'Meydanlarımız ikinci Tahrir olmayacak'

Başbakan Tayyip Erdoğan Trabzon Havalimanı'nda halka seslendi. Erdoğan gündemdeki konularla ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu.

'Meydanlarımız ikinci Tahrir olmayacak'

İşte Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları;

"Sizlerle buluşmamız adeta Rabia meydanının buluşması olarak adeta Trabzon havalimanında yapıyoruz, sizler Rabia meydandaki şehitlerimizin izindesiniz.

MISIR'DA YAŞANANLAR

Sizler Rabia meydanında tankların topların karşısında, helikopterlerin yağdırdığı o mermiler karşısında iman dolu göğsünü geren, ellerinde bir silah dahi olmayan o insanların o kardeşlerimizin yanındasınız. Onların elinde silah yoktu. Onların elinde bir bıçak dahi yoktu, ama onlar inançlarıyla, Akif’in ifade ettiği gibi “İmandır o cevher ki İlâhî ne büyüktür... İmansız olan paslı yürek sînede yüktür! ”

TÜRKİYE'Yİ HAZMEDEMEYENLERİN PROJESİ

Bütün bu gelişmeler aslında güçlü bir Türkiye’nin demokrasinin egemenliğin kayıtsız şartsız millete ait olduğunun en güzel örneğini veren Türkiye’yi hazmedemeyenlerin ne yazık ki projeleridir. Fakat bütün bu projeler nasıl Gezi’de geri teptiyse, bilesiniz ki yine geri tepecek. İşte Trabzon’a Gezi gelebildi mi? Giresun’a Ordu’ya gelebildi mi, Samsun’a gelebildi mi, Rize’ye gelebildi mi? Neden? Çünkü aklı selimin yolu tektir. Sorarlar insana nedir derdiniz, ne yapılmadı?

10 yıl önce milli gelir birken 3 oldu. Kardeşlerim soruyorlar özgürlük istiyoruz diyorlar, ben de soruyorum, 10 yıl önce bu ülkede özgürlük adına ne vardı bugün neredeyiz?

'BAŞBAKAN'A HAKARET EDİYORLAR HALA ÖZGÜRLÜK DİYORLAR'

İstediği gibi yazıyorlar, istediği gibi çiziyorlar, Başbakan’a istediği gibi hakaret ediyorlar hala özgürlük diyorlar. Ve işte o sosyal medyada yapılanları biliyorsunuz, hakareti kendileri için özgürlük telakki eden zavallılar bunlar. Ama onlar ne yaparsa yapsınlar biz bize diktatör diyenlere diyoruz ki buyurun Suriye, eğer diktatör görmek istiyorsanız 100 bin insan katletti 2.5 senede, diktatörün olduğu bir ülkede diktatöre diktatör diyemezsin, sallandırırlar. İşte Suriye’de olduğu gibi. Yavruları kimyasal silahlarla öldürdüler. Şu anda sayı 140’a yaklaştı, o cansız bedenler acaba bu ülkede annelerin babaların o dünyasında da ses meydana getirmiyor mu.

'RABİA'DA ESMA'YI GÖRÜYORUZ'

Ama ben aklı selim istiyorum. İşte aynı şeyi Rabia’da Esma’da görüyoruz. 17 yaşındaki Esma’yı sniper silahıyla vurdular, onunla hedef telakki ettiler, öyle şehit ettiler. Dün de babasını içeri aldılar. Fakat babası mektubunda belirttiği gibi belki seninle bulaşacağız dedi.

MEYDANLAR TAHRİR OLMAYACAK

Biz bu milletin efendisi değiliz, biz bu milletin hizmetkarıyız. İnşallah bizim ülkemizin meydanları ikinci Tahrir olmayacak, Adeviye olacak, Rabia olacak, İskenderiye olacak, demokrasinin egemen olduğu meydanlar olacak. Ve bu meydanlarda söz olacak, bu meydanlarda muhabbet olacak, ama bu ülkede öyle bir muhalefet var ki maalesef Hacı Bektaş-ı Velinin huzuruna Başbakan yardımcısı gidiyor, ona saldırıyorlar. Bu ülkenin ana muhalefet başkanı özür dilemesi gerekirken kalkıyor farklı farklı şeylerden bahsediyor. Niye çünkü genel başkan yardımcıları o saldırganın o insanlıktan nasibini almamış kişinin neredeyse alnından öpecekler, sarılıyorlar kucaklıyorlar karakola kadar beraberinde gidiyorlar. Bunlar bu.

Artık Trabzon bir ufak vilayet değil, Trabzon büyük şehir. Ve nasip olursa Mart 2014 seçimlerinden sonra Trabzon’un dört bir köşesi büyükşehir sınırları içerisinde modern bir şehir olarak geleceğe yürüyecek. Hizmetlerimiz çok daha farklı olacak. "

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 170 yorum
bundan on sene önce gık diyemeyenler şimdi meydanlarda istediğini diyebiliyorsa demekki bu memlekette bir çok şey değişmiş kimilerinin gücüne gidiyor eh ellerinde bulundurdukları saltanat gitti ya dertleri büyük yaşasın AK parti yaşasın RECEP TAYYİP ERDOĞAN ve ekibi biz sizinleyiz ölümüne....
gelecek te mısır gibi olmak için sabırsızlanıyorsunuz.bence beklemeyin hemen gidin türkiyenin geleceğini şimdiden yaşayın orada..
Kendi Başınızı yiyin
hakkatten memlektte çok şey değişti önceden meydanlara çıkmaya gerek yoktu bu kadar algılaman var işte. Ölümüne demişsinya hadi gidiverin hep beraber mursiye desteğe ama yemez yusuf yusuf dersiniz sanal kahramanlıklar sökmez.
bundan on sene önce aç bakalım gazeteleri ülkeyi yönetenlerin külotlarına kadar yayınlıyordu işçi eylem yapar esnaf başbanın öünde eylem yapardı çiftçi meclisi basardı ama özgürlüğün daniskası vardı şimdi padişah buyruğu tez kesin başını sıkıyorsa yapsın mualefet biri gazeteden
Durmak yok yalakalığa devam
şim di ben tencere tava çaldılar diye komşumu ihbar edebilirmiyim yaşasın özgürlük yaşasın akp hiç kendimi bu kadar özgür hissetmemiştim
nasılda bağlılar körü körüne partilerine ( partizan )
Yusuf yusuf sesleri geliyor gibi. Ancak korkunun ecele faydası yok
10 yil daha bekleyin sonra cizye vermeye baslayacaksiniz..
Bozuk plak gibi hergün aynı laf salataları ticaret açığı 100 milyar dolar döviz uçtu, borsa dibe inmeye başladı balon ekonominiz patlamak üzare hala nelerle uğraşıyor bizim başbakan. Başbakan sayesinde TV seyretmeyi bıraktım artık film seyrediyorum zamanımı böyle öldürmeye karar verdim en azından film kültürüm artsın.
Dovizinde borsaninda sizin dunya cikarlarinizinda cani cehenneme..Tayyip e oy verenlerin % 80 acta kalsa verir oyunu..Siz dusunun ekonomiyi, biz hakka talibiz..
işte senin gibi tembellerin bu ülkeye bir faydası olmaz zaten. senin gibi tembelleri önce bir ıslah etmek lazım. film seyrediyormuş peeh !!..
Amerikan filimleri seyret bol bol..Zaten haberlerde ona yakin..
mübarek seçimle gelmesine rağmen Tahrirde devrilirken neden demokrasi nutukları atmadın ? Mursinin ideolojisi senle aynı olduğu zaman demokrasi, olmadığı zaman israilin oyunu , vay be ne güzel !! senin tek amacın var, onu da hızla uyguluyorsun zaten, ama inanki başbakan senden ve senin gibilerden kurtulmak adına bu projene bile razıyım, en azından artık herkes istediği gibi bir ülkede yaşayacak, çok değil Türkiye cumhuriyeti vatandaşları yakında üç farklı ülkede yaşama hakkına kavuşacaklar.. tıpkı ırak'ın, tıpkı suriyenin olduğu gibi türkiye de üçe bölünecektir..
spora siyaset karışmayacak ama siyasete spor karışacak değil mi lawrence
Bu millet dis guclerin destegiyle iceriyi dizginlemeyi gazi lawrence den ogrendi!Bu gelenek boyle devam etmeyecek ins!..
ölümüne yanındayız reis ..yeterki sen işareti ver başbakanım uğruna can feda yakarız bu memleketi senin için suriye yanında nur nimet kalır ...
sen ölmeyi bayılmak zannediyorsun galiba :)
Sen sigara bile yakamazin sanal delikanli
bakıyom gene bılgısayar başında atıyon kerkenez sıkıyosa sokaga cık göreyım
gezide ölenler haindi terörist idi. onları yine gezi eylemcileri öldürdü. hem vallahi hem billahi bir hayvan öldüğü zaman ne kadar üzülürsem o kadar bile üzülmedim. zira bunlar ne vatana ne millete faydası olmayan insanlardı. yani herhangi bir kayıp yok.
ağzına sağlık kardeşim ölenlerin 5 ide batıni mezhepli nedense bu toplu batıni ölümlerini şehitliklerimizde göremiyoruz ..çanakkalede tek mezar taşı olmayan kurtuluş savaşında varlıklarından emare olmayan batıni mezhepliler yine ülkede huzur bozma yarışındalar pkk lıların ve dhkp-c lilerin tikkocu ların hepsi cem evinden kalkarken şehitlerimizde tertemiz kefenleriyle camilerimizden tekbirlerle kalkmakta .....bu memlekette huzur bozanlara en güzel cevap çanakkale şehitliğidir ...illerdeki şehitliklerdir ....gidinde bu ülkenin sahiplerini görün ...ayağınız ona göre denk alın
Seninde bir faydan yok bu ulkeye git filistinde yasa
sen insan degilsinki üzülesın demekkı katıl sen olabılırsın üzülmedıgıne göre
Dolar: 2 TL, Euro: 3 TL, Benzin: 5 TL, Etin kilosu:30 TL: Memura zam: %3, Milletvekiline: araç bedava. Telefon ödeneği 23.000 TL . Lojman bedava, 2 yıl sonra kıyak emekli ol. saymakla buradaki verilmiş olan kelime haznesi yetmez. YALAKALARA SESLENİYORUM ŞİMDİ, HAYDİN KIRMIZIYA TIKLAYIN,İŞİNİZE GELEN RENK:))) SEFİLLER:)))
ÖNÜNE MUZ KONMUŞ MAYMUNA YUKARDAKİLERİ ANLATAMAZSIN.ANLAMAZ.ONUN GÖZÜ MUZDADIR.O YÜZDEN BOŞUNA YIRTINIYORUZ DİYORUM.BUNLARIN BELASINI ALLAHIN İZNİYLE GELMEKTE OLAN EKONOMİK KRİZ VERECEK.OLAN BİZDE OLACAK..YUKARDAKİ 34 MAYMUN YUKARDAKİLERİN HANGİSİ YALAN,NEDEN YORUMU BEĞENMEMİŞLER SOR ANLATAMAZLAR.BUNLARIN DEMOKRASİ DENEN ZAVALLI REJİMİN SONUÇLARI.BİZİM DEMOKRASİMİZ MAYMUNLARLA YOBAZLARIN KOALİSYONU..
bu adamı dinlemekten bıkmadınız mı
Allah onu hiç susturmasın.başımızdan eksik etmesin
böyle devam edersen gösterirler tahriri, taksimi, kızılayı
''Bütün bu gelişmeler demokrasiyi hazmedemeyenlerin projeleridir''. bakın bu sözü iyi inceleyin,ustaca seçilmiş olup yüzde elliyi iyice bağlama projesi bence. Midemi bulandırdı,gaz sıkılıp tomalar su fışkırtırken ve polis insan öldürürken demokrasi nerede.polisin göstericileri Türkiyede öldürmesi neden vicdanları sızlatmıyor da mısırda askerler kurşun sıkınca ağlıyorsunuz bu nasıl anlayış ve adalet?
mısırda halk otobüsünüyakmak ,kamu arabalarını ve yağma varmıydı.akp li deyilim ama vatan hayinide deyilim.yapılan hizmetleride takdir ediyorum.ha yanlişlarda var ama doğru daha çok
Peki eylem yaparak polis öldürenlere ne diyeceksin birsey söyleme adına saçmalıyorsun
BÜYÜK LİDER SENİ SEVENLER ALLAH İÇİN SEVİYOR..SENİ SEVENLER..VATAN İÇİN MİLLET İÇİN BAYRAK İÇİN SEVİYOR..BAŞIMIZIN TACI..GÖNLÙMÜZÜN SULTANISIN..LİDERLERİN LİDERİ...
boşuna yalakalık dıye buna derler tayyıbın ummetı olmuşsun
düşmanla savaş mı yapıp kazandı büyük oldu kendı halkınla talebelerıyle savaşıyo gün gelecek senınlede savaşacak sana makarnayı kestımı sanada düşman olacak
mısırlılarla nereden kardeşiz acaba?
sivasta yaktıklarınız, roboskide bombaladığınız, suriyede öldürttükleriniz için de ağlarmısın ? onlarda insan. sırf senin gibi düşünmüyorlar diye ölmeleri gerekmez.
pekiyi gezi direnişinde öldürülen gencecik insanların elinde silahmı vardı diye sormazlarmı adama hep size yandaşlar gösteri yapsın sizi poh poh lasın istiyorsunuz muhalefet olmasın eleştiri olmasın her şey sizin çizdiğiniz penbe tablo gibi olsun eleştiriye hiç tahammülünüz yok hemen kırın milleti ondan sonra demokrasiymiş ne ala memleket
Araplarla ilgilencegine onlar için gözyaşı dökecegine bu ulkendeki vatandaslar için şehitler için bir gun agla...cok seviyorsan ortadoguya git orda yaşa bu ulke senin psikolojini kaldıramaz burası Türkiye Cumhuriyeti...
GEZİ PARKI HEP YEŞİL KALSIN DİYE,TOPÇU KIŞLASI ADI ALTINDA RANTİYECİLERE İŞYERLERİNİN PEŞKEŞ ÇEKİLMESİNE KARŞI ÇIKILMASINA ",ALKIŞ TUTULMASI " GEREKİRKEN YÜZBİNLERCE İNSANA "ÇAPULCU" DEMEK HANGİ AKLIN GÖSTERGESİDİR?MISIRDA ŞERİAT YÖNETİMİ HEVESLİLERİNE KARŞI KOYARAK AYAKLANAN HALKIN (ASKER VE POLİSİN) AYAKLANMASINA BAŞBAKAN "DARBE" DİYORSA HERKES BUNA DARBE DEMEK ZORUNDAMIDIR?BUNA DARBE DEMEYENLER ÇOK BÜYÜK SUÇ İŞLİYORMUŞ GİBİ BAZI BAKANLAR BAZI BASIN YAYIN ORGANLARINI TU KAKA GİBİ GÖSTERMESİ HANGİ AKLA HİZMETTİR?TÜRK MİLLETİ AKP'NİN EMİR KULU DEĞİLDİR.AKP'NİN MAŞASI DEĞİLDİR.DEMOKRASİ BUDUR.
çapulcular milli projeleri durdurmak için dış güçlerin maşalığını yapmakla meşkuller.
Hangi milli proje suriye sınırının israile satılmasımı doğuda kürt devleti kurulmasımı 10 yılda 80 yıldaki kadar kadar dış borç alınmasımı 10 yılda 80 yıldakinden fazla dış ticaret açığımı daha sayayımda sığmaz
50 değil 150 tane havalimanın olsa ben ayak basamadıktan sonra neye yarar sayın başbakan ? Siz önce halkın alım gücüne bakın halkın özgürlüklerine de karışmayın. Çin'de dünyanın en zengin ülkesinden biri ama halk sürüyor. Siz Mısır'ı Suriye'yi bu kadar düşüneceğinize önce kendi halkınıza bakın. Son dönem çok ustalaştınız belli.
80 tl ye bilet alırsan basarsın.
işine gelince demokrasi gelmeyince padişahlık...
çapulcular kazanamayacak. bu ülkede
makarnacılarmı kazanacak
demokrasi kelimesi ağzına hiç yakışmıyor.bir an önce cehennemi boylada kurtulalım senden ve yalanlarından.
Cehennemin sahibi sen misin ,kimin gideceğini Allah bilir...
EVET sadece ellerinde silah dahi olmadan ölenlerin değil, ama anmaya dahi çekindiğiniz elinde silah dahi olmadan öldürülen VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ.
yaa sayın başbakan sen NE BİÇİM İNSANSIN YAA, HACIBEKTAŞTA SALDIRIYA UĞRAYAN İÇİN ANA MUHALEFET NEDEN ÖZÜR DİLESİN BU ÜLKEYİ YÖNETEN SİZSİNİZ, MUHALEFET ORDA MİSAFİR SAYILIR . SİZ NE PİŞKİN İNSANSINIZ YAA HER ŞEYİ YAPIYORSUNUZ SONRADA ZEYTİN YAĞI GİBİ ÜSTE ÇIKMAYA ÇALIŞIYORSUN . TV KANALLARINDA KİMİN YAZDIĞI BELLİ OLMAYAN BİR MEKTUP İÇİN YALANDAN AĞLAYACAĞINA, ESKİŞEHİRDE BAZI YOBAZLARIN VE SADİST POLİSİN DÖVE DÖVE ÖLDÜRDÜĞÜ KENDİ VATANDAŞIN İÇİN BAŞ SAĞLIĞI DİLEME ONURUNU GÖSTERDİN Mİ YAZIKLAR OLSUN SİZLERE SİZİN GİBLER TARAFINDAN YÖNETİLİYOR OLMAKTAN UTANIYORUM .
beyin yoksunu zat onu başbakan yardımcısının üzerine salan kim.
YORUMSUZ: Brüksel Zirvesi Sonuç Bildirisi'nin "Türkiye" başlıklı bölümünden; "Presidency Conclusions" Madde: 23.."..müzakerelerin yalnız Türkiye'yle değil, diğer devletlerle de yapılabileceğini... Müzakereler sırasında Türkiye birkaç devlete bölünürse veya güneydoğu bölgesinde bir Kürt devleti kurulursa, yeni bir karara gerek olmaksızın onlarla da müzakere yapılacağına... efenimm...
bundan 10-15 gün sonra mısır namına hiçbir şey duymayacaksınız. şimdi sağda-solda eliyle 4 yapanları unutmayın.
trbzonda samsunda gezi yürüyüşleri büyük bir kalabalkla yapıldı biliyorum ama sonrası devam etmedi .dayak yiyerek öldürülen kurşunlanan insanlarda bu memlketin çocukları onlar içinde üzülmelisiniz. tüm islam alemini karıştıran ve arkasında duaranlar ölen yüzbinlerce insanın vabalini nasıl verecekler acaba .
BAY BASKOKAN BEY HIC MERAK ETMEYESIN SAYENIZDE ULKE OYLE KARANLIK GERI DONULMEZ YOLDAKI TAVASANA KAC TAZIYA TUT SAKSAKCILARA MAKARNA KOMUR YANDASA BANKADAN BOL KREDI DEVLET MALLARINI PESKES CEKTINIZ DAGITTIKLARINIZ DEDENIZDEN KALMA DEGIL SEHIT KANLARIYLA KAZANILMIS SAVASIN CHP.NIN ESERLERIDIR HER KONUSMADA MUHALEFETE GEZI PARKI SIZE YALAKA OLMAYANLARA CATARKEN SOYLEDIKLERINIZE GENDINIZ INANIYORMUSUNUZ BIRI YAZIYO CAM EKRANA OKUYORSUN SENDE KULLANILIYORSUN AMA SONUNUZ GELIYOR TAHRIRDE CAN VERENLERDEN BETER OLURSUNUZ INSALLAH HAZINEYI SOYDUNUZ FAKIR YETIM HAKKI YEDINIZ ALLAHINIZ PARA MUNAFIKLAR.
başkanım seni devirme hayalleri kuranlar birgün kabus ile uyanacaklar....
Trabzonun manyak başkanı değilmi o sağ üst resimdeki
recep sen konuşma daha iyi milleti geryosun sus koçum sus hemde sonsuza kadar susssssssssssssss
sayın başbakan birgünde yüzlerce şehit olan bu vatan evlatlrından biri için ağlayaydınız
gezide öldürülenlerin elinde ne vardı diye sormazlar mı acaba hem bu tarafta hem hepimizin deyimiyle öteki tarafta
SENİN O DİKTATÖRLERDEN NE FARKIN VAR Kİ MISIRDA 17 YAŞINDAKİ KIZI SİLAHLA VURDULAR İKİ GÜN AĞLADIN AMA 19 YAŞINDAKİ ALİ İSMAİL İ SOPA İLE ÖLDÜRDÜNÜZ İŞTE ADAMA SORARLAR NE FARKIN VAR ALİ İSMAİLİ SOPALARLA ÖLDÜRDÜNÜZ ÜSTELİK BİRDE İFTİRA ATTINIZ ARKADAŞLARI ÖLDÜRDÜ DEDİNİZ
onada mursi agladımı acaba komşuluk bu karşılıklı olur
çal kavalı çal çoban.koyunlar dinliyor,
sen konuştukca ülke kötüye gidiyor dolar 2 tl gecti, petrol yükseliyor tabiki olan vergi veren işci , köylü , emekli ve garibana oluyor.
SİZ HAKİKATEN ÇOK TEHLİKELİ BİR YÖNETİCİSİNİZ.İNSANLARI BİRLEŞTİRECEĞİNİZ YERDE İNSANLAR ARASINA FİTNE SOKUYORSUNUZ. SEKSEN YILDIR BU KARDEŞ MİLLETİ BÖLÜYORSUNUZ.LAİK VE CUMHURİYET YAPIMIZLA ÖYLE BİR MÜSLÜMAN DEVLETİKİZ Kİ ÖRNEK TEŞKİL ETMİŞİZ.ORTADOĞU BİZİM NEYİMİZE BAŞBAKAN YURTTA SULH DÜNYADA SULH DİYEN BİR ADAM VARDI. ANLAŞILAN SİZ BİZİ KOMŞULARIMIZLA İSAVAŞTIRACAKSINIZ.SİZİN DESTEKLEDİĞİNİZ MURSİ 12 YAŞINDAKİ KIZ ÇOCUĞUNU KENDİNİZE EŞEDEBİLİRSİNİZ DİYEN ADAM.EŞİNİZ ÖLDÜĞÜNDE ONUNLA BELİRLİ BİR MÜDDET İLİŞKİYE BİLİRSİNİZ. PAZARDA BAYANLARA MUZ ALMAYI YASAKLAYAN BİR ADAM ZİHNİYETİ BU.
mursiyi desteklemiyor mursi seçimle geldi darbeyle indirildi ya ona karşı duruyor. kendi ağzıyla dedi bizim derdimiz mursi falan değil demokrasiye vurulan darbe dedi. tıbki gezi olaylarında yapılmaya çalışılan gibi.olay mursi olayı değil dempkrasi siz halan anlayamadınız mı?
EKONOMİST- TIMES- ABD- İNGİLTERE -ALMANYA- İSRAİL-KASAP SİSİ-KİMYASAL ESAD- CHP-MHP HEPSİDE AYNI SAFTA TÜM SİLAHLARINI ÇEKMİŞLER SAVAŞIYORLAR. KİMİNLE TC. BAŞBAKANI VE TC. HÜKÜMETİYLE. SLOGANLARI NE 3. KÖPRÜ İHALESİ DURDURULSUN. 3. HAVALİMANI İHALESİ İPTAL EDİLSİN, NÜKLEER SANTRALLER İPTAL EDİLSİN, TÜRKİYE ÇEVRESİNDE OLAN OLAYLARA ESKİDEN OLDUĞU GİBİ SESİNİ ÇIKARTMASIN. GEREKÇELERİ NE CUMHURİYET TARİHİNİN EN BÜYÜK PROJELERİ ÇEVREYİ KİRLETİYORMUŞ. AVRUPADA VE ABD DE KİRLETMİYOR NEDENSE TÜRKİYEDE KİRLETİYOR. NEYMİŞ ESAD VE SİSİ DEMOKRATİK YOLLARLA YÖNETİYORMUŞ. GERİCİ DEĞİLLERMİŞ.????
BİR DE YABANCILARA SATILAN MİLLİ DEĞERLERİMİZİ ÖĞREN DE GEL. ÜLKEYİ KİMLERE SATTI BU MUKELAMUNLAR, HANGİ YABANCI YANDAŞLAR İÇİN ÖZEL KANUN ÇIKTI HELE BİR AÇIKLA... AMA SENDE O BEYİN NERDE!.. MAKARNA DAN OBEZ OLMUŞ KAFAN O İŞLERE BASMAZ. UYU SEN UYU.... ARA SIRA SAYIKLA...
DOĞU VE GÜNEYDOĞUMUZDA KÜRDİSTANI KURDUR BAKALIM. BU MİLLET O ZAMAN TAHRİR MEYDANINI MUMLA ARAYACAK. ADIM ADIM BU MİLLETİ İÇ SAVAŞIN EŞİĞİNE GÖTÜRÜYORSUN. BİLE BİLE HEMDE.
o trabzon başkanını almışsın yanına sonra da spora siyaset karışmasın diye buyuruyorsun??
Diğer Haberler