Gökçek'in fotoğrafının foyası ortaya çıktı

Melih Gökçek'in 7 bin kişi açıklaması üzerine CHP inceleme başlattı.

Gökçek'in fotoğrafının foyası ortaya çıktı

ANKARA (ANKA) - Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek'in CHP'nin dün Tandoğan Meydanında yaptığı grup toplantısına katılanların sayısını, twitter adresinden yayımladığı fotoğrafla birlikte 7 bin kişi olarak açıklaması üzerine, CHP'de "uzman ekip" Gökçek'in fotoğrafını inceledi.

[

****](http://aktuel.mynet.com/galeri/haber/chpnin-tandogan-mitingi-on-binlerce-kisi-tandoganda/9822/251392/)

CHP Basın Birimi'nden yapılan açıklamada, "Kılıçdaroğlu'nun CHP grubunu Tandoğan'da toplaması ve onbinlere seslenmesiyle yüreğine korku düşen Gökçek, fotoğrafla on binleri buharlaştırdı ama yalancının mumu yatsıya kadar yandı" denilerek, Gökçek'in fotoğrafının CHP Basın Bürosu'nun isteği üzerine uzman ekip tarafından incelendiği kaydedildi.

Açıklamada, "Gökçek'in yalanına kanıt diye servis ettiği fotoğrafı inceleyen bir uzman ekip 7 noktaya dikkat çekerek yalanını Gökçek'in yüzüne çarptı" denildi. CHP Basın Bürosu'nun isteği üzerine uzman ekibin yaptığı inceleme ve elde ettiği 7 sonuç şöyle:

"Söz konusu resim, diğer resim ve görüntülerle birlikte incelendiğinde direklerdeki bayrak sayılarının birbirine uymadığı belirlendi.

Miting meydanında bulunan ve söz konusu fotoğrafta da görülen ekranlardaki kişi Kılıçdaroğlu değildir. Bundan eminiz, aynı açıdan çekilmiş bir başka fotoyu incelediğimizde, orjinal fotoda yer alan kişinin saçları siyah, Kemal Beyin ise beyaz görünüyor. Ayrıca, orantı da uymuyor (Beden orantısı). Bu demektir ki fotoğraf Kemal Bey meydana gelmeden çekilmiştir.

Öyle anlaşılıyor ki, servis edilen fotoğraf erken saatlerde çekilmiş bir fotoğraftır. Çünkü daha sonra ki saatlerde gar tarafını dolu gösteren çok sayıda fotoğraf ve görüntü mevcuttur.

Yine Kemal Bey geldikten sonra Kızılay ve aksi istikameti de dolu gösteren fotoğraflar ile görüntü vardır.

Bu fotoğrafın miting başlamadan ve erken saatlerde çekildiğini gösteren belirtilerden biri de insanların gölgelerinden anlaşılıyor.

Söz konusu fotoğraf çok uzaktan (büyük bir ihtimalle belediye binası) alınmış, nedense özellikle kalitesi de düşürülmüştür.

Söz konusu bu fotoğrafta bir tuhaflık daha var. O da şu; O gün hava, açık, güneşli ve bütün fotolarda herşey net ve parlak bu fotoda ise puslu.

Bütün bu işaretler fotoğrafın Kemal Bey Tandoğan'a gelmeden, toplantı saatinden çok önce çekildiğini göstermektedir."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 160 yorum
Ankaranın chp döneminide biliyoruz hatta Şu an ki çankayanın halinide biliyoruz.. Köy yolunden beter konsoloslukların oldugu yerler bile çukur tümsek haa bu da i.melih 'in sucu demi bütçe vermiyor oraya.Gidin araştırın bakalım çankayanın bütçesini kanuna göre ne kadar aldıınıda sonra konuşun CHP'nin ne halt olduğunu biliyor ülkenin yüzde 75'i...
ankara daha onceki baskanlarida gordu ozellikle chpli baskanlari . ne yaptilar bi aciklayin , bozuk asvalt ,camur , ankaranin icine ettiler ,hala sak sak sak
türkiyenin icine ediyorlar sen önce onun farkina var....
ya bırakın bu ayakları istanbul il kongresi tt Areneda 100 bin kişiyle yapılacak sadece ist.AKP il kongresi ey gidi ey...siz ( yılı kesintisiz çıkarırken kime sordunuz he...ne yaparsanız yapın bu yasa gececek...
bu yasanın ne yasası olduğunu biliyormusunuz? biliyorsanız bizede açıklayın
GİREN VERGİ ORANLARINDAN ŞİKAYETÇİ DEĞİLSİN HERALDE ????? CEVAP VERSENE KOÇUM PARA DEĞERLENDİ DEDİNİZ 5 TL PETROL , ELEKTRİĞE GAZA HEP ZAM NE LEN BU BİDE AVRUPA STANDARTIYMIŞ BU KADAR KAZANILAN PARA NEREYE GİDİYO ARKADAŞ SEN ONUN HESABINI VER ASIL. İSLAMLA HERYOL ÇÖZÜLMÜYO PARDON EĞER YANCIYSAN ÇÖZÜLÜYOR SEN YANCIMISIN ???
Yediniz memleketi dahada kongre peşindesiniz! Mazota zamn gelir bu kadar kişi bir araya toplanmazsınız!
arkadaşlar melih gökçek iyimidir kötümüdür bilemem ama o pozisyonda olan bir insanın çocuk gibi saçma sapan şeylerle uğraşması hiç hoş değil..
Twiiter da ben izin verdim mitingi öyle yaptılar diyor. Allah Cezanıversin
Hani? Chp nin kendi çektiği fotoğrafları bir görebilseydik.Chp nin çektiği fotoğrafları chp yayınlamadıkça yalancıdır.
melih ve akp siyaseti muaviye siyaseti......sanki yüzlerce yıl geçmemiş..bu gün aynı oyunların teknoloji uyumlu versiyonlarını oynuyorlar yuh olsun sana melih..yuh sana akp
Hani? Chp nin kendi çektiği fotoğrafları bir görebilseydik.Chp nin çektiği fotoğrafları chp yayınlamadıkça yalancıdır.
100binleri toplasanız ne olacak,,,,TAŞIMA SUYLA DEĞİRMEN DÖNMEZ BEYLER....
öteki mitinglerinizdede 1 milyon falandınız topunuz toplansa %30-35 edersiniz toplnn toplnn belki ttmin olursunuz ama bidaki seçimlerde çatlarsınz diye krkuyorum afrn avutun kendinizi bide elma şekeri versinler size oyann durun
Yazından Türk olmadığın anlaşılıyor.Türkçeyi öğren oyle yaz.
ŞİMDİ SEN MELİH GÖKÇEĞİ SAVUNUYORSUN..SENDE HİÇ KARAKTER YOKMU HIRSIZA SAYGI GÖSTERMEK ERDEMİNİ KAYBETMEK DEMEKTİR..GERÇİ SİZLERDE ERDEM NE ARASIN..YOBAZ HERYERDE YOBAZDIR..
melih daha ne gibi beklentin var daha ne olucan yada ne borcu ödüyorsun
i.melih gökçek, koyunun olmadığı yerde keçiye abduraman çelebi misali...ankara ya hiç yakışıyor mu...
BU MELİH DENEN ADAM NE YÜZSÜZ VE YALAMA VE ARSIZ BİR ADAMMIŞ.SANANE MİLLETİN KAÇ KİŞİ TOPLADIGINDAN.HAYATIN BELEŞ .HAYATIN BOYUNCA ALINTERİNLE ÇALIŞMADAN MİLYARDER OLDUN.SENDE HİÇ SIKILMA UTANMA YOKMU.HARAMZADESİN SEN .BELEDİYE BAŞKANLIGI MAKAMINI KULLANARAK SAGA SOLA ÇAMUR ATMA.NE AHLAKSIZ ADAMSIN SEN.SEN BU MİLLETİN YÜZ KARASISIN.SIGINMIŞSIN TAYİP ERDOGANA SAGA SOLA ÇAMUR ATIYORSUN AYIP AYIP.SENDE HİÇ UTANMA YOKMU BE.
Ben saat tam birde otobüsle oradan geçtim kalabalık bunun 2 katıydı ne 7 bini ya :)
Farzetki 50 bin kişi toplanmı ne olacak yani,Bu ülkede CHP ve onun zihniyetindekilerin alacağı oy yüzde 25'i mi geçecek,
ileri demokrasi diye bağırıp duruyorsunuz palavra demokrasinin olduğu bir ülkede böyle yasaklamalar olmaz insanlar düşüncelerini fikirlerini bir şekilde ifade edecek ki demokrasi olsun unutmadan polislerin maaşlarına 500 tl lik zam yapacaklar ya artık onlarda copları tazyikli suları vatandaşa olabildiğince cömertce kullanmışlardır artık
ileri demokrasilerde taş atarak yumurta atarak parke taşları sökerek atmak ağqaçlarıın dibine çakılan kazıkları söküp polisin askerin üstüne atarakmı ifade özgürlüğü oluyor sizce ? helal size
100 YILLIK ANKARAGÜCÜNÜ YİYİP İÇİNİ BOŞALTTIN VE LİGDEN DÜŞÜRDÜN HALA ÖTÜTYORSUN.
freestyler23 sen hala akp yi savunurken 3 haftada şimdi 3ncü zam geldi benzine.........
Bu i.Melihin hayatı yalan,dolan ve iftiradır.Deveye sormuşlar boynun neden eğri,nerem doğru ki demiş.
tek kelimeyle rezillik.örnek alacagımız kişilerin yaptıklarına bakın bizleri bunlarmı yönetiyor.?söyleyecek söz bulamıyorum.
Bir insanda ar namus ve terbiye olmadığı müddetçe bu gibi sahtekarlıklar olur hiç de kafaya takılacak bir olay değil it ürür kervan yürür derler bu yapılanlara
GÖKÇEK TANDOĞAN MEYDANI DOLSA YADA DOLMASA 100 BİN KİŞİ GELSE YADA 1 KİŞİ GELSE YADA HİÇ KİMSE GELMESE SENİ NERESİ İLGİLENDİRİR..SEN BELEDİYE BAŞKANISIN.CHP MUHALEFET PARTİSİ..BİR BELEDİYE BAŞKANININ İŞİNİ GÜCÜNÜ BIRAKIP ANA MUHALEFET PARTİSİYLE VE BAŞKANIYLA VE MİTİNG ALANINA GELENLERİN SAYISYLA UĞRAŞTIĞI NEREDE GÖRÜLMÜŞ..ANKARADA GÖRÜLMÜŞ..KİM BU ZAAT..MELİH GÖKÇEK...ALLAH AKIL FİKİR VERSİN NE YAPMAYA ÇALIŞIYOR...AKP YE YARANMAYA...AKLISIRA AHDI VEFA BORCU ÖDÜYOR...SENİ NE AKP NE CHP NEDE MHP KABUL ETMEYECEK..SENİ VAR YAAA TOPRAK BİLE KABUL ETMEYECEK...
başbakan erdoğanın yerinde gözü var bunu her fırsatta yapıyor.
herşeyden önce oraya 70000 kişinin sığabileceğini düşünmek saçma.doğma büyüme ankaralıyım o meydana o kadar kişinin sığması için sağ istikamette en az eczacılık fakültesinin,sol istikamettede ziraat bankasının önüne kadar uzaması gerekir.o günde o kadar kalabalık yoktu.
önce sayı yazmayı ögren cahil cahil konusma .
bu adama ankara lı daha ne kadar katlanacak hiç mi vatan sever saavcı yok müffettiş yok
sana yorum bile yazılmaz gökçek
birgün bu ülkenin baş ucuna bir not yazacağım çok güzel uyuyordun uyandırmaya kıyamadım...kendine müslüman akp yandaşları sizin sayenizde milli irademizi kaybettik benliğimizi kaybettik eskiden türban denilince akla dürüst namuslu kızlar gelirdi şimdi onu da kaybettik... artık yeter!!!
ankarayı tandogan meydanını bılen herkes su resme baksın, cehapelıler ıyıce dıkkat etsın. insanların golgelerıne ozellıkle bakın ve hangı saatte golgeler o yonde olur dusunun. Bu cehapelıler yalancılıgı da uzmanlık halıne getırmısler yaptıkları acıklamaya bak ya .d utanın lan.
Birader ben saat 1 de sıhhıye köprüsünden otobüse bindim garın ordan geçip istanbul yoluna 1.5 saatte çıktık kalabalık göründüğü kadar olsa 5 dakkada geçmiş olurduk o yoldan sen rahat ol onun için,yalancılığın uzmanını arıyorsan BOP EŞ başkanının youtubede bol miktarda yalanlarının ortaya çıktığı videolar var onları izlemeni tavsiye ederim
Nedir bu Chp lilerin akp lilerden cektigi :=)
CHP nin tandoğan mitingi 7 bin kişi olsa yada 70 bin kişi olsa melih gökçeke ne...chp ile ne alıp veremediğin var.ne kadar meraklısın chp yada lüzumsuz işlerle uğraşmaya....sen belediye başkanısın işine gücüne bak.kılıçdaroğlu seni bir tv proğramında yerden yere vurmuştu...hala kuyruk acısımı...??yarın birgün başkanlığın bitince hangi parti seni alır acaba..?
7 BİN OLSA NE OLUR 100 BİN OLSA MİLYONLAR AYNI ŞEYLERİ DÜŞÜNÜYOR AMA BAŞKA MİLYONLAR KENDİLERİ DEĞİL BAŞKALARI ONLAR ADINA DÜŞÜNÜYOR VE NOTER GİBİ ONAYLIYOR İRADE BU OLMASA GEREK...yok gökçeke ne oldu sayıyı azaltıyor anlamakta zor GÜÇLÜ İSELER KORKMAYA GEREK YOK ..
melih gökçek in yalanlarını yıllardan beri biliyoruz ve melih i ciddiye bile almıyoruz melih ne söylerse söylesin it ürür kervan yürür.
yıllardır hortumlama yapıldı artık belediye iflas şehir kulüplerine el atıldı onlarda iflas herşeyin içine edildi ama "deveye diken..." diye başlayan bir söz hatırladım.
Birde uzman ekip kurmuşlar. :)
SENİN GİBİ BEYNİ SULANMIŞLARI NASIL UYANDIRSINLAR,ADAM İŞİ GÜCÜ BIRAKIP NE YAPSAMDA BU TOPLANTIYI SABOTE ETSEM DİYE UYDURUK RESİMLER YAYINLIYOR FAKAT SUÇLU BU YALANI BİLİMSEL OLARAK ORTAYA ÇIKARANLAR ÖYLEMİ.FAKAT NORMAL SİZLER OLMASANIZ O KADAR OYU NERDEN ALACAKLAR.APTALLAR OLMASA ÜÇKAĞITÇILAR,DOLANDIRICILAR,UYANIKLAR AÇLIKTAN ÖLÜR.SEN DEVAM ET KOYUN OLDUKÇA ÇOBAN ÇOK BULUNUR.
18 Yaşındaki oğlun medya patronu oldu melih, nereden geliyor bu değirmenin suyu, Kimin Malını Çalıyorsunuz ? Kimler yiyor, Ama Benim Aç Fakir İşsiz Sefil Halkım sizleri oralarda oturtuyor ya, Müstehaktır onlara sürünsünler yüz üstü. Sizde Montaj Yaptığınız Resimlerle Göz Boyamalarla Götürün Malı Mülkü Holding oldunuz. 20 Yıldır o başkanlıktan emekli olacaksın Allah Aşkına Melih Bırak yeter yahu.
Demek k, karşısına iş yapacak bir aday çıkmıyor,,,
ANKARALILAR BİR 25 YILDAHA SEÇSİNLER MALİH GÖKÇEYİ BAKALIM NASIL OLACAK ADAN 25 YILDIR B.BAŞKANI DAHA MURAT KARAYALÇININ BORCUNU ÖDEYEMEMİŞ 25 YILDA DAMAKKİ HİÇBİR İŞ YAPMAMIŞ ANKARALININ GÖZÜ AYDIN OLSUN
BU MELİH HALK DÜŞMANININ ÖNDE GİDENİDİR ! DEVLETİN MAHKEMESİNİN VERMİŞ OLDUĞU KARARA UYMAMIŞ VE ULAŞTIRMA ÜCRETİNDE YAPILMASI GEREKEN İNDİRİMİ YAPMAMIŞ ÜSTÜNE BİR DE ZAM YAPMIŞ SONRA DA ÇIKIP EGO BABASININ MALIYMIŞ GİBİ ZARAR EDİYORUM DİYE YAPTIĞI REZİLLİĞİ AÇIKLAMAYA KALKMIŞTIR MEDEM EGO ZARAR EDİYORSA KAPAT GİTSİN DAHA FAZLA ZARAR ETME ! EGO KAMU HİZMETİ GÖRMEK İÇİN KURULMUŞ BİR KURUMDUR ZARAR DA ETSE ÇALIŞACAK KAR DA ETSE ÇALIŞACAK !
sayın gökçek sen ankara belediye başkanı olarak kendi işine baksana senin işin mitinglerdeki katılımcıyı saymak mı 50 olsa ne 50 bin olsa nene gerek sizi ankara belediye başkanlığı ile ilgili çalışmaların açıklanması ile ilgili çalışmalara davet ediyorum görevinde başarılar diliyorum
chp baykalın videosu içinde uzman ekipe gitmişti chp nin uzan ekipleri videodaki kişinin baykal olmalıdığını söylemişlerdi ama sonra ne olduysa baykal kolduğunu bıraktı değilmi chp nin uzmanlığı böyle bir şey işte
KULLANMAM AMA TAHRİK EDİLDİĞİM İÇİN KULLANIYORUM ŞEREFSİZE EN İYİ ÖRNEK KÖKÇEK TİR.
ÜLKE NASIL BU HALE GETİRİLDİ SANIYORSUNUZ,NASILSA NE SÖYLESELER NE ANLATSALAR BUNU BEYİN SÜZGECİNDEN GEÇİRMEDEN KABUL EDECEK İNSANLARIN SAYISI OYLARDAN BELLİ,BUGÜNE KADAR SÖYLENLE YAPILANA BİR BAKIN,İŞTE ÖVÜNDÜKLERİ DIŞ POLİTİKA ORTADA,SIFIR SORUN DEDİLER KOMŞULARIMIZLA KANLI BIÇAKLI OLDUK,KIRİZDEKİ KIBRIS AKDENİZDE GAZ ARAMAYA BAŞLAYINCA ATIP TUTUP TEHDİTLER SAVURDUK KIBRIS TAM GAZ BİZDE ÇIT YOK,EKONOMİ SICAK PARANIN ESİRİ OLMUŞ,İTHALAT İHRACATI KATBEKAT GEÇMİŞ,BENZİNİN LİTRESİ 5 TL YE DAYANMIŞ,EMEKLİ ARTIK SAĞLIK HİZMETİNİ NERDEYSE PARASIYLA ALACAK,ÖYLEYSE NEDEN YAPMASINLAR.TAM GAZ DEVAM
Diğer Haberler