Melih Gökçek Twitter'dan paylaştı! Deniz Baykal'a şok yanıt

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP milletvekili Deniz Baykal'ı hedef aldı. 'Cumhurbaşkanım maç henüz bitmedi' diyen Deniz Baykal için Twitter hesabından ilginç bir paylaşımda bulunan Gökçek, ifadeleriyle olay yarattı. Deniz Baykal, iktidarın, referandumun ardından sonucu oldu bittiye getirdiğini ve anayasayı değiştireceğini öne sürmüş, "Maç henüz bitmedi. Millet kararı 2019'da verecek" diye konuşmuştu.

Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Cumhurbaşkanım maç henüz bitmedi" diyen CHP milletvekili Deniz Baykal için Twitter'dan paylaşım yaptı.

Melih Gökçek tweetinde, "Baykal "maç bitmedi" demiş. Siz kendinizi halâ hakem mi sanıyorsunuz? Maç bitti. Trübünler dağıldı. Herkes evine gitti. Siz hala stadda mısınız?" ifadelerini kullandı.

İşte Melih Gökçek'in o tweet'i:

DENİZ BAYKAL 'MAÇ HENÜZ BİTMEDİ' DEMİŞTİ

Çanakkale'nin Gelibolu ilçesini ziyaret eden CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, “Milletin anayasasından, tek kişi anayasasına geçecekler. Oldu bittiye getirip, ofsayttan atılan golle maç da bitti, diyecekler. Hayır maç henüz bitmedi. Daha maçın devamı var. Bunun için Türkiye’nin her yerinde bu cumhuriyetin bir evladı olarak, Atatürk evladı olarak bu mücadeleyi sonuna kadar götüreceğiz. Ofsayttan bir gol attıklarını düşünüyorlar. Millet ayakta, tribünler ayakta, hakem şaşkın ne yapacağını bilemez halde. Futbolcular ayakta saha karışmış, şimdi gol ofsayt mı, değil mi o tartışılıyor. Hakem kurulu karar almış, ‘ofsayt değil’ diye. Ofsayt olsa ne olur olmasa ne olur? Daha ortada 45 dakika var. Yani 2.5 yıl var. Sizin kararınızın hiçbir önemi yok, önemli olan milletin kararıdır. Millet de o kararı 2019’da size verecek" diye konuşmuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 79 yorum
bir belediye başkan neden insanlara çatıp durur ki insanlara hizmet etmesi için başkan olmadımı bu başknlar
@ottimin SUYUNUN ISINDIĞINI KENDİ DE BİLİYORDA ONDAN...ANKARA 25 YIL GERİYE GİTTİ MAALESEF.
belki de fetocu olmadığını kanıtlamaya çalışıyordur.
@bkoba HEM DE FETÖNÜN ÖNDE GİDENİNDEN, AMA GEL DE ANLAT...
@easlar sen ankaranın 25 yıl evvelini int gir gör bakalım
@easlar nerden geriye gitti :D Melih Gelmeden Önceki Ankarayı Biliyormuydunuz ?
AKP'li değilim ancak Kadir Topbaş'ın hizmetlerine saygı duyarım ona oy verenlere de saygı duyarım. Yalnız bu melih'i 20 senedir başkan seçen adamları tıbben incelemek gerek bence :)
bence boşuna bu yagdanlılık sen birdaha akpden adaylık falan alamazsın bırak boş işleride gitmeden şu ankaraya yakışır bir başkan ol hizmetinle anıl
@setinfo69 adam niye yağdanlık yapsın 5 dönem 25 sene iyisiyle kötüsüyle ankarayı yönetmiş baykal neyi yönetmiş darbelerden medet uman chp yi muharrem incenin dediği gibi yenile yenile bıkmadınız 14 seçim kaybeden bir partinin genelmüdürü hala orada oturuyorsa kendinizi sorgulayın
adam haklı
@sultantepeli adam kim? Şu çok konuşan düğme mi adam yoksa?
HAKKINDAN ANCAK ARINÇ GELİR.
Senin için maç bitti gökçek. Akp seni atınca nasıl bir dönek olacaksın merak ediyorum.
@haticegorgulu86 Gökçek 94'ten beri orada cahil. Sen 94'te neredeydin acaba?
@haticegorgulu86 kıskananlar çatlasın... çamur at izi kalsın! birde aynaya iyi bakıyonuz ve gözlerinizde iyi görüyor Maşallah! neticede insan insanın aynasıymış demi :)
biri melih gökçeki sustursun !
@erogluerkan Emredersin abi. Başka bir arzun?
@beybaba41 orta şekerli bir kahve
@erogluerkan Kahveyi adamlar içer. Kusura bakma.
@beybaba41 sen adam degilsin ozaman kahve adamla içilir ozaman
MELİH GÖKÇEK ETRAFINA ÇATMAKTAN ANKARAYA HİZMET YAPMIYOR ARTIK KENDİİŞİNİ YAPMIŞ GİBİ BAŞKALARININ İŞİNEKARIŞIYOR ŞAŞKIN DENYO
@gunbey2016 Denyo dedin de, çocukluğun aklıma geldi. Ne kadar hizmet yaptığına 94'ten beri halk karar veriyor. NOKTA.
BAYKAL ÖMRÜNDE BİR DEFA YANLIŞ YAPTI GENEL BAŞKANLIKTAN BİR KASET İÇİN AYRILDI İKİNCİ HATASINI SEN DAHİL KİMSE DİYEMEZ SEN KİM BAYKAL KİM SENİN GÜNAHINI TARTACAK TERAZİ YOK BE HEY GAFİL
CEVAP VERMEDEN GECE UYUYAMAZDI BU ADAM ZATEN:) BEYAZ TV Yİ AÇTIKLARINDAN BERİ SÖYLÜYORUM BEYAZ TV Yİ AÇTI BELEDİYEYİ KAPATTI..YAW ARKADAŞ SANANE REİZİN 99 TANE DANIŞMANI VAR SEN İŞİNE BAKSANA SANAMI KALDI CEVAP VERMEK LAF YETİŞTİRMEK:))
KONUŞANLAR ANKARAYI 20 SENE EVE İLE 20 SENE SONRASI GÖRDÜLERMİ ACABA.KONUŞANLARIN YA ANKARAYI HÇ GÖRMEDİLER YADA YAŞLARI 20 ANKARANIN ESKİ HALİNİ BİLMİYORLAR.ÇÖPTEN GEÇİLMEYEN SUYU AKMAYAN TRAFİKTE ARAÇLAR AZ İKEN BİLE TRAFİK OLAN BİR BAŞKENTTİ.ŞİMDİ HAVAALAININDAN ÇIKIYORSUN 15-20 DAKİKADA MERKEZDESİN. BATTI ÇIKTILARI YAPARAK IŞIKLARDA BEKLEMİYORSUN.ODTÜ YOLU AÇILDI MİLLET NEFES ALDI.ODTÜ YOLUNA KARŞI ÇIKANLAR BAK ŞİMDİ EN ÇOK ONLAR KULLANIYOR YANİ CHP LİLER.BAYKAL GİTSİN KASETLERİ İLE OYNASIN
@volcano1144 Ben doğma büyüme ve aslen buralıyım ANKARAY KARAYALÇININ ESERİ METRO ALTINSOY ZAMANINDA BAŞLADI YÜZDE DOKSANI KARAYALÇIN ZAMANINDA TAMAMLANDI AÇILIŞI İ.M.GÖKÇEK YAPTI BU SAVUNDUĞUN ADAM KİMNE Cİ OLDUĞUNU BİLİYORMUSUN ALLAHIN SUYU PARAYLA SATILIRMI DİYE OY TOPLADI DOLARA ENDEKSLEDİ AOÇ AĞAÇLARI MEYVA AĞAÇLARI ATATÜRKÜN YAPTIĞI BÜTÜN HERŞEYİ TALAN ETTİ SİZLER BİR YURDIŞINA ÇIKIN BELEDİYE NEYMİŞ NASIL ÇALIŞIRMIŞ NASIL HİZMET VERİLİRMİŞ ÖĞRENİN YOL GENİŞLETMEYLE BELEDİYECİLİK OLMAZ AT GÖZLÜĞÜ İLE BAKAN BİR TOPLUM HIRSIZI ARSIZI SEVEN BİR TOPLUM ALLAH SONUMUZU HAYIR EYLESİN
@volcano1144 kime anlatıyorsun kardeşim sen. bunlar kızılay girişindeki kendi hizmetlerine açılan alt geçidi kapattırıp sonra culuk gibi düşünen yav kapattırmasak iyiydi diyen insanlar. onlara sadece gülüyorum artık. it ürür kervan yürür demiş atalarımız. ne kadar çelme taksalarda düşmüyoruz, sendeleyerek yürüyoruz.
@volcano1144 aklın ancak bu işlere çalışıyor..
@volcano1144 NE DAVAR ADAMSIN YAW:) AĞRI BAŞKENT OLMUŞ OLSAYDI ŞU ANKİ ANKARADAN DAHA MODERN BİR YER OLURDU..
Ey Baykal uyanda balığa gidelim. Millet kararını verdi. Maç Bitti. The end. Fin. Milletin kararına saygı duy çamura yatma. Birazda demokrat olmayı dene.
@elektrikciugur32 kardeş kaset işlerinden maçın izlememiş ki bittiğini anlasın
Her sarayın bir soyrarısı var mış. Aynı filmlerdeki gibi gül geç. Al takke ver külah. Amanınnı amanınnı :))
Baykalı CHP yi bilmemde senin için maçın bittiğini bütün herkes biliyor. Son günlerini geçir ilerde o koltuktan indiğinde seni nelerin beklediğine iyi bak sanırım o korku yüzüne vurmuş gibi, Yapısı bozulan adalet seni bekliyor. Yaptıklarının hesabını nasıl vereceğini bu millet merak ediyor. Dört gözle o günü bekliyor.
eyy eyyy RIZA SARRAF:))) ABD ankaraya geldi acaba ne iş:)))ne karşılığında neyi satacak vereceksiniz merakla bekliyoruz???
Düşük profilli dedikleri bu olsa gerek. Sen büyük şehir belediye başkanısın yahu senin başka bir işin yokmu twitterdan ona buna laf atıyor anca, edep yahu...
HER MOKA MAYDANUS AKIBETİ İYİ DEĞİL GALİBA
Şimdi bu adamı ciddiye mi alalım.Belediye başkanımı yoksa.......
sen Baykal bırak Baykal sana 70 gömlek büyük gelir sen Ankaravî fetoya parsel parsel verdigin parselleri açıkla
BRAVO MALİH GÖKÇEK'E. TOKAT GİBİ BİR CEVAP VERMİŞ. AĞZINA SAĞLIK.
Bu normal kapak da değil. Resmen şampanya patlatmış. Klavyene sağlık başkan. :)
MELİH GÖKÇEĞİN BU VURDUMDUYMAZ TAVIRLARINA HAYRANIM...SEVİYORUZ YAHU SENİ....
hülya avşar gibisin gökçek hiçbir programın tutmuyor...
Chp ya gerilerde..ya kayıplarda .ya kavgalarda..pozitf bir durumda göremezsiniz..
ulan sen bir taraftan oğlun bi taraftan Ankaranın yarısını zimmete geçirdiniz.Bunların hepsinide belediye başkanlığı maaşıyla yaptın. Biri sana dur diyecek sen o kişinin kim olduğunuda gayet iyi bildiğin için O kişiye yalakalık olsun diye sağa sola sataşmaya başladın. Senden başka varmı etrafındaki belediye başkanlarına bak.
BU ZAVALLIDA HALA BAŞKAN YARDIMCISI OLACAĞINI ZANNEDİYOR .
bu akepeliler yunan gelir rum gelir onların kayığına binerler (türk biziz allah türkü korusun biz kazanacağız yıkılacaksınız türk ırkı temizdir ))
sadece pislik elinden hiç bir şey gelmez..onun için ankaranın kanalizyonu ondan sorulur...
FETONUN BAŞ İMAMI KUDURMUŞ İYİCE.BAYKAL SANA CVP VERİRMİ SANDIN FETO İMAMI MELO SON ÇIRPINIŞLARIN.SENİDİE GÖMECEKLER ARTIK.YAVAŞ YAVAŞ FOSSEPTİK ÇUKURUNA YAKLAŞIYORSUNUZ.
Melih bey, sizide pek takdir etmem ama, cevabınız hoş olmuş. bunlar yontma taş devrine bile henüz girememiş.
DOĞRU YAZMIŞ
Bir Ankara'lı olarak Başkandan hizmetlerinden dolayı gerçekten çok memnunuz varlığı ve işbilirliği tartışılmaz abartıyorum belkide ama Ankara'ya gelmiş eniyi başkandır kendisi fakat , bu kavgacı görünen yüzü ne kişiliğine nede Başkentimize yakışıyor , yav Başkan Allahını seversen sabahlara kadar TWİTTER den yazışıyosun haklıylada haksızlada dalaşıyosun ne gerek var sayın başkan,biz senin 90 lı yıllardaki ılıman siyasetini seviyeli düzgün tavır ve davranışlarını istiyoruz .Biliyorum şekerin yüksek Allah sağlık versin ama biraz relax başkan biraz relax . Gör bak herşey daha güzel olacak .
güye evet diyenleri denize dökeceklerdi...güya referandumu yok sayacaklardı....alışmışlar kendilerinden olmayanlara kendi değirmenlerine su taşımayana sürü demeye...geçti o günler...
--Millet Koydu!! Noktayı!! Maç ta bitti, skorda belli olup-kesinleşti..Hala orada kalmak ve otlamak isteyenler varsa yeşil sahada yeteri kadar ot var!! Demokrasilerde maçın sonucunu millet belirler, genel oylama 16 Nisan günü yapıldı, millet sonucu belirledi ve Koydu Noktayı!! Türkiye daha Baykal'ın aklıyla, bilgisiyle, siyasetiyle ve öngörüleri ile değerlendirmesiyle yönetilecek, anlaşılacak ve şekillendirilebilecek basitlikte ve küçüklükte bir ülke değil..Baykal bir kaset işinin içinden çıkamadı ve koltuğunu kaybetti, Türkiye yönetimi, anayasal düzeninin algılanması ona çok ağır gelir!!
Ama iyi çakmış demi? İtiraf etsene. :)
FEOCULUGU VE HIRSIZLIĞI BELGELI ŞU LAVUK HALA KONUSUYOR
çok güleceğiz çok
SEN COCUGUNLA ILGILEN DEVLET YONETMEK SENI ASAR MELIH BEY.. ORTADA BOS BOS KONUSARAK DEVLET YONETILMEZ.
bu adam 7 / 24 twitter da onu anladık da acaba ankara belediyesini kim yönetiyor a-onu anlayamadım . Ayrıca oğlu takım kuracak parayı , kanal açacak parayı nerden buldu bunu da anlatırsa belki ülkedeki diğer genç girişimcilere örnek olur
@robotreis Genç girişimcilerin de babası haram yiyip kıvırırsa takım da kurar, kanal da
Şu Melih FETÖ den tutuklanmadan bu maç bitmez ümidindeyim. Evet biz hala sahadayız ve bu saha bizim. Oyunu kurallarına göre oynamayanlar maçı kazandık zanneder ama kazanamaz.
Diğer Haberler