Kılıçdaroğlu ve İnce 3 saat görüştü

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce arasındaki beklenen görüşme gerçekleşti. Kılıçdaroğlu ve İnce, eşleri ile birlikte akşam yemeğinde bir araya geldiler ve 24 Haziran seçimleri sonrası 3 saat süreyle ilk kez yüz yüze görüştüler.

Kılıçdaroğlu ve İnce 3 saat görüştü

Seçim sonuçlarının ardından CHP’de yaşanan tartışmaların sonrası, İnce ve Kılıçdaroğlu telefonda görüşmüşlerdi. Ancak geniş bir değerlendirme yapılamamıştı. ”CHP’de olağanüstü kurultay ve lider değişimi olacak mı ?” tartışmalarının ardından Kılıçdaroğlu ve İnce ilk kez yüz yüze görüştü. Görüşmeye Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile Muharrem İnce’nin eşi Ülkü İnce de katıldı.

PERSONEL KAPISINDAN AYRILDILAR

Teşekkür turlarına Erzurum’dan başlayacak olan İnce yola çıkmadan Kılıçdaroğlu ile buluştu. Kılıçdaroğlu-İnce yemeği gizli tutuldu. Son ana kadar yemeğin nerede yapılacağı saklandı. Ancak randevunun yeri netleşince, gazeteciler otele alınmadı.
İnce ve Kılıçdaroğlu ile eşleri de otele arka kapıdan kimseye görünmeden giriş yaptı. Yemek sonrası da yine personel kapısından vedalaşıp ayrıldılar.

chp

(Sözcü)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
Ama olmaz dedik kılıçdaroğlu oğlu gitmeden bu parti olmaz dedik kimse darılmasın gücenmesin demokrasi diyor tek adamlığa hayır diyor ama koltuğu bırakmıyor olmazzz böylee
ince parti kurarsa CHP barajı bile gecemez o zaman sokaklara nasıl çıkacaksın kılıçtaroğlu
yiyin birbirinizi :)
ince verirler belediye başkanlığı susar akılı adam olsa parti kurar kemal anca tunceliden oy alır baraj altı olur
@erdoganpolat34 Bu kez de neden partisini sattı başka parti kurdu, partisini satan ülkeyi de satar diye meelersiniz ortalıkta. CHP ile arasında bir sorun yok ki neden ayrı bir parti kursun?
Görüşme neden CHP genel merkezinden yapılmadı? Bilen var mı. neyse afiyet olsun. Ama seçimde toplanan paraları çar-çur etmeseler de yerel seçim geliyor.
@raifkaya23 Seçimde toplanan ve devletten alınan ödeneğin artanı devlete geri ödendi. Bunu yapan tek parti CHP şuan. akp ile karıştırmayın. Diğerleri de zaten ödenek alamadı hdp hariç. hdp ile akp yiyicileri varken kimseye fırsat kalmaz merak etmeyin. Biz sizden daha çok düşünürüz devletin parasını. Sülalemiz holding sahibi olmadı.
@ozlemimsin25 chp rüyası görüyor . parayı geri vermimş miş zooort
@raifkaya23 Sarayın çar çurlarını da yazsaydın... Ne olmuş yani iki aile bir yerde yemek yiyemez mi?
@sevgidolu3434 bir konuda bilgin yoksa iddia da bulunmayacaksın. aslını astarını araştırıp öyle konuşacaksın. internet gibi bir koca ansiklopedi var aç bak araştır öğren, bilgi sahibi ol. boş boş konuşma.
kabız bir durum .. yemekte bir araya gelince dünyalar bizim oldu . yeryüzünün meleklerini gördük . ne mübarek insanlar ...artık geleceğe umutla bakıyoruz . dedem 81 yaşında 10 yıl sonra bu partide görev almak istiyor . bunarsam bunlar gibi olurum . daha faydalı olurum demek istiyor
NE O KILIÇDAROĞLU, KOLTUK ELDEN GİDİYOR, HADİ YIRT BİREYLERİNİ :))
Kemal değil onun arkasında kiler Kemal'i bırak mıyor, Gerçi müherrem de gelse bir halt yiyeceği yok. düşünmeden konuşan siyasi zekası sıfır bir adam. Atatürk'ün %1'i zekaya sahip biri gelse CHP şaha kalkar. Bunlar ülkeyi bölmek için ellerinden geleni yapıyor.
Demokrasi kazansın, ülke kazansın.
DAKİYKASIYLA SANİYESİYLE ARANIZDA NE GEÇTİ NE KONUŞULDU BUNU TÜRK MİLLETİYLE PAYLAŞMANIZ SİYASETİN ÖNÜNÜ AÇACAKTIR
Bey efendiler sanki ülkeyi kurtaracak.., Al birini vur ötekine..!
Diğer Haberler