bir girişimdi bulunacaklar. Almanya dergisi Yanukoviç ile ilgili 650 milyon paralarla kaçtı diye bir uydurma yaydılar. Ama adamın elinde iki bavul var. Yahu arkadaş iki bavula sığar mı bu para? Niye? Avrupa Birliği bu kişi Rus yanlısı olduğu için istemiyor. AK Parti'de böyle istenmediği için uydurma haberler yayılacak.Sokağa dökecekler göreceğiz ama başarılı olamayacaklar.

SON KOZ SANDIKLAR KAÇIRILACAK

Son koz sandıklar kaçırılacak. AK Parti'nin güçlü olduğu yerlerde sandıklar kaçırılacak. Marjinal gruplara şu anda eğitim yaptırılıyor. Eğitim metinlerini ortaya çıkaracağım yakında. Bu marjinal gruplar sandık başında olacak ve AK Parti hile yaptı diyecekler ama sandıkları kaçıracaklar.

İnsanların bu konuda titiz olması lazım. Önce olaylar sonra kasetler ve sonra sandığa saldırı.Ama tüm bu olaylara rağmen sandıktan birinci çıkacağız.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 336 yorum
ne yapsanız ne etseniz akp gümbür gümbür geliyor feto oyun bitti ben bunu 4 yıl önce söyledim kimse inanmadı
arkadaş olumlu oy veriyoz olumsuz artıyor neiş
rumuzundaki izmir yazısını sil oraya yakışmıyor,İZMİR adını kirletiyorsun.
izmir Aysun şimdiye kadar okyanus ötenizdi ya.ozaman neden söylemediniz söyleyeceklerinizi. pastayı paylaşamadınız,daha cok çalmak için uğraşıyonuz dimi
Sen kendini kandırmaya devam et...
seni kızartmışlar şekerim.Bu sana yeter.30 martta yanacaksınız
ulan gümbür gümbür gelen akape 12 yıldır fetoyla işbirliği yapmıyormuydu: beraberce ülkenin anasını ağlattılar be.4 yıl önce söylemişmiş. biz 10 yıldır söylüyoruz bu cemaatin ne oduğunu.akape bilimiyor muydu.biliyordu ama çıkar ilişkileri işte.beraber becerdiler milleti. çıkarları uyşmayınca birbirine düştüler.gör ülkeyi yönetenlerin halini.hepiniz KOYUNSUNUZ.
ne ne etseniz akp mum gibi eriyor başbakan oyun bitti ben bunu 4 yıl önce söyledim kimse inanmadı
FAKE İZMİRLİ ......BİZDE YUTTUK
Feto ile harmandalı oynuyordunuz şimdi boşandınız.
daha düne kadar alayıınız fetocuydunuz.bakan çocukları ve banma müdürünün evinde milyon dolarlar çıkıncamı kötü oldunuz.hadi ordan hadi.
Ankara'yı talan etti. Hep bir hallı Turhallılar. Al birini vur ötekine... Soygun, yalan, talan, üç kağıtçılık. Allah kullarını haydutlardan korusun...
he ya ne demezsin belediyeden ne bekliyorsun, suyun akıyormu akıyor otobüsün varmı var, yolun varmı var yoksula yardım ediyormu ediyor al geçit üsgeçit metro, yeşil alanlar bumu ankarayı talan etmek, ne bekliyosun izmir gibi olmasınımı ? insaf insaf...
Anlayamadım kardeşim turhalla ilgili bi sıkıntınmı var ne demek istiyorsun ?
BİR SUÇLUNUN İÇİNDEKİ YAPTIKLARINI DIŞA VURMA HALİ . PİSİKOLOJİK BİR İTİRAF. DEMEK Kİ SİZ BUNLARI YAPTIĞINIZ İÇİN KORKULARINIZ VAR. SİZİ ZÜBÜKLER
CHP nin yaptığı nedir o da içindeki pislikleri dışarı vurma anı galiba, hiçbir iddası daha doğrulanmamışken kendinizi TC nin mahkemeleri hakimleri zannedip te grup toplantılarında ve TBMM de dinletmeye kalkan bu siyasi sözüm ana tabi ne yapacağız nereye koyacağız, bunlar bence TC yeihanet etmiştir hukuku çiğnemiştir, hukuk için RTE nin hakimleri diyorduya hani by Kemal, ya allah aşkına bugüne kadar AYM, HSYK, danıştaş BAROLAR buralara adamlarını yerleştirip ülkeyi bu şekilde dizayn etmedinizmi siz kimi kandırıyorsunuz a be CHP külahıma anlatın siz ama o bile inanmazki
bence melih gündem değiştirmek için sıkıyor palavlraları aç tavuk rüyasında darı görürmüş melih bence belediyeyi kayıp eder
İMZA ATTIM
şimdi bu adam neler yaptı diyenler var. yahu yaptıysa yaptı cebinden para çıkarıp yapmadıki milletin parasıyla yaptı akp de aynı şekilde bu insanlar ceplerinden 1 kuruş millet için para harcamayan insanlar dingillikte sınır tanımayanlardanmısınız???
Ayrıca bu işleri yapmak için kendi istekleri ile geldiler. Mecburen yapacaklar!!!!!!!!!!! Sanki lutüfta bulunuyorlar.
nankörler öncekiler şaraba faize yatırıyorlardı gökcek hizmete,fark bu ama kör olan anlamaz
saçmalamışsın
Bundan önce başa gelenler 'milletin parasıyla' bu hizmetleri yapmadılar. Yoksa yapmaları gerekirken ceplerine mi attılar!
Dingil senin gibi hizmet edenle cebine indireni ayırt edemeyene denir. Bunca yıl iktidara gelenler yine milletin parasıyla memlekete zırnık koklatmadılar sen neden bahsediyosun.
evet cebinden yapmadılar dogu ama şimdiye kadar neden yapılmadı bu yapılanlar bankalar boşaltılıyordu imf bogazımıza çökmüştü emekliler maasını alamıyordu hasta ilacını alamıyordu ne tez unuttunuz o gunlerı bırak gerısını bunlar bıle yeter ınsanlara ......yolu havaalanı koprusu denızın dıbınden gecısı bunları gec ama yapılanlarıda gormek lazım
sayın Gökçek size katılıyorum. ihanetin boyutu büyük. kuklalar da işbaşında. herşeyi yaparlar
bu duyumları nereden alıyor diye insan sormazmı kendin yaz kendin oyna ......
by Ke-MAL bey nerede alıyorsa oradan. o kadar cahil misin sen aç gözünü o zaman
Bunu tahmin etmemek icin zeka yoksunu olmak lazım
Kendi planlarını başkalarına maletme kurnazlığı
bu güne kadar yaşayan en yalaka adamdır melih. onursuz yaşayabilen kesinlikle cebini düşünen bir canlı.
cebini düşünecek ne yapmış anlatta bilelim, bok at izi kalsın, adam Ankarayı neydi ve ne hale getirdi kör müsün yoksa Ankara da yaşamıyor musun ???
Kasetler çıkınca biz demiştik diyecekler suçlarını nasılda biliyorlar vay benim saf halkım...
Elhamdülillah, çok şükür,allah kabul etsin,,hamdolsun, dini kullanarak allah teala'yı bile kandırmaya çalışıyosunuz be allahsız kitapsız imansızlar günümüzde medyayı işadamlarını tehdit edebilirsiniz 2 paket makarna verip bazı kesimleri kandırabilirsiniz gerçekten de zorda olan bazı ailelerin mecburen çıkmazda olmayan insanların çocuklarını toplayıp imamhatiplerde okutup o insanların yokluk çıkmazlarındandan faydalanmaya çalışabilirsiniz hırsızlıgınızı gunumuzdeki adaleti sağlayan savcıları yokedip kendinizi aklayabilirsiniz ilahi adalet ile karşılaştıgınızda napıcaksınız ulan ALLAHSIZLARRRRRR
Kesinlikle katılıyorum
bu tam kafir agzı sanırım sen kafirsin . ALLAH inanan inanmayan ,yaratılan her mahlukatın ALLAH ı. ona dost olmak isteyen ona cokça secde edendir. secde etmıyorsa kulu, onun degıldir dostu. iyiki varsın cehennem.
bütün yazdıklarına bakarsan onlar imanı kullansada sende iman kalmamış be arkadaş..
Ya kardeşim bu adama lütfen oy vermeyinnn. Yeter artık bu adamı gördüğümüz. Çalma çırpma herşey var. Şimdi de çıkmış rahmetli başkanın kasedi çıkacak hazır olun diyor. Aklımıza şunlar geliyor demekki şimdiye kadar bir şeyler konuştunuz. Bir şeyleri sakladınız şimdiden montaj diye kıvırmıya başladınız. Yazıklar olsun size. yazıklar olsun size. yazıklar olsun sizin gibilere.
anc1 sen kimsin?
evet aynı düşüncedeyim.şimdiden zeminini hazırlıyorlar yalan demek için.
Senaryo yazmaları bırakın da %30 lara düştüğünüzü açıklayın:)))
HE HE
senoryoyu millet yazar tepedekiler oynar bazı avanaklarda aha böle seyredip sazan gibi herşeye atalr yazar... muhahaha
hahahhahahhahaa.. Ankara halkı bu adama mı oy vereceksiniz:D
ULAN YARRAK MAHSULU ANKARALILAR BİR KERE DEĞİL KAÇ KEREDİR OY VERİYOR BİR BAK DİĞER SEÇİM SONUÇLARA MAAAL BİRRŞEYDE HABERİN OLMADIĞI BELLİ
fsmt, laflarını görünce, gözümün önünde tipin belirdi...
Aşağıdaki ler boş boş konuşma yın.bunları chp geçmişte hep yapmıştır.
sende manyak manyak konuşma saten millet burnundan soluyor..
ÖRNEĞİN ???
aferin len sana ne çok dolu konuştun.
bu ankara kedisinin ağzından hayırlı bir laf çıkmıyorki nerede şeytani fikirler var ise orada bu var
NE O GOCUNDUNUZ DİLLERİNDEN BÖYLE ANLIYORUZ...HERHAL
SÜREKLİ SÖYLEDİM YAZICIOĞLU SUİKASTI EN ÇOK AKP NİN İŞİNE YARADI DİYE, ÖLMESEYDİ MHP BARAJI AŞAMAYACAKTI, MECLİSTE SADECE AKP VE CHP KALACAKTI AMA AKP NİN VEKİL SAYISI 260 CİVARI OLURDU BUDA İSTEDİĞİ KANUNU VE KHK Yİ ÇIKARTAMAMSI DEMEKTİ!
BİDE O SÜİKASTI YAPANLARA DESTEK OLAN CENAHI SÖYLESEN...
bu neyin kafası ? total 550 milletvekili sadece akp + chp + 30bağımsız , Akp + chp = 520 milletvekili senin hesaba göre 260 akp 260 chp olur. akpnin 50% chp nin 27% oyu var . Yani CHP tek başına iktidardı diyosun heralde 27% oyuyla.. mhp olmasaydı. kimi kandırıyosunuz. bide buralarda latin nickleriyle hükümet düşmanlığı yapan dangalaklar çok mynet yayınla
rahmetlinin sağlığında ne kadar değer verdinizde simdi bu senaryoyu uyduruyorsunuz.. bu yazdıklarınızı okuma sansı olsaydı ölmemimi beklediniz derdi herhalde.. adamcağızı MHP bile istemiyordu simdi reis oldu.. ama sunu bilinki rahmetlinin iki eli yakanızda olacak.. boş konuşuyorsunuz.. he birde rahmetli sağken kaçdefa oy verdin BBP YE ?
NE ALAKA NE MAYDONOZ
mhp barajı aşamazdı.akp nin vekil sayısı 260 olurdu...eeee. kalan 120 vekil hangi partide olacaktı.sende mi..
Bu soylediklerin en cok sana yakisir.en iyi de sen yaparsin bu utanmazliklari i.melih dervisin zikri neyse fikri de odur.
melih artık sana kimse itibar etmiyor.boşuna çeneni yorma enerjini seçime sakla kaybetmeye çok yakınsın dikkat et.
Demekki ekpliler gerçeklik payı var, çıkmasından korkuyorlar yada bu gerçeklerin ortaya çıkıp gerçekleşmesinden...
sen harbi angolozsun.. 2 hafta önce çarşaf çarşaf haberi serildi bunların uyuyormusun sen ?
Ya bu adam nerden biliyor bunları ?Hiçmi savcı kalmadı gel kardeşim anlat da bizde gergini yapalım diyecek.......şimdi herkes korkuyor galiba.
YAV BU YANAR- DÖNER BUKELAMUN YİNE DÖKTÜRMÜŞ.MHP DEN GELİP ANAPTA KEÇİÖREN BELEDİYE BAŞKANI.DEMOKRAT PARTİ GENEL BAŞKANI.REFAH BELEDİYE BAŞKANI.ŞİMDİDE AKP BELEDİYE BAŞKANI.Tam 1 Yanar-Döner..BAŞÇALAN a göre siyasetçi.Sevsinler seni İ.Melih.Antepdeki Kahyanız vakkas kahyayada selam olsun.19 köy ağası İ.Melih.İzmir Seferihisar da Oğlun Osman a ldığın arazileride kimse bilmez.Ankaragücünden 1 trilyonu oğlun üzerine geçirdi onuda bilmezler.İ.Melih.Keşke bunlarıda yazsaydın.Sıra senin oğlandaydı ama çabuk uyanıp önlem aldınız.AMA TARİH AFFETMEZ bilin.
turgut3560 seninde 10 milyon EURO yu hesabına geçirdiğin söyleniyor bak istersen kasedinide çıkartırım, bak valla billa para felan da istemem ha, nasıl istersin yerini locadan da yerini ayırtyım en sıradan da filmini izlersin ne dersin ha:) artık eski den olduğu gibi kaset çıkarmak zor değil 1 saatte çıkartım filimin de tıklanma rekoru kırıyor artık, ya allah aşkına artık şu saatten sonra şunun hesabına geçirmişler bunun şu arsaları var gibi saçma sapan şeyler yazıpta kendinize güldürmeyin be bukelamun olan asıl sizlersiniz çünkü türkiyeyi dışarıya karsı dizayn edilmesi için satıyorusunuz onla
siz biliyosunuzya açıklayın belgelerle götürdüklerini ama cemmaatin montaj belgeleri gibi olmasın
Demek ki yazıcı oğlunu siz öldürdünüz.
Niye Cemaat'e TEK LAF ETMİYON Laaaa????... Abdesinden Şüphen mi var..?
demekki yaptığınız bir şey var ki adamların ellerinde yazıcıoğluna ait kaset olduğunu idaa ediyorsunuz. yapmışsınız demekki şimdiden kılıf arıyorsunuz
bu haberden nasılda bu sonucu çıkarttın pes doğrusu, işte sizin kafanız anca bunlara çalışır. ya allah aşkına bu haberlerin siyasi malzeme olabileceği hiçmi aklınızdan geçmiyor kendinize bu iiddalar hiç bir mahlkemece doğrulanmamışken hemen bu yapıştırmayı ben eskide köyde biri kadının birine iftira atarda eyy köy halkı başımıza taş yağacak vurun kahpeye deyipte milleti galeyana getiriyorlardıya işte bizim milletin kökünde var demekki, ay benim saf cahil milletim önce bi araştırın by Ke-Mal gibi iftira atmayın bakın adamın iftiracı olduğu mahkemelerce tazminat davalarıyla sabit hala buna nasıl
montaj diyor beyinsiz haberi okumuyomusun demekki mallar söyledi bunuda yapıcaz bunuda yapıcaz diye adamlar biliyor kimin ne olduğunu ama senin gibi geriler konuşuyo böle boş boş
MADEM BU HABARLER VAR. HER ŞEY SIZIN ELINIZDE ÖNLEM ALIN NİÇİN AĞLANIYORSUNUZ? BU INFAZDAN DEVLETIN HABERI OLMAMASI IMKANSIZ. INSANLAR SIZE OY VERMEYECEK, ONDAN BU ÇAMUR ATMALAR. AK SIYASET YAPIN BIR 11 YIL DAHA YÖNETIN.TEMİZLENEBİLİRSENİZ. AYŞE TEYZENIN ÇAMAŞIR SUYU FABRIKASI BILE YETMEZ ARTIK.
oyum sapına kadar akp ye....
yooo biz oy verecegiz!
senin bu içindeki fitne dolu şeytanlıklara kimse inanmaz. olası milletin protestolarını engellemek için önden atıyor...
belli ki yazıcıoğlu'nun ölümünde parmakları var onun korkusu ile çıkabilecek kasetin montaj olduğu yalanını ortaya atmaya çalışıyor çakal
ateş olmayan yerden duman çıkmaz demiş atalarımız var bişiler demekki
MİLLETİ KENDİLERİ GİBİ ZANNEDİYOLAR NE ÇUBUK UNUTTUNUZ ÖLÜLERE BİLE OY KULLANDIRDINIZ YALANCILAR
Yaaa bi s.git yaa...bırak şu paniği gölgezden korkar hale geldiniz zavallılar
BU ÇIFIT ÇARŞISI BAŞKANI HER ŞEY YAPAR ÇÜNKÜ 30 MART BAŞARISIZ OLURSA SARIGÜL TARAFINDAN AL AŞAĞI OLACAĞINI BİLİYOR O YÜZDEN HER ŞEYİ YAPABİLECEK KAPASİTEDE
sarıgül yine saldırmış, birileri şu adamın ipini kısa tutusun chp ye zarar veriyorr
Şimdi gözlerinizi kapatın ve bu adamın bir de içki içtiğini, sarhoş olduğunu düşünün...O zaman kimbilir neler söylerdi?
tamam zaten yazıcıoğlu suikasti tayyiple ilgili değilmi zaten bunu biliyorsun işte
Sahibinden... YavuzHırsız Demokrasi kaçkını Çakma Diktatör Eşdeğer kullanıcılara Temiz Az kullanılmış İkinci el 1 000 000 € Helikopterler Satılık Kiralık Pazarlık payı olabilir Gurup indirimi yapılır Yanukoviç Ukrayna...
ANKETLER MELİH KAZANACAK GİBİ GÖSTERİYOR AMA .......???MELİHİN ŞU TELAŞINA ŞU YALANLARINA BAKILINCA MANSUR YAVAŞ EZECEK GALİBA..BU DURUMUN BAŞKA AÇIKLAMASI YOK..
Mansur YASVAŞ şu MHP den CHP ye geçen koltuğum olsunda hangi partide hangi ilde hangi yerde olursa olsun diyen insan mı
her türlü yol yapılır... rahmetliyi sizin öldürdüğünü cümle alem biliyor.. baktınız ses kayıtlarında afişe olacanız yolunu yapıyorsunuz.. rahmetli yaşasaydı en büyük başbakan adayı olacaktı.. Türkiye nin dürüst bir lideri ihtyacı var sizede o sebeple sarıldılar ama maalesef balık gibi 3 gün sonra kokunuz çıktı...
istanbul ankarada cöpleri dahi toplayamayan belediyelerden iki ilin altını saran metro ağları viyadükler köprüler tuneler marmara raylar sizin seçtiklerinizin hayali bile deyildi bu yatırımlar şimdi onlar çalmadı bu kadar yatırımdan sonra bunlar çaldı ha sizin seçtiklerinizin enbüyük içraatını söyleyin çöp dağları haricinde
sandıkları demek ki kaçıracaklar ve şimdiden altyapısını hazırlıyorlar "marjinal guruplarmış" ! ayakkabı kutularında bir ulusun geleceğini çalanların en büyük silahı çamur at izi kalsın mantığıdır . artık tutturamazsınız melih , recep ve işgüzarlar . sizin maskeniz yüzünüzün astarıyla birlikte düşeli çok oldu .
bunlar nasıl konuşmalardır bu nasıl kirli bir siyasettir koltuk bu kadar mı tatlı onur insanın en olmazsa olmazıdır onurları için yaşar insanlar...
ADAM NE GÜZEL DİYO İKİ BAVULA O PARA SIGARMI BİZ BİLMİYORUZ SIGARMI SIGMAZMI AMA SEN BİLİOSUN NEDE OLSA SENDE COK CALDIN ANKARADA
Diğer Haberler