İYİ Parti toplantısına katıldı, MHP'yi karıştırdı! 'İhraç' istemi...

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bilecik İl Genel Meclis üyesi MHP eski Bilecik İl Başkanı Mehmet Yılmaz, partisi tarafından 'ihraç' istemiyle Disiplin Kuruluna sevk edildi. Yılmaz, 5 gün önce İYİ Parti Bilecik İl Başkanlığının ev sahipliğinde, ‘Tanışma ve Kaynaşma’ toplantısına katılmıştı.

İYİ Parti toplantısına katıldı, MHP'yi karıştırdı! 'İhraç' istemi...

MHP Bilecik Merkez İlçe Başkanı Talha Özkan ve Yönetim Kurulu üyeleri, 2018 yılının ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda MHP Bilecik İl Genel Meclis üyesi eski İl Başkanı Mehmet Yılmaz’ın ‘ihraç’ istemiyle Disiplin Kuruluna sevk edildiği öğrenildi. Yılmaz’ın partisinden ‘ihraç’ istemiyle Disiplin Kuruluna sevk edilmesinin sebebi ise 5 gün önce İYİ Parti Bilecik İl Başkanlığının ev sahipliğinde, ‘Tanışma ve Kaynaşma' toplantısına katılması olarak gösterildi.

PARTİLİLERDEN KARARA DESTEK

Öte yandan, MHP Bilecik Merkez İlçe Başkanı Talha Özkan’ın partisine zarar veren kişileri ‘ihraç’ istemiyle disiplin kuruluna sevk etmesi partililer tarafından taktirle karşılandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 33 yorum
mhp de davasını satacak iki yüzlülere yer yok. abdestsiz namazsızların kardeş partileri orada. para pul makam mevki ünvan sevdalıları orada yapsın siyasetini.
senin reisin bahçeli nerde siyaset yapıyor bak bakalım ne göreceksin
@ayrla25 para pul makam sevdalıları mhp de kalsın akepe ye yamanınca belki nemalanırlar.IYI parti çilekeşlerin fedakarlık yapabileceklerin partisi.yeni başlayan bir oluşum.korkakların değil
@ayrla25 İlk başta Devlet bahçeli koltuk sevdası yüzünden partisini sattı.RTE nin MHP için söylediklerinden Devlet Bahçelinin AKP için söylediklerinden sonra çıkıp bir araya geliniyorsa her ikisinin de koltuk korkusu vardır.Seçim sonrası bahçeli C.B.yardımcısı onun yardımcıları bir iki bakanlık diğer milletvekilleri o bakanlıklarda müsteşarlık ve aşağıya doğru müdürlükler alınacaktır.Bahçeli artık MHP'yi temsil etmemektedir.Başbuğ ne derse odur demek parti değil kişilerin şahsi fikirlerinin peşinden gitmektir.O zaman insanın kendi düşüncelerine ne gerek vardır.
pardon! hangi dava esasen bu bu parti içinde davasını satmış olanlara yer olmamalı dün ün sahtekari badem gözlü oldu iyimi.
YAHU BİRAZ SABIRLI OLUN. ÇOK YAKINDA İHRAÇ EDECEK KİMSENİZ KALMAYACAK ZATEN.
Hem göğsünde MHP rozeti taşıyacaksın ,hemde başka partinin toplantılarında ilerisi için bir beklentiye gireceksin senden MHP ye bi fayda gelmezmiş zaten git kaynaş şimdi
@palermo544 ulan bu saydıklarının hepsini, bahçeli yapıyor ya....bunları önce ona yazacaksın..
@bulentburak Devlet Bahçeli MHP yi Devletin Yönetimine Ortak etti Bundan sonrada bu Böyle gidecek! Senin gibi Çakallarda işte böyle havlayıp duracak Ulan!
@palermo544 reis akpartili arkadaşlarını ortak etmiyorki bırak mhp ve bahceli iktidara ortak etsin adam hükümeti bırak belediyelerdende ben sorumluyum ben olmasam seni kim secerdi ben sini belediye başkanı yaptım seni millet vekili yapan benim git aday ol sana kim oy verir böyle bir anlayış içindeki kişinin elindeki iktidara ortak olmak mümkünmü ama günahına ortak eder adamı durumu çok kötü intihar etti bence onursuzca
@palermo544 RTE bu partinin başına geçtikten sonra tüm başbakanlara nasıl emri altına aldı ise göreceksiniz ki ileride bahçeli de onun dediğinden çıkmayacaktır.MHP nin devletin yönetiminde söz sahibi olacağını sananlar yanılacaktır.Sadece %51 içindir bu sonra ben ne dersem o olacaktır.Karşı çıkan sesini çıkarana güle güle bunu anladığınız da çok geç olacaktır.Ha AKP ideallerini benimserseniz size söyleyecek bir şeyim olmaz
@palermo544 la salak senin dediğini mhp, akp ye yamanarak yaptıya körmüsün?
@palermo544 dangalak söyle o zaman hangi bakanlığı bahçeliye verdi ,yoksa cuhurbaşkanlığınımı kaptı bu kadar kör olma.
adam en azından satmamış eski yol arkadaşlarına gidiyor trollüğe gitmiyor
iyi görünümlü marullara sepet
Sayın Bahçeli akp ye millet vekili olmak istiyorsan git olsaydın. mhp yi bu işe bulaştırmasaydın keşke.
Mhp kalmış sanki
MHP de helal süt emmiş ülkücü ve milliyetçilere yer var,HAİN'lere, FETÖ 'cülere yer yok.fetöcülerin yeri Amerikadır,Pensilvanyadır.defol git.
@ademtoyan aynen katılıyorum kardeş.
Çok çaba harcıyorsunuz çok! Partiyi bitirmek için elinizden geleni yapıyorsunuz.! Bu kişi İYİ parti dışındaki bir partinin toplantısına katılsaydı yine ihraç edermiydiniz?
hiçbir partinin son çırpınışı mhp gibi olmadı
Ülkücü kardeşlerimize üzülüyorum. Kardeşlerim siyasi istikbalini devletin, milletin üstünde gören bu vatan haininin peşinden yıllarca kostunuz da ne buldunuz. Bahçeli kendi keline merhem buldu da kaldı akepeye merhem olması. Üzülmeyin, utanmayin ne olursanız olun dönün gelin İYİ partide size de yer var. Dün akepeye ip sallayanlar bu gün terörist başına sayın diyenleri Cumhurbaşkanı adayı olarak destekleyecek ne hazin, ne acı,ne utanç verici.
iyi partiye geçmek için dolaylı yoldan zemin hazırlamış kendine.
Kendini oraya layık görüyorsa çeksin gitsin ikili oynamasın. MHP bunlar olmadan daha da güçlü olur. Güç aldığı oyla değil gösterdiği etkiyle ölçülür. MHP şu anki politikası sayesinde AKP yi milliyetçi politikalar üretmeye yönlendiriyor. MHP sayın Türkeş zamanında %3-4 oy alıyordu ama her zaman iktidarı yönlendirip ülke yönetiminde söz sahibi oluyordu. MHP, koltuk sevdası değil VATAN SEVDASI demektir. Koltuk sevdalıları zaten kendi partilerini kurdu.
secim den sonra rah metli iyi di diyecek ler
MHP KOPMALARI ASLA SON GÜNE BIRAKMAMALI BAHÇELİYE GÜVENMEYEN ACİL HEMEN SAFLARINI BELİRLEMELİ BİRLEŞİP İYİ PARTİYE GEÇMELERİ MECLİSDE Kİ ALINAN KARARLARA ETKİLİ OLMALARI GEREK AKP YE AZDA OLSA TEK BAŞLARINA OLDUKLARINI GÖSTERMELERİ GEREK BAHÇENİN GÖLGESİNDEN KURTULMASI GEREK MECLİS DE MHP DE İYİ PARTİDE MERAL AKŞENER VAR O OLMASADA YANINDAKİ İNSANLARDA DESDEK VERİLMESİ GEREKEN LİDERLİK VASFINA SAHİPLER AMA BU ŞUAN MHP DE TEK ADAMCILIK VAR YEDEK LASTİKSİZ GİDİYORLAR İYİ PARTİ ÇATI ALTINDA İŞE YARAYAN MHP LİLER BİRLEŞMELİ KARAR MERAL HANIMDADIR VATAN MİLLET SAKARYA İLE BU ÜLKE ASLA OLMAZ
ayrla25 mhp de davasını satacak adam yok diyosun sen ne kadar körsüm ya genel başkanınız sizi önüne gelene satı hemde üstüne para vererek bahçeli hem sizi ucuz bir koltuğa sattı ama bu gün dava arkadaşlaını satan yarın vatınınıda satar satılmış birinin peşinden daha utanmadan gidiyorsunuz utanın yaaa.
"Partililer tarafından takdirle karşılandı" cümlesi biraz ısmarlama haber gibi olmuş
inşallah mhp de ihraçlardan akp de fetöcülerden dolayı kimse kalmaz
Bahçeli ne kadar acıdır ki tam devleti sömüren bir lider olmuş.Utanmadan barajı aşamayacağını anlayınca devlet yardımı almak için alçak yollara baş vuruyor.Bu zamana kadar yüzde yedi -beş yüzde üç alanlara neden yardım verilmedi.Onlar yasal partiler değil miydi?Kimin devletin kanını emen kene parti olduğunu anladınız mı?Bu akşam haberleri izleyenler yazsın yanıt.
@siliya ,bu baraj meselesi iktidardan gidincemi aklınıza geliyor?demekki 2002 kasımına kadar devletin kanını emenlerin hangi partiler olduğuda belli,değilmi?yani sizinkiler.sizinkiler emerken gık yok,başkaları emerken gıkınız çıkıyooo.kan emiciler.
İYİ Partinin ismi duyulmasından itibaren MHP'deki hareketlilik dikkat çeker düzeyde. Kendileri de bir şey yapamayacak olduklarına kanaat getirdiler ki hemen güvenli liman AKP kanatları altına sığındılar. Haydi görelim bakalım filmin diğer perdesini.
NASIL BİR ÜLKEDE YAŞAMAK İSTİYORSUNUZ: BASIN VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜNÜN OLMADIĞI,MİLLİ GELİRİN ADALETLİ BİR ŞEKİLDE PAYLAŞILMADIĞI,HİÇBİR ŞEKİLDE ELEŞTİRİNİN KABUL EDİLMEDİĞİ,AYRI GÖRÜŞTE OLANLARIN TERÖRİST,DARBECİ İLAN EDİLDİĞİ,HER GÜN GÜNDEMİN DEĞİŞTİĞİ ,KANUN YERİNE "KHK"-LARIN HÜKÜM SÜRDÜĞÜ,AYRIŞTIRILAN VE MECLİSİN DEVRE DIŞI KALDIĞI UMUDUN YOK OLDUĞU BİR ÜLKEDE Mİ,YOKSA DEMOKRASİNİN,EŞİTLİĞİN,ÇOK SESLİLİĞİN,SAYGININ,SEVGİNİN,ANLAYIŞIN,İFADE ÖZGÜRLÜĞÜNÜN VE EN ÖNEMLİSİ DE ADALETİN OLDUĞU BİR ÜLKEDE Mİ?HİÇBİR BASKI ALTINDA KALMADAN HÜR İRADENİZİ KULLANARAK KARARINIZI VERİN LÜTFEN!!!
Diğer Haberler