Mehmet Bekaroğlu yaptığı gaf için özür diledi

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'in Alman Maliye Bakanı Wolfgang Schaeuble ile çekilen fotoğrafını "Maliye Bakanları; biri Alman biri Türk. Ecevit'in hasta haliyle ABD Başkanı ile resmini yıllardır diline dolayanlara" sözleriyle eleştiren CHP İstanbul milletvekili Mehmet Bekaroğlu, Alman bakanın engelli olduğunu bilmediğini belirterek Twitter adresinden özür diledi. Bekaroğlu, "Gerçekten çok mahcup oldum, tekrar tekrar özür dilerim..." mesajını paylaştı.

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'in, Almanya Maliye Bakanı Wolfgang Schauble ile çekilmiş bir fotoğrafını Twitter adresinden paylaşan CHP İstanbul milletvekili Mehmet Bekaroğlu, fotoğrafın altına, "Maliye Bakanları; biri Alman biri Türk. Ecevit'in hasta haliyle ABD Başkanı ile resmini yıllardır diline dolayanlara" diye yazdı.

Kısa süre sonra paylaşımına gelen yorumlar üzerine hatasını fark eden Bekaroğlu, paylaşımını sildi ve özür mesajı paylaştı. Mehmet Bekaroğlu, "Alman Bakan'ın engelli olduğunu bilmemek benim için bir eksiklik, özür diliyor, paylaşımı kaldırıyorum. Gerçekten çok mahçup oldum, tekrar tekrar özür dilerim..." yazdı.

İşte o tweetler:

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
Aferin özür dilemek de bir erdemdir. Herkes hata yapar. Önemli olan hatanı farkedince kıvırmadan özür dileyebilmektir.
HZ .MUHAMMED SAV EFENDİMİZ Hadisi çok kınama kınadığını yaşamadıkça ölmezsin
Adam özür dilemiş helal olsun erdemli bir davranış sergilemiş ama bu Almanya'dan ekonomik işbirliği istemek kadar düşürücü değildir
NEREDE AK PARTİ düşmanları vurun AK PARTİYE chp hadi hdp
Bilmeden konuşan dil dil değildir
Eee çok görmeyin. Gafların partisi CHP'den bahsediyoruz. Bu amatörlük ile CHP bir 50 yıl kadar iktidar yüzü göremez.
chp dir ne yapsa yeridir.
@hercul3367 ,çakma chp li.Geçmişi sizin yetiştiğiniz partiden.
asena bu adamı mahkemeye verse yeridir... fetonun bilmem neyi kaypak adam...
Hiçbir yobazı sevmediğim gibi bu adamıda sevmem.Ama hiç olmazsa utanmış.Chp farkı.
Diğer Haberler