Melih Gökçek'ten Mustafa Tuna'ya tepki!

Kasım ayında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı’ndan istifa eden Melih Gökçek, yerine seçilen Mustafa Tuna'ya kendi döneminde aldığı bir kararın iptal edilmesi nedeniyle tepki gösterdi.

Melih Gökçek'ten Mustafa Tuna'ya tepki!

Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek ise kendi döneminde alınan mezarlık yapımı kararının iptal edilmesine tepki gösterdi. Yeni mezarlığın manzarasını bozacağını düşünen bir balık lokantasının defalarca kendisine müracaat ederek, pek çok tanıdığı devreye sokarak mezarlığın genişletilmemesini istediğini belirten Gökçek Twitter hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

'BEN REDDETMİŞTİM'

“Karşıyaka Mezarlığı bir yıl içinde doluyor. Bu nedenle benim belediye başkanlığım dönemimde mezarlığın karşısında hazineye ait araziyi mezar alanı olarak ilân etmiş ve Karşıkaya Mezarlığı’nı büyütmüştük. Ancak yeni mezarlığın manzarasını bozacağını düşünen bir balık lokantası defaatle bana da müracaat ederek, pekçok tanıdığı devreye sokarak mezarlığın genişletilmemesini istedi. Ben kamu menfaatinin bunu gerektirdiğini, arazinin hazineye ait olması nedeniyle belediyenin cebinden para çıkmayacağını söyleyerek bütün baskılara rağmen bu istekleri reddettim.

'ANKARALILAR KAYBETMİŞTİR'

Fakat bugün gazetelerde okuduğuma GÖRE Ankara Büyükşehir Meclisi’nden yeni karar çıkartılarak yeni mezarlık iptal edilmiş. Buranın iptal edilmesi büyük yanlıştır. Bir sene sonra Ankaralının şikayeti en üst seviyeye çıkacaktır. Civar sakinlerinin şikayeti doğru değildir. Eğer mezarlıktan şikayet varsa sol taraf zaten mezarlıktır. Vatandaşı tahrik eden bir balıkçıdır. Bir kimsenin şahsi menfaatı için onbinlerce Ankaralı kaybetmiştir. İkazı Ankara için boyun borcu olarak gördüm. Kamuoyunun bilgisine.”

2

1

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
hadi oradan. Ankara senden kurtulduğuna dua ediyor
kendi yaptığın yanlışları görmüyormusun. Mustafa Tuna on numara bi adam helal olsun.
istifa etmiyecektin başkanım inceldiği yerden kopacaktı
Güzellikler sağlığımızda gerekli be Sn.Gökçek.Toprağın altı hep karanlık...
daha bu fetö muhabbeti ile darbe olmadan önce adımadım olanları takip ederken diyordum ki bunlar medya ile bu millete akı kara gösterirler adım adım ortadoğuyu mahvederler müslüman coğrafyasını arap baharı adı altında hem ecnebiler ayarlı uşakları ile müttefik adı altında mahveder ırak libya suriye derken mahvederler alenen beraber oynarlar apo abd barzani salih müslim ile alenen hemde beraber millet göre göre ama yinede medya ile milleti uyutur bişekilde vatan evladı kahraman olarak sıyrılırlar diyordum vede oldu...BU YAŞADIKLARIMIZ AHİR ZAMANIN FİTNESİ ALAMETLERİ.ABD SİLAHI NASIL YOLLADI?
Evet Ankara bir hırsız kaybetti,bir Fetöcü kaybetti;aranıyor...
gökçek sen önce içine ettiğin kuzey ankarayı bi düşün sonra millete laf et
Şükürler olsunki ankara senden kurtuldu en azından Mustafa Tuna ankara halkının parasını sağa sola saçma sapan dinozor heykeli dikerek oraya buraya yarım kalmış inşaatlar dikerek çarçur edecek bir adam değil .
bi otur evinde kazandigini ye omrun yeterse bu ne hirs senin oglaninsirketleri para basıyor
balıkçı hangi partili melih akp li olsa genişletmezdin zaten :)
eVET aNKARA 1 HIRSIZLA 1 fETÖCÜYÜ KAYBETTİ,HALA ARIYOR AMA ?...
melihcim şu anda o kadar memnunuz ki inanamazsın.. su faturamız 35-40 ₺ daha düşük geliyor mesela.. mesela geldiginden beri yeni başkan bizden yol yapım parası almadı..
bozuk bir saat bile günde 2 kere doğruyu gösterir. söylediği doğru ise ve özellikle balıkçı karşıt görüşten olduğu için özellikle genişletme olayını devreye sokmamışsa dediği doğru Ankara kaybetmiştir.
BÜYÜK İHTİMAL BALIKCI İSTEDİĞİN PARAYI VERMEDİ ! SEN TAM BİR GARİBAN DÜŞMANISIN !
BU SAATTEN SONRA YAPARIM YANIMA KAAR KALIR DEVRİ YOK...BUNU ANLAYIN
Vay Be Başkan Bizi Düşünmüş. Aman Başkan Sen Sus Biz Yatacak Yer Buluruz Allah'ın İzniyle.
ASIL AKP KAYBETTİ AKP BİTMİŞTİR
Acaba hala belediye başkanı olduğuna inanıyor mu = D
Mustafa Tuna da suç Adamın Pisliklerini Ser de herkes bilsin bunun ne kadar kişiliksiz biri olduğunu
İNSAN DENEN CANLI DA BİR AR DAMARI VARDIR BUNU DEDELERİMİZ NİNELERİMİZ TÖREMİZ GELENEKLERİMİZ SÖYLER DURURDU BUNU TIPTAKİ GELİŞMELER TIP DOKTORLARI İSPAT ETMİŞTİR.LÜTFEN KONTROL EDİLSİN BU DAMAR KİMLERDE YOK.
Bir Ankara'lı olarak Gökçek'i hiç sevmediğimi ama bu konuda haklı olduğunu belirtmek isterim.Bahsi geçen balıkçı Adem Doruk'tur.
galiba bu ankara gökçekten kurtulamayacak
melih göçek gerçek yüzünü göstermeye başladı bunlar yavaş yavaş seçime yaklaştıkça kendini iyice belli edecek yani şimdiden sancıları başına vurdu Ben kendisine soruyorum tek soru tek cevap 15 temmuz akşamı gece saat 3 kadar gecekonduda ne yi bekledin güzgarın yönünümü bekledin Ankara BŞB sein tapulu malınmı her defasında son son kez deyip durdun AK PARTİNİN üzerinden seçildin ama şimdiden ihanet yüzünü görür gibiyim
Diğer Haberler