mynet seçim'de"> mynet seçim'de"> Mynet Seçim'de"> Mynet Seçim'de">

Mynet'ten il il seçim anketi Mynet Seçim'de

15 Haziran 2007 07:58
PAYLAŞ
TWITTER
Mynet'ten il il seçim anketi <font color=Mynet Seçim'de" title="Mynet'ten il il seçim anketi Mynet Seçim'de">

MYNET seçim anketi için tıklayın


Mynet, okuyucularına dev bir hizmet daha sunuyor. Milletvekili genel seçimlerine sayılı günler kala, Mynet Seçim sayfalarından katılacağınız seçim anketi ile, seçim sürecinin nabzını tutabilirsiniz.


Mynet seçim anketimiz her hafta yenilenecek ve sonuçlar çarşamba günü seçim sayfalarında yayınlanacak. Böylece, seçmenin eğilimlerini, partilerin illere göre oy dağılımlarını haftalık değişimi yakından takip edebileceksiniz.


Ankete, okuyucularımız haftada sadece bir defa katılabilecekler ve bulundukları ilde oy kullanabilecekler. Böylece, Mynet seçim anketinde 23 Temmuz'da çıkacak sonuçlara en yakın oranlar yakalanacak.


Katılın, 22 Temmuz öncesi seçim provanızı yapın...


MYNET SEÇİM SAYFALARI
Mynet seçim sayfalarında, seçimle ilgili tüm güncel haberleri görebilirsiniz. Ayrıca, siyasi partilerin sayfalarında da o partiye ait tüm haberleri okuyabilirsiniz.


Mynet seçim sayfalarında ayrıca, siyasi partilerin illere göre tüm milletvekili adaylarını görebilir, il il tüm adayları inceleyebilirsiniz.


Eğer, geçmiş dönem seçim sonuçlarını merak ediyorsanız, yime seçim sayfalarımızdan geçmiş dönemlere ait tüm seçim sonuçlarını görmeniz mümkün...


Mynet seçim sayflarında, haberlerin videolarını da izleyebilirsiniz. Partilerin propaganda sürecinde yaptıkları tüm mitinglerini de yine canlı olarak izleyebileceksiniz.

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir