Perinçek: 'Evet' diyorsanız, cehennemdeki yerinizi ayırın

Aydınlık Yazarı Doğu Perinçek, ABD’nin Tomahawk füzeleriyle referandumda ‘Evet’ cephesini vurduğunu iddia ederek, “ABD-İsrail cephesi, şer cephesidir. Şer cephesine 'Evet' diyorsanız, cehennemdeki yerinizi ayırın" ifadelerini kullandı.

Perinçek: 'Evet' diyorsanız, cehennemdeki yerinizi ayırın

Perinçek'in yazısının ilgili kısmı şöyle:

ABD'nin Tomahawk füzelerini kimler alkışladı, görmediniz mi?

İsrail en başta, sonra PKK/PYD, IŞİD, terör örgütlerinin cümlesi!

Teröristlere bir 'Evet' oyu da siz verecekseniz, o 'Evet'in hesabını ne milletinize, ne komşularımıza, ne insanlığa, ne de vicdanınıza veremezsiniz! Ömrünüz boyunca azap çekmeye hazır olun!

ABD-İsrail cephesi, şer cephesidir.

Şer cephesine 'Evet' diyorsanız, cehennemdeki yerinizi ayırtın!

Siz vatandaşlarımıza Şer cephesine 'Hayır' demek yakışır.

Vurun mührü 'Hayır'a!

Vicdanınızdaki cennette yaşamak için bir 'Hayır'mührü de siz vurun Şer cephesine!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 34 yorum
saçma sapan konuşma. sen kimsin de kimin yerini biliyorsun. cennet cehennem diye. uzun agandan bunuda mı öğrendin. din tüccarlarından kurtulalım diye uğraşıyoruz, bir de sen çıkma başımıza, sen de dini kullanıyorsun, hata üzerine hata yapıyorsun. Türkiye' miz için ve senin gibiler için, kararımız net KESİNLİKLE HAYIR.
@ersan.tuncer düşman oklarına bakıyorum nereye düşüyorsa orası doru yerdir diyor bir büyük insan !!!
@ersan.tuncer perinçek evetmi diyor anlamadım
@ersan.tuncer HAYIR oyunu savunan bir insan olarak, evet diyecek olan vatandaşlarımız hakkında söylenen bu terbiyesizce sözü asla doğru bulmuyorum. sen kimsin de kimi cennete kimi cehenneme koyuyorsun akıl fukarası apo sevdalısı.
ya perinçek senin tasmanıda ruslar tutuyor cehenemden son bahsedicek kişisin çünkü ruuhunu kıremline satmış birisin sölediğin saçma türkiye ne usa nede rus yaya yakın veya uzak değildir türkiye nin türkten başka dostu yoktur ve güçlü bir türkiye için evet diyecez çünkü biz ömür biçene biz tasma takarız biz Türküz ve yine cihana hükmedicez.
@erdoganpolat34 olurmu canım gideceği yeri bilir o neticede yoluna çıkmış !!! ama Allah (CC) affetsin ama bu tip adamların işi zor
Bugüne kadar bu millete sizin çektirdikleriniz ne olacak? Önce bu soruya cevap ver perinçek........ve diğerleri
@hashusunal Kardeş Açık konuş , Ne çektirdi Perinçek.
@hashusunal perinçeğe kızıyorsun da bazı şeyleri bilmiyorsunuz sanırım. açıp araştırırsanız öğrenirsiniz arşivleri. o adam tek başına yıllarca bu develtin başındakilerin kazanamadığı ermeni yasa tasarısını tek başına mahkemeye aih mahkemesine giderek sonsuza kadar tarihe gömerek kazandı. artık ermeni soykırım yasası avrupa ülkelerinde gündeme gelmeyecek. bunları milliyetçiliğin göstergesidir. ülkesini sevmenin ürünüdür.
amerika öyle sinsi bir şeytandırki ölümü gösterip sıtmaya razı eder insanı. perinçek çok güzel bir noktaya değinmiş. pkk pyd israil hatta ışid bile bu operasyona evet derken bizim hükümette evet demişti. yarın bizim düşeceğimiz durumda budur. hiç ummadığınız zamanda hatta hiçbir neden yokken kendimizi savaşın eşiğinde bulabiliriz. ozaman başkanlık rejiminde buna karşı koyacak mecliste olmayacak.
@ahmeddid tebrikler çok iyi özetle yorumlamışsınız
Hayır hangi ilmi sıfat ve kanıt ile hüküm verir oldunuz.Yazık!..Allahın izni ile bu ülke 16 Nisanda refaha doğru adım atacak...Size tavsiyem şu 18 maddeyi okuyarak tekrardan düşünün.Kendi yalan dünyanızı kendinize saklayınız...
@mert_1996_sizmy . Hem Allah a şirk koşan bir iş yapıyoruz​ hem de Allahin izni ile diyosun. Ey akıl sahipleri ne kadar az düşünüyorsunuz. Oy kullanmak Allah a şirk koşmak dır ey cahil
@mert_1996_sizmy sen okumuşsun belli beyin bakir olduğundan yorumlayamıyorsun
@kuzgun71 eeyyyyyy @kuzgun71 sen ne kullaniyorsan ya vaz gec yada dozajini azalt beyin diye bir sey kalmamis
sen de fetöyle aynı safa düştün ya. tam oldu şimdi
@eseraslan08 feto sizin halifenizdi biz konuşurken sizler ağlayarak gel ne olursun gel ağlıyordunuz
@eseraslan08 YA BUNLAR CENNETİ CEHENNEMİDE ÖYRENDİ HAYRET
@koto46 EY TAYYİP KİMLERE CENNET CEHENNEMİ ÖĞRETTİ ŞU SİYASETTE !
@eseraslan08 BU KADAR KİŞİ OKUDUĞUNU ÇARPITMAYA ÇALIŞIR,PES ESER ARSLAN...
Hayırda hayır var.ozgurluk var.Yok ben özgürlük istemiyorum Erdoğan ne yaparsa yapsin Avrupa'nın oyjlunjna gelmek istiyorum diyorsan evet dersin okur biter
Evet çıkması için uğraşın bakalım. Ülkenin bölünmesini sende istediğin için, içinden geçen evet. İnsanları kışkırtıp evet dedirten hareketler bunlar. Kiminle çalışıyorsun onu söyle.
@alpertunga445 BİR DE OKUDUĞUNU ANLAYABİLSEN SAYIN ALPERTUNGA...
HELALLL...AKP,İSRAİL,YPG SURİYEYİ BOMBALAMAYI DESTEKLİYOR...
Bazı hazırcı yorumcular neden evetci yorumculara saldırıyor.
@elincmustafa2010 Bütün evetçi yorumcular neden bazı hayırcılara saldırıyorsa ondandır !
@elincmustafa2010 Sessiz hayırcılar çok demek ki.
mynetin vatan partisi lideri değilde aydınlık gazetesi yazari demesi ilginç olmuş . Bence dinlenmesi gereken bir lider. Rus sempatizanı demis bazi arkadaslar ama rusya 'nın kurtulus savaşında ki rolü unutulmamalı.
siyaset tarihinin diktatör tek parti başkanı perinçek saçmalamış.
Doğu Perinçek cehennemdeki yerini ayırmış olsa gerek onlarında yeri Cehennem olduğunu iyi biliyor ALLAH sizi cehennemde bir araya getirmesi dilegiyle...
perinçekmisin nesin kimsin bilmiyorum ama ne içtiğini bir zahmet açıklayıver ya bir de sen çıkma başımıza zaten başımızdakıler başımızı agrıtıyor..
Önce cenneti kazan....
HER ŞEYİN ÜZERİNE GÜNEŞ DOĞAR. ANCAK GÜLÜN KOKUSU BAŞKADIR LEŞİN KOKUSU BAŞKADIR. (HZ MEVLANA)
hayırrrrrrrrrrrrrrrrrr
Diğer Haberler