Recep Tayyip Erdoğan: 'Evladım olsa yolsuzluğa prim vermeyiz'

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Manisa ziyaretinin ikinci gününde Akhisar’daki toplu açılış töreninde konuştu.

MANİSA(ANKA) - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin yolsuzluklarla mücadele ederek bugünlere geldiğini vurgulayarak, "Babamın oğlu olsa, evladım olsa, kim olursa olsun biz yolsuzlukla mücadelede prim vermeyiz. Yolsuzluklara bulaşmamış insanları yolsuzluğun içinde gibi gösterme gayretine girenleri de affetmeyiz. Çünkü o insanlar bu ülkede emeğini, gayretini ortaya koyuyorlar.Sizin o insanları lekelemeye hakkınız yok" dedi.

Başbakan Erdoğan Manisa Akhisar'da toplu açılış töreninde konuştu. Erdoğan konuşmasında, son seçimlerde iki kişiden birinin AK Partiye oy verdiğini belirterek, "Birileri bunu hazmedemedi. Milli iradenin istenmesini, demokrasinin Türkiye'de güç kazanmasını hazmedemedi.Milli iradeyi gasp etmek isteyen çevrelere, demokrasiyi rafa kaldırmak isteyen örgütlere karşı amansız bir mücadelenin içinde olduk. Türkiye'ye sadece ve sadece milletin istikamet çizmesini sağlamak için elimizden geleni yaptık. Yeter, söz milletin karar da milletin dedik. Bölünmek niye? Aramıza fitne, nifak sokmak niye? Türkiye'de eskiden beri sadece bir avuç insandan oluşan bir sermaye yapılanması var.Aynı şekilde bu sermayenin kontrol ettiği bir medya yapılanması var. Tamamen kendi keyiflerine göre hükümetlerinin iş başına gelmesini ya da sürekli iş başında kalmasını istediler ama millet bunlara artık yeter dedi. Ne zaman onların çıkarları zedelendiyse, görevdeki hükümete, ellerindeki sermaye ile kontrolleri altındaki medyayla dışarıda ki işbirlikçileriyle saldırılar düzenlediler" ifadelerine yer verdi.

-"CHP BU ÜLKEDE KAYMAK TAKIMININ PARTİSİ"-

CHP'nin Türkiye'de kaymak takımının partisi olduğunu savunan Erdoğan, "Hükümetleri yıprattılar. Ülkeyi yönetemez hale getirdiler. Siyaseti her seferinde istedikleri gibi dizayn ettiler. Bunlar milleti hiçbir zaman adam yerine koymadılar. İşte bu CHP benim vatandaşıma benim "bidon kafalı, göbeğini kaşıyan adamlar, bunlar anlamaz' dedi. CHP zihniyeti bu. CHP bu ülkede kaymak takımının partisidir. Millet karar veremez diyorlar, millet anlamaz diyorlar. Millet kim ki Türkiye'ye istikamet çizecek diyorlar.Bunlara işte o lobiler, o örgütler, o çeteler onlar destek veriyor. Onlarla yürüyorlar. AK Parti ile işte bu kirli oyun, bu kirli düzen çöktü" diye konuştu.

-"SEN KASET GENEL BAŞKANISIN KASET"-

Erdoğan konuşmasında, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun genel başkanlığa "maharetiyle değil kasetle" geldiğini belirterek şunları kaydetti:

"Ey CHP'nin genel müdürü, sen Sosyal Güvenlik Kurumunun Genel Müdürlüğünü yaptın güya. Senin döneminde ilaç bulamıyorduk ilaç. Yolsuzluklara gömüldün ve Rahşan affıyla çıktın, kurtardın işi. Eğer Rahşan affı çıkmasaydı sen burada değildin, sen CHP'nin genel başkanlığına maharetinle gelmedin. Sen kendi genel başkanına bir skandal olan kasetle genel başkan oldun. Sen kaset genel başkanısın kaset. Çıkıyorsun şimdi sıkılmadan, utanmadan hukukun beraati zimmet asıldır kaidesini bir kenara koyuyorsun, suçlu-suçsuz daha bilmeden, maalesef bazı savcıların gizlilik kaydı olan evrakları deşifre etmesiyle onlara sığınıyorsun. Ak Parti yolsuzluklarla mücadele ederek bugüne kaldı. Babamın oğlu olsa, evladım olsa, kim olursa olsun biz yolsuzlukla mücadelede prim vermeyiz. Yolsuzluklara bulaşmamış insanları yolsuzluğun içinde gibi gösterme gayretine girenleri de affetmeyiz. Çünkü o insanlar bu ülkede emeğini, gayretini ortaya koyuyorlar.Sizin o insanları lekelemeye hakkınız yok. Kimin kiminle iş birliği içinde olduğunu bunları da deşifre edeceğiz. Bunları da ortaya koyacağız. Şu anda yargı süreci var. Hale bak. Savcı kalkıyor, başsavcının kendisine verdiği görev, bana hemen bunları getireceksin diyor, ona getirmeden medyaya veriyor. Başsavcının açıklamalarını gördünüz. Ne diyor savcı için? Bir kısım medyayı yanına alarak böyle bir adli takip olabilir mi? Bunu yapıyor. Bu savcı kimin savcısı? Öğrencilik yıllarımızda oldukları gibi o uç örgütlerin, marjinal örgütlerin militanları gibi çıkıp adalet sarayının önünde bildiri dağıtıyor? Bir savcı böyle bir şey yapabilir mi? Ne zaman görüldü böyle bir şey? Bunlar nasıl adalet dağıtacak? Bunlar adil olabilir mi?"

-"ELİNDE SİLAH OLMAYAN İNSANLARA TERÖR ÖRGÜTÜ DEMEK KİMİN HADDİNE?"-

"CHP zihniyetine mensup olan savcıların mağduruyum" diyen Erdoğan konuşmasına şöyle devam etti:

"Şimdi biz bu tür insanların tabi ben düzgün dürüst yargı mensuplarını tenzih ederim. Asla bunlarla karıştırmam. Bugüne kadar onların hepsini savundum. Ancak ben bu CHP zihniyetine mensup olan savcıların mağduruyum onu da söylüyorum. Onların meşrebine sahip olanların da mağduruyum. Bunların genlerinde ne var bunu da iyi bilirim. Çünkü şu andaki başbakanınız milli eğitimin kitaplarında olan bir şiiri okumak suretiyle içeri girdi? Ne oldu? Kimdi mahkum eden? İşte bu CHP zihniyetine mensup genel başkanın meşrebinden olan kişilerin mağduruyum bu kadar açık konuşuyorum. Hani siz fikir ve düşünce hürriyetine karşı değildiniz? Ziya Gökalp'e ait bir şiiri okudum. Bundan dolayı içeri girdim. Bunu yaşadım bu ülkede. Şu anda elinde silah olmayan insanlara terör örgütü demek kimin haddine? Utanmadan sıkılmadan bu genel müdür dün kalkıyor yine aynı şeyleri sunuyor. Delille konuş, delille. İftira atmakla bir yere varamazsın. Ama senin karakterin bunu gerektiriyor. Onun için bunu yapıyorsun. Dürüstsen belgeyle konuşursun. Ama unutma SGK genel müdürüyken yaptıkların hiçbir zaman silinmeyecek. Kimlere hangi tür ihaleleri verdiğin biliniyor. Rahşan hanıma dua et, merhum Ecevit'e dua et. Onların affıyla işi yırttın. Bu insanlar geçmişinden bugüne, bizim dönemimizde ortaya çıkmış müteahhit firmalar değil. Siz bunları lekeledikçe, bu insanlar yurt içinde yurtdışında kredi almakta zorlanmayacak mı? Bunlar vatana ihanet içerisindeler. Gerek ana muhalefet, gerek yavru muhalefet vatana ihanet içindedir."

-"BUNLAR TERÖRDEN, KAOSTAN, KARMAŞADAN, KANDAN BESLENİYORLAR"-

Başbakan Erdoğan, 17 Aralık'ta başlayan yolsuzluk ve rüşvet operasyonundan bugüne kadar Türkiye ekonomisinin 120 milyar dolar zarara uğratıldığını savunarak şunları kaydetti:

"Yazık değil mi? Bunu nasıl yaparsınız, böyle bir kampanyayı nasıl başlatırsınız. Bu bir çete, örgüt olayıdır. Şu anda maalesef ana muhalefet de, yavru muhalefet de el ele bu işi yapıyorlar. Bunların derdi yolsuzluk falan değil. Hepsi bu işin içindeler, bunların derdi, hukuk, adalet değil. Bunların tek bir derdi var; bu milletin hükümetini yıpratmak, yeniden o eski Türkiye'ye dönmek. Eski Türkiye miller için kötü ama bu mutlu azınlık için güzel bir Türkiye'ydi. İstedikleri gibi kazanıyorlardı. Çalıyor, çırpıyor, mahkeme önüne çıkmıyorlardı, kendileri ne isterse onu yapıyordu. Türkiye'nin alın terini yurt dışındaki işbirlikçilere peşkeş çekiyorlardı. Bunlar terörden, kaostan, karmaşadan, kandan besleniyorlar. Kurdukları kirlik tezgahlarla adeta milletin kanını semiriyorlardır. Bir yıldır Akhisar'a şehit geliyor mu? Bunlar var ya ya keşke şehit gelsin diye bekliyorlar. Çünkü Ana muhalefet de yavru muhalefet de bunlar şehitlerimizden beslendiler."

-"BİZE İHBAR GELDİKÇE GEREĞİNİ YAPIYORUZ"-

"Birisi çıkıyor Türk milliyetçiliği yapıyor, birisi çıkıyor Kürt milliyetçiliği yapıyor, birisi de çıkıyor ben kumsalların partisiyim diyor. Biz tüm milletin partisiyiz. Bizim farkımız bu" vurgusu yapan Erdoğan, şu değerlendirmelerde bulundu:

"Tek vatan, tek millet, tek bayrak ve tek devlet İşte Türkiye. Bunlar bundan rahatsız oluyorlar, sizden rahatsız oluyorlar. Hükümetleri siz belirliyorsunuz ya bundan rahatsız oluyorlar.

Şimdi başı açık da başı örtülü de kardeşçe, normalleşen bir Türkiye'nin okullarında okuyor. Hala bazı kendini bilmez öğretmen veya müdürler başörtüsünü yine engellemeye çalışıyor. Ama bize ihbarlar geldikçe de gereğini yapıyoruz onu da söyleyeyim. Yapmaya da devam edeceğiz. Çünkü önüne dikilenler karşılarında bizi bulurlar, bunu biliniz. Katsayıyı kaldırdık. Başı açık da başı kapalı da istediği üniversiteye girebiliyor. İşte normalleşme bu. Ülke parçalanmadı, bölünmedi. Hani bölünecekti? Hani parçalanacaktı? Sevgi bu ya, saygı bu ya. Bırakın şekillerle uğraşmayın, ne giydiğine bakmayın. İşte bunu hallettik biz. Ne oldu parçalandık mı bölündük mü? Başı örtülüyse kamuya giremezsin zulmünü yıllarca yaptılar. Hamdolsun normalleşen, güçlenen bir Türkiye var. Benim ricam; el ele verip kardeş olacağız, kardeşliğimize fitne sokmaya çalışanlara fırsat vermeyeceğiz. 30 Mart bir milat olsun. Yeni Türkiye'nin inşası için bir başlangıç olsun. Çok çalışcağız. Hanım kardeşlerimizden özellikle ricam çok çalışacağız. Bu gidişi siz ve gençler değiştireceksiniz buna inanıyorum. Tüm vatandaşlarım değiştirecek, hep birlikte çalışacağız."

-"YOK ÖYLE BİR PARTİ ARTIK"-

IMF'ye kendilerinden önce yapılan borçlanmalara değinen Erdoğan, "Şu MHP, CHP'nin yavrusu DSP yok öyle bir parti artık da, bunlar IMF'ye borçlandılar. 23 buçuk milyar dolar. Yav yolsuzlukların içinde olan bir hükümet bu parayı nasıl ödeyecekti? Biz ödedik, biz. Onlar borçlandı biz dedik, biz. Kardeşlerim yolsuzlukların içinde olan bir hükümet Merkez Bankası'nın kasasını doldurabilir mi? Ne CHP, ne MHP bu işten anlar. Diğer partileri konuşmamıza gerek yok.

Yeter ki biz el ele verelim bunların hepsi geçer. İşte gezi dediler cam çerçeve indirdiler. Şimdi de yoksulluk, yolsuzluk şu bu dediler, gene cam çerçeve indirmeye gayret ediyorlar. Biz bunlara 30 Mart'ta Sandıkta gereken cevabı vereceğiz sandıkta. Buna hazır olduktan sonra mesele yok" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 297 yorum
BİZ HALK OLARAK BİR TEK HAK HUKUK ADALET İSTEDİK ONUDA ÇALDINIZ LAFIN SÖZÜN BİTTİĞİ YER TAMDA BURASIDIR
yüzlerce polisi, o kadar savcıyı niye o zaman apar topar değiştirdiniz. Milleti salak dangalak mı sanıyorsunuz siz.. bakanın bile başbakanın herşeyden haberi var o da istifa etmeli dediğine göre herşey ne kadar de net aslında değil mi. Utanmadan bu ne pişkinlik yahu ne pişkinlik. Allah ağızlarından düşmüyor milletin yüzüne baka baka yalan söylüyorlar
Masal anlatmayı bırak artık efendi, kimse yemez senin bu yalanlarını artık, koyunların hariç tabii ki, ne yazık ki hala var... Madem evladında olsa rüşvete yolsuzluğa karşısın, o zaman neden savcıları görevden aldın? Emniyet amirlerini, müdürlerini, görevini yapan polisleri neden görevden aldın? Bıraksaydın işlerini yapsalardı. Madem yemediniz, o zaman neden korktunuz bu kadar? Bilal efendi nerede saklanıyor? Bakanlar neden istifa etti? Neden 10 bakanını değiştirdin durup dururken? Milletvekillerin neden istifa etti, giderken neden veryansın ettiler?Sende hiç gurur yok mu ki,istifa etmiyorsun?
BOZDAĞ RTE EN İYİ ADAMI ADALET BAKANI YANİ ADALET DAĞITACAK YOLSUZLUKLARIN ÜSTÜNE GİDEN PARTİ KENDİNDEKİ ASRIN YOLSUZLUĞUNDA PANİK İÇİNDE BÜTÜN POLİS TEŞKİLATI SAVCILAR,HAKİMLER YENİDEN DİZAYN EDİLDİ NEDEN ÇÜNKÜ YOLSUZLUĞUN UCU EN TEPELERE KADAR VARIYOR ŞİMDİ BU AKP NİN İNANINIRLIĞI VARMI YOLSUZLUĞU ÖRTMEK İÇİN BÜYÜK ÇABA İÇİNDELER 2014 SEÇİMLERİNDE NEYİN NE OLDUĞUNU GÖRECEZ..
Bizim siyasiler kendilerinin kim olduğunu ve ne yapmak istediklerini anlatmak yerine; rakiplerin kim olduğunu ve ne yaptığını anlatmakla meşgul.
MADEMKİ ÖYLE, O ZAMAN HUKUKA VE YARGIYA MÜDAHALE ETMEKTEN VAZGEÇİN....... GERÇEK SUÇLULAR, SUÇSUZLAR ORTAYA ÇIKSIN VE CEZALANDIRILSIN....BİZDE SANDIKLARDA HUZUR İÇİNDE GÖREVİMİZİ YAPALIM.
Benim neden gemiciklerim yok,ben neden alamıyorum gemicik....?
kazanır yine bu adam boşa kafa yormayın
soruşturma evladına kadar gidiyordu ama iyi yırttı
koşun arkadaşlar imparatorluk çöküyor istanbul un işgalinde ingiliz askerlerini çiçekle karşılayanlar gibi kendi devletinizi üç beş kişi devşirmek için çökertin siz ne sanıyorsunu fbı cıa hocayı kendi başına bırakıyor bir düşünün amerikada cemaat lideri ve cıa fbı müdahale etmiyor çok komik dersaneden adam devşirmek için bir ülkeyi batırın kemal beyle amerikada acaba neyin üstünde anlaştınız
sayın başbakan mılletle lütfen alay etme selamet partısının tırılyonu ne oldu onu anlatsana bırak kılıctaroğlunu büyük günaha gırıyosun adam sana soru soruyo onu cevapla senın bakanların rüşvet almış onu acıkla oğluna dava acan savcıyı neden dosyadan aldınız vede vatan haını ilan ettın onu acıkla o savcılar tc tını savunuyolar dolarları degıl mılletı kandırmaktan vazgecın artık dsp ve chp borclandı sen ne yaptın 11 sene satmadıgın dvlet malı kalmadı özelleştırdıgın meblagıda acıkla
çook laf yalansız çook para haramsız olmaz demiş atalarımız eğer hukukun önünü tıkamaya devam ederseniz herkese çamur atarsanız hani siz siyasiler balçıkla güneş sıvanmaz dersinizya aynen öyle olur siz tek başınıza 12 yıldır iktidarsınız sizin hiçmi hiç mazeretiniz ve savunmanız olamaz bu ülkede baklava çalanlar bakur borcu olanlar hesap veriyosa sizlerde vermelisiniz bu ülke ülkeyi yönetin diye seçti çiftlik yapın diye değil iktidarıyla muhalefetiyle mikrofonu eline alan halkı yolunacak kaz olarak görmeyin
NECMETTİN ERBAKAN sana hakkını helal ettimi acaba merak ediyorum ...mili görüşü gömlek yapıp üstünden çıkartmıştın hani ...İNŞALLAH o milli görüş oyları gerçek rotasını hatırlar artık ..yüzde 10 u geçemez diye oyunu vermeyenler var..HZ. İBRAHİM in ateşine su taşıyan karınca kadar olmak yeter...ben doğru bildiğim için üstüme düşeni yaparım demek yeterlidir kanımca...saygılar..
BU bir ankettir. ak partiye oy verecek olanlar EVET, vermeyecekler HAYIR tıklasın.
BU ÜLKEDE NE OLURSA OLSUN OLAN HEP HALKA OLUYOR VURGUN OLUYOR HALKIN CEBİNDEN SOYGUN OLUYOR HALKIN CEBNDEN HORTUM HALKIN CEBİNDEN NE OLURSA OLSUN HEP HALKA YÜKLENİLİYOR BİZDEN ÇALINAN YANLIZ PARAMI UMUTLAR HAYALLER BİZİM BÜTÜN ÖZGÜRLÜK HAKLARIMIZ ELİMİZDEN ALINMADIMI HACCA GİTMEK İSTEYENLER TOPLADIĞI BOĞAZINDAN KISITLADIĞI HAC İÇİN TOPLADIĞI PARALARI BU HAYAT PAHALILIĞI İLE ÇALMADINIZMI EĞER BU OLMADIYSA SOKAKLARDA GEZEN BU MİNLET NEDEN MUTSUZ NEDEN GÜLMÜYOR NEDEN İKİ YAKASI Bİ ARAYA GELMİYOR MAAŞINI ÇEKİYOR ÇEKTİĞİ GİBİ ELİNDEN GİDİYOR HERŞEY ANLATTIĞINIZ KADAR MUHTEŞEM İSE
evladın olmaz bu yaştan sonra daha olursa yolsuzluğa meydan vermezsin tabi. dalga mı geçiyor bu nedir ya. yolsuzluk kelimesini bir söyle cümle devrik olmasın ama söyleyemez bişeyler çıkarsa ne yaparım tereddütü var. desene yolsuzluk yapan oğlum olsa elini kestiririm. adam diyeyim elini öpeyim.
Yüce ALLAHA İnanıyorum ki Birgün o Mitinglerde Yalanlarını Söylerken FELÇ İNECEK,ÇöküpKalacaksın Bu Aziz Milletin Karşısında.!!!!
"Evladı olsa,yolsuzluğa prim vermezmişşşşşşş" ...buna artık koyunlar bile inanmaz yahu....Bu ne pişkinlik,ne yüz....pes valla....
Oscar goes to akp. Valla iyi oyunculuk çıkartıp yine mağduru oynadılar
sayın RTE galiba farkında değilsin, senin kabinene mensup bakanların çocukları rüşvetten ve yolsuzluktan dolayı tutuklandı, hala CHP diyor, amma korktun CHP den.. HIRSIZLIK yapıldı bakanların tarafından olduğu idda ediliyor, arkadaş konudan haberi yok gibi konuşuyor sanki ben rüşvet almışım..
CHP KADAR KAFANA TAŞ DÜŞSÜN MADEM BUKADAR DÜRÜSTSÜN BIRAK SAVCILARI İŞİNİN YAPSIN SENİ VE HIRSIZ ENİKLERİNİ IZGARANIN ARKASINA GİRİYORMUSUNUZ GİRMİYORMUSUNUZ BAKALIM
Hala mitinglerde 17.000km yol yaptik diyon! Yediğiniz paralarla Istanbul'dan Uranüs'e otoban yapılırdı..
ERDOĞAN YOLSUZLUK SOKAKLARDA AKLANMAZ ADALETE GİDECEKSİN.
ne kadar davar mışşet varsa alayı toplanmış oraya yav bıde gıtmeyın protosta edın bakalım ne olacak ama napacan makarna komur var ışın şicerısınde bu mılletı makarna komure satan mıllete yazık olsun
SEN ESAS BAYKALA DUA ET BEYLERBEYİ KONAĞINDAKİ GÖRÜŞMEDEN SONRA MİLLETVEKİLİ OLABİLDİN......ORADA NE OLDUĞU HALA AÇIKLANMIŞ DEĞİL BİR DE PİŞKİN PİŞKİN EVLADIM OLSA AFFETMEM DİYEBİLİYORSUN .....TEMELİN FIKRALARI GİBİSİNİZ İNANIN.....BEYAZ CAMIN ÖNÜNE GEÇİP KENDİ SÖYLEMLERİNİZİ İZLERSENİZ KOMEDİYİ GÖRECEKSİNİZ:)))))))))
SAyın Başbakanım sürekli CHP ye söylüyorsunda hırsızın hiçmi suçu yok derlerya , hükümetn en önemli bakanlarının oğlu ne şekilde ne kadar paralarla yakalandı, 400 e yakın emniyet mensubunun yerini değiştirdiniz ve aynı emniyet mensupları savcının verdiği emirleri yerine getirmiyor, nerde kaldı sizin adaletiniz hukukunuz.. Aynı şeyleri tekrarlıyorsunuz sürekli
yola devam basbakanim biz seni ve icraatlarini biliyor ve görüyoruz
NEDEN O ZAMAN ADLİ KOLLUK YÖNETMELİĞİNİ DEĞİŞTİRMEYİ ÖNCELİK BELLEDİNİZ BİR ANDA HEMDE !!!
sayın baibakan sen bılletın gozunun icıne bakarak yalandeme sen cu oglun nerden bul du paraları sen once cık mendanlarda dekı benım oglun caldı ben caldın bunları yapdık desene dekı ımamın arkasında duva etmedın nasılcalarındıye onları duşundun sızlerı boyle aldatdın desene ben askerde fırıncıydım lahmacın yapardım ve cok parakazanırdın calıyodum bırgun komutan yakaladı dedıkı oglun senın ananbaba hırhızmı seyapıyon yokdedım ben yapıyom sende desene yok oglum yapıyo ben seyredıyon onu evde paraları sevıyozdesene
CHP ÖNCE ONLARCA YILDIR NEDEN İKTİDAR OLAMADIĞINI SORGULASIN.TÜRK MİLLETİNE YUTTURAMAZ HİÇBİRŞEYİ.
kıbrıs çıkarmasından bu güne kadar iktidara gelmemiş CHP saldırabilene DON KİŞOT denir, onun peşinden gidenlerede malo koyuno denmeli
PLAKA.61.RAHMETLİ ECEVİT GELDİ GİTTİ BU FANİ DÜNYAYA ALLAH AŞKINA SORUN BAKALIM VATANDAŞA YOLSUZLUK VE RÜŞVETE KARIŞMIŞMI ADI NERDEYSE EVİ BİLE GİDECEKTİ ÖLDÜK.DEN SONRA EĞER C.H.P. OLMASA İDİ A.K.P.HİÇ OLMAZDI A.K.P. ANAP GİBİ GELİR GEÇER
20 yolsuzluk ve hırsızlık davasından Rahşan affıyla kurtulan adam çıkıp başkasına çamur atıyor. Recep efendi recep efendi kılıçdaroğlunu bırakda sen rahşan affıyla yırttıgın 20 yolsuzluk davasını anlat.
sana özel olarak anlatacak
evlat olsan sevılmezsın.
bayramda bile öpülmez.
GEMİLERİ NEYLE ALDINIZ.AÇIKLASANA BİDE HEDEF BENİM DEMİYORMUSUN ASIL HEDEF ZATEN SENSİN BAKAN BAYRAKTAR AÇIKLADI ASIL YOLSUZLUĞUN BAŞI SENMİŞSİN İSTİFA ET DEMEDİMİ SANA.AMA O KADAR PİŞKİNSİNKİ NE DENEBİLİR PESSSS
BAŞBAKANA VATANDAŞ YOLSUZLUĞU SORUYOR BAŞBAKAN YAPTIĞI AÇIKLAMALARDA YAPTIĞI YOLLARI SÖYLÜYOR ŞİMDİ BEN DE ACABA SİZ YAPTIĞINIZ 1 MT YOLDA ÇIKARINIZ OLMASA YAPMAZDINIZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM
ULAN ALLAHTAN KORKMAZ KULDAN UTANMAZ. CHP OLMASA MİLLETVEKİLİ OLAMIYORDUN. NAMERT. BAYKALA DUA ET YATIP KALKIP.. CHP DEMOKRASİ DERSİ VERDİ SANA TA BAŞTA. AMA SEN İYİLİK YAPANLARI ARKADAN BIÇAKLARSIN. ALIŞKINSIN. NAMERTSİN..
chp var ya sen ya sen olmasaymışın vallahide billahide herşeyin başı senmişsin nelere kadirsin chp aklını oytacaksın birilerinin sen chp:)))))
başınızı yastığa koyduğunuzda vijdanınız rahatsa niye polisleri savcıları hedef alıyorsunuz onlar ikramiye verdiğiniz polisler değilmiydi şimdi niye kötü oldular allah sizleri uyarıyor ama hırsınızdadan hala bu uyarıları dikkate almıyorsunuz bun lardan daha beterine zemin hazırlamaya insanları karlamaya veasıl önemlisi kul haklarını sırtınıza yüklemeye devam ediyorsunuz bu uyarılardan sonrası allahın gazabıdır siz daha iyi bilirsinizde hırsınız ve nefsiniz sizilkeri ve siz,n g,bi leri felakete sürüklüyor biraz nefsinizi frenleyin
Deliller karartıldım yoksa?O zaman istifa edeceksiniz.
bu ülke senin gibi adam görmedi arkandayız başkanım fetullah gibi neleri geldi geçti
bende senin arkandayım
2002 de krizdeki hükümetin toplam borcu neydi şimdi ne oldu? ya tayyip işine geldiği gibi konuşuyorsun. şu anki iç ve dış borçtan bahsetsene Allahını seversen..... ödediğin borç 25 milyar dolar türkiyedeki özelleştirmelerden elde ettiğin gelir 35 milyar dolar yeme bizi ya. aldatma şu milletimizi artık.
Diğer Haberler