Melih Gökçek, CHP'nin cumhurbaşkanı adayını açıkladı

Melih Gökçek Twitter hesabından CHP'nin cumhurbaşkanı adayının Muharrem İnce olacağını iddia etti.

Melih Gökçek, CHP'nin cumhurbaşkanı adayını açıkladı

Ankara eski Belediye Başkanı Melih Gökçek Twitter hesabından yağtığı paylaşımla CHP'nin cumhurbaşkanı adayının Muharrem İnce olacağını iddia etti.

Gökçek paylaşımında "Ne demiştik... CHP'de Gökçek ne derse o olur... CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce..." dedi.

CHP cumhurbaşkanı adayını Cuma günü saat 10.00'da duyuracağını söylemişti.

melihgokcek-tweet

İNCE'DEN İDDİALARLA İLGİLİ AÇIKLAMA

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce cumhurbaşkanı adaylığı iddiaları hakkında açıklamalarda bulundu.

Çağdaş Ses’e konuşan CHP’li İnce; "Partim beni aday yaparsa sırtımdaki teri hiç soğutmayacağım. Yorulmak bilmeyeceğim. Faşizmden, baskıdan, zulümden, adaletsizlikten; kurtuluşu kolektif bir ruhla memleketin her zerre toprağında hiçbir ayrım yapmadan gece gündüz örgütleyeceğiz." dedi.

Kendisi aday gösterilmezse tavrı ne olur sorusunu da yanıtlayan CHP’li İnce, "Bu mücadele isimleri aşan bir mücadele. Partimin adayı kimse; Genel Başkanımız kimi aday gösteriyorsa benim de adayım odur. Sanki kendim adaymışım gibi çalışmaya devam edeceğim" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 136 yorum
GÖKÇEK ÇOK KOMİKSİN BE PARTİN SNA GÜLE GÜLE DEDI BASKASINI ELEŞTIRECEGINE KENDINE BAKSAN
gökçek reisin sana kapiyi dışardan kapat sonra da kaybol demedi mi?
Sırf sen sesini kes diye chp inceyi aday göstermemeli, sen şunu söyle, teneke yorgunumuydun, fetöcümüydün, hırsızmıydın ki gemiyi terk ettin?
gokcek sen evlilik programlari izlemeye baslamadin mi hala
el utannma ! Nerdeeee parsel parsel satanada söz düşüyor sa bu ülkede ! Zaman hesap sorma zamanıdır ! geldi de geçiyor bile
köpeğime kemik atmadan havlamıyor, paylaşmak istedim. çok uysal bir köpeğim var git dediğimde hemen başını öne eğip gider, cinsi sokak köpeği, ne olduğu belli değil. hav hav hav benim cici köpeğim
sanayici kimliği ilemi konuşuyor artık.
sen yüce divanda yargılanacağın günleri düşün.
sen hala konuşuyor musun asıl sana güle güle
sayın gökçek sende abdullah gül gibi eskiler kervanına katıldın ama hala daha kendini aktif siyaset yapıyor zannediyorsun, üzülüyorum senin için be neydin ne oldun.
sanane ulan
CHP nin adayı Melih GÖKÇEK çıkarsa şaşırmam
@xmyukselx ihtimal
adam kapının önüne koyulmuş hala gündem peşinde...
mikser çıktı yine ortaya. karıştıracak ya chp yi...azda kendi partisinden ve kendinden bahsetse ne olurdu.misal seçilmişken neden zorla istifa ettirildi.madem istifa edecektin neden tehdit yiyene kadar inat edip son dakıka istifa ettin.son dakikaya kadar kimden nasıl bı haber yada destek beklıyordun..ayrıca vatandaş olarak parsel parsel satılan yerlerı kıme ve ne karşılığı sattığını halaa merak ediyoruz.bırak chp nin adayını sen bunları bı anlat hele
SENİN DEVRİN BİTTİ!!!OTUR OTURDUĞUN YERDE!
Kovuldun hala yalakalığa devam ediyorsun.
GÜNDEME GELMWK IÇIN HEP BISEYLER ACIKLIYORSUN ZATEN
Sayın İnce aday olursa ben bile oy veririm..
Muharrem cumhurbaşkanı olursa çekeceğin var
bilemedin metin feyzioğlu
gündemde kalabilmek için yalan-yanlış her şeye maydanoz oluyor..oysa köprünün altından çoookkk sular geçti ve Niğde ' ye kadar ulaştı..
MUHARREM İNCE 2 KONGRE ÖNCE CHP BAŞKANI OLSAYDI CHP İKTİDARDI
işin gücğn ajanlık pravokatorlük. seninle ilgisi olmayan bi parti. sanane kimi göstetirse gösterir. 2 gün bekle herkesle birlikte sende öğrenirsin. yok amaç öğrenmek değil. amaç ıtlik
Açıklama yapman gereken konu/ konular bu değil? Neden istifa ettin önce onu açıkla..! Seni aşan konular hakkında yorum yapma..! Ayrıca izin aldınmı yorum veyahut konuşmak için..?
MUHARREM İNCE CHP İÇİN ŞANSTIR...
Muharrem inceden iyi bir cumhurbaşkanı olur,hırsızları yolsuzluk yapanların fetöyle iş birliği yapıp milletin emeğini çalanlara hesabını soracak
buda kendini fenomen sanıp gündemde kalmaya çalışıyor kimsede sormuyor melih i neden görevden aldılar neden savcılar hala soruşturma açmadı diye soran yok acaba nedennnnnn
ben chp li değilim ama senin gibiler yüzünden oy vereceğim
sanane başka partilerden yüzsüz
Gökçek sen hala ne konuşuyon
seni kovdular belediyeden sen hala kapı köpekliği yapıyorsun.ben açıklayım sana adayı.hırsızlık yapmayan haram yemeyen gerçek dindar vatanını bayrağını milletini seven alnı açık sizin gibi bu memleketi soymaktan allahtan korkan abdullatif şenerdir.
Kılçdaroğlu seçimlerde başarısız olsada parti içi rakiplerini bitirmekte tam bir taktisyen.
Devrik başkan konuştu, balkabağı. Sana güle güle yapılalı çok oluyor Melihçiğim bence sus artık
hayırdır hacı çok ilgilenmeye başladın chp ile
Yalaka konusuyomu yine ya.insanda ar damari patlamasin.
sana ne lan zurnanın son deliği
BENCE DE MUHARREM İNCE OLMALI.GÖKÇEK GERÇEKLERİ GÖRMEYE BAŞLADI HAYALİNİN GERÇEK OLMASINI DİLERİM SÖZCÜ GAZETESİNDE MUHARREM İNCE'Yİ ÖVEBİLİR MESELA İLK YAZISINDA...
ince aday olsa sana ne? olmasa yine sana ne? sen eski bir belediye başkanısın başka bir halt değilsin!zıbar otur bir tarafta adam sansınlar.yırtık dondan çıkar gibi zırt pırt ortalara çıkma!
Sana ne oluyor Melih AGA..Sana ne CHP"nin adayının kim olacağından..Belediye başkanlığı koltuğu altından çekilirken kafanı bir yerlere mi vurdun?Bugünlerde CHP ile pek ilgilenmeye başladın bakıyorum..Çekil köşene otur oturduğun yerde..oraya buraya burnunu sokacağım diye çabalayıp durma..Eline koluna burnuna diline sahip ol..
SEN ESKİMİŞ OLDUĞUN İÇİN AKP SENİ ÇÖPE ATMIŞTI...SEN KUMDA OYNA...BAŞKALARININ İŞİNE KARIŞMAYI BIRAK ARTIK...YAŞININ ADAMI OL BİRAZ.
Boşver chp yi mhp yi sen nasılsın, parayla saadet oluyor mu? bence soran olmadan da konuşma...
bu daha neden konusuyor ya neyin yalakaligini yapiyor.fisini cektiler.biraz onurlu kisilikli ol.neyin derdindesin
Diğer Haberler