Erdoğan yavru balıkları suya bıraktı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Ayder Yaylası'nda yavru balıkları dereye bıraktı.

Erdoğan yavru balıkları suya bıraktı

Başbakan Erdoğan dereye salınacak ve Rize ekonomisine katkı sağlayacak toplam üç milyon balığın ilk yavrularını suyla buluşturdu.

Erdoğan yavru balıkları dereye saldıktan sonra 'hayırlı olsun' dedi.

haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
ADAMLARIN ŞAHI...KEMALDE...SENDEN BİRAZ FEYZ ALSA..
Seçim meydanlarında kullanır şimdi 'BİZ Derelere 3 milyon balık saldık, Kılıçdaroğlu ne yaptı? Perşembe'nin geleceği Çarçamba'dan belli.
Balıkları dereye salacağına kendini salsaydıda kurtulmuş olurduk.
Bırakın göz boyamayı. Hes projeleriniz ile bu vatana en büyük ihaneti siz yaptınız.
Keşke Biraz da GÖZ YAŞLARI Akıtsaydı,Yavrucuklara Şifa Olurdu.!!!O Görüntü Tv.'lerde Reyting Rekoru Kırardı.!!! JÖLE Yiğit Bulut Anlaşılan Atlamış Bu Ayrıntıyı,Çok Yazık.!!!
hiç biri yaşamaz artık
su ürünleri mühendisleri boşta geziyor.Onlara sahip çıkmazsak balıkları ancak kovada görürüz.Bakanlık su ürünlerini umursamıyor.Başbakan bunun farkında değil anlaşılan.
Sayın Başbakan birazda Orta Anadolu Bölgesini gezip, görse iyi olacak.Özellikle Bölükbaşının memleketine bir bak.Fırından başka bir şey yok
yazık o üçmilyon balığa az ilerideki HES barajın dan öteye gidemeyecekler...
PALAVRACI
Bankacılık sektörünün kredi hacmi arttı
Albayrak Çanakkalede ruh bulmuş Kanla yıkanmış Bindiği dalı kestiğinden TopÇuKışlasında Harekât Ordusunun bataklığa gömdüğü Hain Osmanlı Mandasının Malağı olabilirsin Haçlı Darbelerinde can derdine düşüp kaçtığı samanlıkta çaresiz yakalanıp istem dışı hunharca düşman süngülerine maruz kalıp mayalanan Mazlum gelinin Nefretle bedeninde taşıdığı Babası belli olmayan haram mahsul Gâvur Seyfettin olabilirsin Kanını albayrakmurat69 olarak degiştirmeye çalışabilirsin Kim bahçemde hıyar var dese tuzlayarrak pozisyon alıyorsun Üstün Hizmet Madalyası almalı bundan KelLi Şanın kelbayrakpozisyon69 olmalı.
vaybe balıklarıda el attı
Diğer Haberler