İşte AK Parti'nin bu haftaki miting takvimi

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Milli İradeye Saygı" mitinglerine, bu hafta da devam edecek.

İşte AK Parti'nin bu haftaki miting takvimi

Alınan bilgiye göre, Taksim Gezi Parkı'nda başlayan olayların, izinsiz gösterilerle sürmesi üzerine "Haydi Büyük Oyunu Bozmaya" sloganıyla başlatılan mitingler, Anadolu'daki büyükşehirlerde de yapılacak.

Başbakan Erdoğan, 20 Haziran'da Türkiye'nin ev sahipliğini yaptığı 17'nci Akdeniz Oyunları'nın açılışına katılacak.
Akdeniz Oyunları için yapılan 41 tesis arasında yer alan 25 bin kişilik stadyumdaki açılış töreninin ardından Erdoğan, "Milli İradeye Saygı" teması çerçevesinde "Haydi Büyük Oyunu Bozmaya" sloganıyla 21 Haziran'da Kayseri'de, 22 Haziran'da Erzurum'da ve 23 Haziran Pazar günü de Samsun'da gerçekleştirilecek olan mitinglerde halka hitap edecek.
Bu arada, Başbakan Erdoğan, Kayserideki mitingin ardından FİFA U20 Dünya Kupası Organizasyonunun açılışını da gerçekleştirecek. AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 43 yorum
TC'yi kaldıran,Apo ile görüşen onunla aynı masaya oturan aynı ortak payda da buluşan bir iktidara benden artık hiçbir şey yok. Yazıktır ya şehit ne demek bileniniz var mı ya bu genç çocuklar niçin şehit oldular bileniniz var mı ya kim etti ya kim? yuh
korkunun ecele faydası yok.300 tane miting yapsanda artık sen yenilmiş bir adamsın.ne ordu,ne vesayet ne dış güçler.sen 3 ağaca,bir reuters muhabirine,20 gence ve evlerinde tencere tava çalanlara yenildin.dünyaya rezil oldun.sen artık ağzınla kuş tutsan dünyada kimseyi demokrat olduğuna filan inandıramazsın.senin yakana diktatör yaftasını astılar.artık o yaftayla yaşayacaksın.
delikanlı sen 12 eylül önce ve sonrasını görmedin.Sizin inandığınız ideolojinin kalbinden gelen binlerce 12 eylül mağdurlarından sadece ben biriyim 12 eylül 1980 önce ve sonrasında canı yanmış birini bulup bir nasihat dinlersen o zaman diktatör ve onun işbirlikçilerini öğrenirsin.Gezi ve yalandan ağaçseven taraftarların, karşı çıktıkları kapitalist çevrelerlle omuz omuza olduğunu göreceksin delikanlı kardeşim..
evet karınca beyinliler yine meydanlarda parayla kalabalık gösterecek bizim paralarımızla...
mitinge gerek yok sayın başbakanım...chp den allah razı olsun..nasıl olsa farkındamı değiller mi bilmiyorum ama size çalıştıkları kesin..allah razı olsun onlardan..
SENİN GİBİ SALAK VE DENGESİZ YORUMCULAR SAYESİNDE RTE DİKTATÖRLÜĞÜNE DİKTATÖRLÜK KATIYOR,CHP KADAR KAFANIZA TAŞ DÜŞSÜN,DANGALAK KUL VE KÖLELER
Elde Makarna kalmış demekki
ne oldu siz onu bile halka çok gördünüz...
İşte dünya Başbakan görsün. Allah yardımcın olsun büyük insan...
Ne oldu oyun dediginiz gercekler olunca siper alma vakti mi geldi. Dini kullanmakan vazgectiginiz gun insanlara daha da onemlisi Yaradana saygi gostermeye badladiginiz gun olacak,bunedenlebosuna bu milletiin gercek milletin parasini boyle miting falan hic etmeyin. Hem siz kime krsi gostertidesinizki. Turkiye Turklerinemi!!!
son çırpınışları.
sandikta görüsürüuz :))) avucunuzu yalayin siz anca azinliklar :)
bu dediğini sahiden inanıyormusun.
kesinlikle sandıkta göreceksiniz bundan öncekiler gibi :))
Mitinklere gidemezken,pkk yı unutturduya hızlandın.Unuttuğun birşey var bu millet hayinliği hiç unutmaz,sadece unutmuş gibi yapar.Nasıl olduğunu ilerde göreceksin.
DİK DUR EĞİLME , BU MİLLET SENİNLE BAŞBAKANIM.
HERİF YUSUFLARDA BAŞKA NE YAPSIN :) TAŞIMACILIĞA, YALAKALIĞA, VAADLERE DEWAM
ULAN NE KADAR CAHİL Bİ İNSANSIN SEN YA
moralim çok bozuktu.yorumunuz beni güldürdü allahta seni güldürsün.yani bu kadar isabet olamaz tam 12 den.ben kendimde bu haberle ilgili yorum yazacaktım ben yazayım ki sen iki kelime ile her şeyi anlatmışsın.tşk.ederim.
sarı gül derhal chp nin başına geçmelidir. alevi başkan chp yi terörist parti yaptı.CHP atatürkün partisidir. chp alevilerin ve teröristlerin partisi değildir.sarı gül ,Tayyibin tek rakibi sensin.
CHP'den çıkıp BDP'ye geçeceği için mi Tayyibin tek rakibi ? "Sarıgül'ün 'CHP'nin çözüm sürecindeki politikalarından rahatsız olduğu için' istifa ettiği belirtildi. Ovacık Belediye Başkanı Sarıgül'ün bugün BDP'ye geçeceği kaydedildi." AKP'li değilim ama şu anda Tayyipten iyisini de bulmak zor, herkesin zoruna gidiyor bu fakat olacak olan bu yapacak bir şey yok....
ADAM ALIŞMIŞ YILLARCA ZAFER İŞARETİ YAPMAĞA ŞİMDİ KONUŞURKEN ÇARESİZCE BİTİŞİK DÜZEN PARMAK SALLIYOR. BABAMDA ECEVİTCİ İDİ CHP Lİ DEĞİL ECEVİT CHP Lİ OLSA DSP Yİ KURMAZDI
zavallı çok korkmuş olmalılar
KİMDEN KORKUCAK ÇAPULCULARDANMI ASIL SİZLER KORKUN YÜZDE 60 LA GELİYOZ HA HA HA
bu hafta ki mitinge gideceklere sesleniyorum.dün urfa da öcalan denen soysuz için yürüyüş yapıldı..neymiş serbest bırakılmalıymış.bunlar eğer ALLAH dan korkuyorlarsa ve şehitlere gram saygıları varsa ve işin içinde maddi destek varsa ve giderlerse binlerce vatandaşın binlerce şehidin gazinin hesabına onlarda ortak olur.akp nin bu teröristlere bu kadar müsamaha vermesi ve göstermesi tarihinize atalarınıza geçmişinize şehidinize saygısızlıkdır.sizde destekliyorsanız katılın akpkk mitinglerine ALLAH(cc)yukarıda görüyor ahirette hesap veremezsiniz.
sayın sarı gül şu chp nin başına gel. şu alevi liderden bizi kurtar. chp yi terörist ve alevi partisi yaptı.Tayyibin tek rakibi sensin.Atatürkün partisinin terörist parti olmasına nasıl dayanıyorsun, sayın sarıgül.
İnişe geçti, kendine güveni kalmadı. Kalabalıkları toplayıp son oyununu oynuyor.
sen öyle san
Sen kendini % 60 lara hazırla sonra dumura uğrama.Gerçi sizde beyin yokya..
anlat anlat heyecanlı oluyor.
seçimlerde görürsün kim inişe geçti asıl bu sizin son çırpınışlarınız türkiye bir islam ülkesidir ve daima öle kalacak.başınız bir oyu yapıp bu düzeni bozmuştur ama Allah'ın izniyle bu ülkeyi sizlerden temizleyecekler.
Sayın başbakan bu millet sana durmadan mitink yapasın diye maaş vermiyor.Birazda bütün ulusu rahatlatacak cümleler kullan da bu millet geceleri rahat uyusun.
BİZLERİ YÖENETENLERE DUYURULUR: bir tırnağı kaybedersen,NALI KAYBEDERSİN NALI KAYBEDERSEN,ATI KAYBEDERSİN. ATI KAYBEDERSEN, MESAJLAR YERİNE ULAŞMAZ? O ZAMAN.... SAVAŞI KAYBEDERSİN.... Evet AKP hükümeti tırnaığı kaybetme kaybettiğin zaman neler olacağını yukarıdaki deyişle size iletiyorum. Verilen mesajları oku halkı bölmek değil bütünleştir. Halkı kamplara bölmekle zamanında bu ülke çok şey kaybetti.bu ders olmuyormu?amacınız ve idealiniz herkese hür düşünme,güzel bir yaşam sunmak olsun.Bunu yapın ki başa tac olasınız
askerlerimiz şehit edildiğinde bir gün şehitlere saygı mitingi düzenlemeyen adam 3-5 çapulcu dediği kişilerden korksa gerekki mitingler düzenliyor.
BU AKP LİLERE TEKAsür süresi ile cevap vereceğim. hani muhafazakarlarya? 102-TEKASÜR SURESİ:1-2 Çoğunluk olmak iddianız sizi o kadar meşgul ettiki,MEZARLARI ziyaretle oradakileri de sayacak kadar oldunuz.3-Hayır;öyle olmayınİyakında bileceksiniz 4-Hayır;gözünüzü açın;yakında bileceksiniz.5Dikkat edin,şayet yaptığınızın sonucunu kesin olarak olarak bir bilseniz!.6-And olsun ki,CEHENNEMİ GÖRECEKSİNİZ.7-aND OLSUN Kİ,onu gözünüzle kesin olarak göreceksiniz.8-sONRA o gün,size verilmiş olan her niğmetten sorguya çekileceksiniz. evet bizi yönetenler bu süreyi iyice ezberleyin ve kendinize gelin.
tayyıp efendi yakında yollarımız ayrılacak gibi görünüyor.bir vatandaş olarak hakkımı helal etmiyorum.sendende helallik isteyecek bir durum yok zaten.
Herkes aklını başına alsın artık biri provotorluk yapar biri karşına adam toplayıp miting yapar beceriksizler 2 taraf da anca lafta anca gösteriş...Artık zor duruyorz sabrımızı taşırmasınlar sokakta kımseyi bırakmayız adam gibi deMücadelemiz Son Nefes Son Nefer Son Damla Kana kadardır Her türlü gerekirse savaşırız Ülkücü Gençlik cCc
SAYIN BAŞBAKANIM TRABZON'A DA GEL LÜTFENN BEKLİYORUZZ SENİ SEVİYORUZ BAŞBAKANIM KALBİMİZ HEP SENİNLE
GELMİŞKEN SİZE ŞAMPİYONLUK KUPANIZI DA GETİRSİN.BAŞKA TÜRLÜ ŞAMPİYON OLAMIYORSUNUZ NASIL OLSA.
''kuzey kürdistan'' bugün ilan edildi..oraya ne zaman miting yapmaya gideceksin amerikan misteri!!!
türkiyeyi dolaşıp nefret tohumları ekecek yine.. yazık
Mitink tarihine bakın ayın 22 sinda Mhp nin ERZURUMDA mitingi var.Kendide ERZURUM mitngini o güne alıyor.Çünkü gayasi olumsuzluk yaratmak,iki grubu karşı karşıya getirmek.Çok kötü düşüncelere sahip olanların iktidarını bırakması çok zor ve karışık olur.Buda öyle görülüyor.
YUH YUH CNN İNTERNASYANOLA YUH YUH
Diğer Haberler