Son dakika! Erdoğan: TSK ÖSO ile İdlib'de operasyon başlattı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu. Erdoğan son dakika yaptığı açıklamada, TSK'nın ÖSO ile İdlib'de operasyon başlattığını duyurdu. Erdoğan, "Türkiye'yi batı ve dünyadan tecrit için ellerinden geleni yapanlar beyhude uğraşıyorlar. AB serbest dolaşım hakkı vermedi de ne oldu? Dünya başımıza mı yıkıldı? Hala oyalıyorlar. Bu minderden biz değil siz kaçacaksınız" dedi.

13 Ekim 2017 11:24
PAYLAŞ
TWITTER

Cumhurbaşkanı Erdoğan, belediyelerdeki istifalara ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan istifaların geleceğini "Kritik gördüğümüz birtakım yerlerde mevcut isimlerin çekilmesi konusundaki kararımızı adım adım hayata geçiriyoruz" sözleriyle duyurdu. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu. Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Türkiye'yi, FETÖ ve PKK gibi terör örgütleri ile köşeye sıkıştıramayanlar kendileri doğrudan araya girmeye başladılar. AB'deki serbest dolaşım hakkımızı sürekli erteliyor ve bizleri oyalıyorlar. Bunun için göçmenlerin Avrupa'ya yönelmesini engellemek amacıyla kendilerinin önerdiği yardımlar yapılmıyor. Tüm teamüller ve diplomatik kurallar yok sayılarak ABD'ye vize başvuruları askıya alınıyor.

DEAŞ'a karşı en ciddi mücadeleyi yürüten Türkiye'yi terör örgütleri ile yan yana göstermenin yolları aranıyor. Ekonomimizle ilgili olumsuz spekülasyonlar üretiliyor. Gezi olayları sırasında bir kesim çerden çöpten bahanelerle sokaklarda olay çıkarmaya başladığında milletimiz oyunu gördü ve ona göre pozisyon aldı. 17-25 Aralık'ta milletimiz bize her zamankinden çok daha fazlasıyla sahip çıktı. 7 Haziran'dan sonra hiçbir parti tek başına iktidara gelemeyince kimlerin eski Türkiye hayali ile yerinde duramadığını yine en iyi milletimiz gördü. 1 Kasım'da durumu düzeltti.

PKK terör örgütünü tekrar devreye soktular. Aynı dönemde DEAŞ terör örgütünün de canlı bomba saldırıları artmaya başladı. Bu örgütün ipini elinde tutanların hedef olarak ülkemizi gösterdiği anlaşılıyordu.

15 Temmuz gecesi yeni bir hamle yaptılar. Bu defa bambaşka bir manzara ortaya çıktı. Milletimiz tarihinde ilk defa darbecilere karşı fiilen mukavemet gösterdi.

Biz de milletimizle birlikte darbecilerin karşısına dikilerek bu teşebbüsün akamete uğratılmasını sağladık. Hemen arkasından Fırat Kalkanı ile bizi durduramayacakları mesajını darbenin arkasındaki güçlere verdik.

Türkiye'ye siyasi, sosyal, diplomatik, askeri, ekonomik, tüm alanlarda diz çöktüremeyenler yeni oyunlarla karşımıza çıkıyor. "Namert kaçar, mert direnir" diyoruz. Biz sadece direnmekle kalmıyoruz, kendi oyun planımızı adım adım uyguluyoruz. Savunmamızı güçlendirirken taarruzu da ihmal etmiyoruz.

Türkiye'yi batı ve dünyadan tecrit için ellerinden geleni yapanlar beyhude uğraşıyorlar. AB serbest dolaşım hakkı vermedi de ne oldu? Dünya başımıza mı yıkıldı?

Hala oyalıyorlar. Bu minderden biz değil siz kaçacaksınız. Eğer dürüstseniz yapın açıklamanızı. Açıklamayı yapın bitirelim işi. Bizim size ihtiyacımız yok. Karşılıklı bir ihtiyaç formülü var.

İran'da, Ukrayna'da, Sırbistan'daydım. Bu salı da Polonya'ya gidiyoruz.

Eşi benzeri olmayan ev sahipliği için sayın Vuçiç'e, Sırbistan halkına ve Sancak'taki tüm kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum.

Müttefik dediğimiz kimi devletlerin ülkemize karşı sergiledikleri iki yüzlü tutumdan biz çok rahatsızız. Arkamızdan oynadıkları oyunların çirkinliği artık gizlenemez hale gelmiştir. Artık bu mızrak bu çuvala sığmıyor. Bize demokrasi dersi, hukuk devleti dersi, hak ve örgürlükler dersi verenlerin işlerine gelmediğinde bu kavramlardan ne kadar kolay vazgeçebildiklerini açık ve net görüyoruz.

"BİR GECE ANSIZIN GELEBİLİRİZ' DEDİK, SİLAHLI KUVVETLERİMİZ OPERASYONU BAŞLATTI"

Terör örgütüne parasız olarak bu kadar silahı vermenin gayesi ne olabilir. Burada soru işaretleri oluşmuyor mu? Bir Astana süreci başlattık. Rusya, Türkiye ve İran üçlü olarak karara vardık. 'Bir gece ansızın gelebiliriz' dedik, bu gece silahlı kuvvetlerimiz şu anda operasyonunu başlattı.

Kimse bize bunu niye böyle yaptınız diyemez. Sınırı olan biziz. Bu ülkede değil, ülkenin dışında da Kılıçdaroğlullarının sayısı çok fazla. Bir taraftan sınır ötesine çıkılmasına "evet" diyeceksin. Aynı konuşmada "Suriye'de ölenlerin sorumlusu Erdoğan'dır" diyeceksin. Yanında taşıdığı adamların her biri bir alem. Çanakkale'de hepsi, siz burada eğitime geldiniz, kendilerinin eğitime ihtiyacı var. İçmeyin de daha sonra için. Burası şehadet makamlarının oluştuğu yer.

Biz bu hassas noktada İdlib'de, oradaki kardeşlerimizin de izzetini korumanın, mağduriyetini gidermenin gayreti içindeyiz. Şu anda Afrin'de, Kürt, Türkmen vatandaşlarımız, bunun yanında da PYD ve YPG var. Bu mücadelenin altında o da var. O rejimden biz herhangi bir şey bekleyemeyiz. O rejimin böyle bir derdi yok. Strateji uygun bir şekilde devam ediyor, temennim odur ki kısa zamanda bu biter. Bununla beraber bir Irak süreci de var. Kuzey Irak'ın da bu hale gelmesinin failleri bellidir. Onları da gündeme getiririz, onları da gün yüzüne çıkarırız.

Tel Afer, 400 bin Türkmenin olduğu yer. Bu insanların hepsi, 10 bini hariç, buradan kaçtı. 100 bini bize sığındılar. Aynı şey Sincar için geçerli. Tuzhurmatu'da Türkmenler var. Bütün bunlarla da biz ilgilenmek durumundayız. "Bize ne ya" diyemeyiz. Biz Kılıçdaroğlu zihniyeti taşımıyoruz.

"TERÖRİSTLER ÖLDÜRÜLDÜ, SÖZDE MİLLETVEKİLLERİ GİTTİLER TESLİM ALDILAR"

Teröristler öldürüldü, sözde milletvekilleri onları gittiler teslim aldılar. Demek ki bunlar terör örgütü ile iç içe. Farkları yok. Bunları görmemiz lazım.

"ASLA ETNİK MİLLİYETÇİLİK YAPMAYACAĞIZ"

Biz asla etnik milliyetçilik yapmayacağız. Biz bu noktada, ırkçılık noktasında asla böyle bir yaklaşım içinde olmayacağız. Tüm etnik unsurlar, birbirimizi yaradandan ötürü seveceğiz.

Siz sadece bir etnik yapının bu ülkede egemenliği için çalışıyorsunuz, buna müsaade etmeyeceğiz. Zira biz tek vatan diyoruz, 780 bin kilometrekarede herhangi bir yeni unsur oluşturmanın gayretine girenlere de müsaade etmeyeceğiz. Varsın gelsin sizin milletvekilleriniz teröristleri o dağlardan tepelerden toplasınlar.

"UYGUN DAVRANMAZSAK İŞLERİMİZİ SIKINTIYA SOKARIZ"

Biz tembel olamayız, çok çalışacağız. Herkesin ağzına geleni söylemeye hakkı olabilir ama bizim yok. Herkesin milleti umursamadan bildiğini okumaya hakkı olabilir, bizim yok. Hesapsız kitapsız işlere kalkışmaya hakları olabilir ama bizim yok. İster ekonomisi ile ilgili ister iç siyasetle, isterse başka herhangi bir konu ile ilgili olsun tüm işlerimiz de bu kriterlere uygun davranmazsak işlerimizi sıkıntıya sokarız.

İSTİFALAR SÜRECEK MESAJI

Bir kısım arkadaşlarım görevlerine devam ediyor. Değişim ihtiyacı olan yerlerde bugüne kadar hizmet etmiş arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bizim bu kardeşlerimizle, yollarımızı kaybettik diye bir şey kesinlikle anlaşılmamalı. Biz buna sıradan, diğer partiler gibi bakmayacağız. Davada olay zaman zaman makam mevki değişikliğini gerektirebilir. Bundan dolayı da kimse üzülmemeli. Kime ne zaman hangi mevkide görev düşeceği belli olmaz. Belediyelerde de şimdiden bir takım düzenlemeler yapmaya başladık. Kritik gördüğümüz bir takım yerlerde mevcut isimlerin çekilmesi konusundaki kararımızı adım adım hayata geçiriyoruz.

En anakronik ana muhalefet partisine sahibiz. Tüm kadroları, yabancı devletlerden terör örgütlerine kadar tüm aktörlerin yanındadır. Hemen hesap yapmışlar, "50 milyar zarara girdik krizde" diye. Sözde adalet yürüyüşü yapıyorlar, terör örgütü mensupları ve onlarla beraber olanlarla birlikte. Başımıza adeta, FETÖ'nün şakirti, PKK'nın yoldaşı, AB'nin 5. kolu kesildiler.

Ey Amerika. 400 dönüm arazide böyle bir kişi besliyorsun ondan sonra da belge istiyorsun. Al sana belge. Zaten gönderdiğin bir büyükelçi var ki adeta Amerika'yı yönetiyor. Kendine göre bize bunların belgeleri verilmedi diyor. Bunun belgesini sana Dışişleri Bakanlığı vermez, yargı verir. 4'ünden beri kimse görüşme talebinde bulunmadı. Dünyaya da yalan söylüyorlar. Elbette biz ülkemizde kendini sosyal demokrat hisseden herkese saygı duyduk, duyuyoruz.

"BEN ECEVİT'İN ANLAYIŞINA SATAŞIYORUM"

Bugünkü CHP ile kitaplarda okuduğumuz bazıları arasında irtibat görmüyorum. Diyor ki, "Ecevit'e sataşma". Ben Ecevit'in anlayışına sataşıyorum. Ben bu milletin temsilcilerinin, Amerika'nın başkanının tırabzana oturup kendisinin de el pençe divan durmasını kabul edemiyorum.

ÇANAKKALE BELEDİYE BAŞKANI'NA SERT TEPKİ

Çanakkale'nin belediye başkanı ciddi bir terbiyesizlik yaptı. Bizim meclis üyemize, bir bayan, hani bunlar kadın hakları savunucusuydu, seçilmiş bir meclis üyesine, "sesini kes", "çık", diyor. Ben de talimatını verdim. Bu belediye başkanını 18 Mart'ta Çanakkale törenlerinde konuşturmayacaksınız. Oradaki düzenlemenin faili hükümettir, validir. Bu seçilmişler için de böyle bir adımı attı. Bunun hesabını verecek.

MÜFTÜLERE NİKAH YETKİSİ VEREN YASA TASARISI

Ben de buradan bununla ilgili açıklama getireyim. Bunlar milleti tanımadıkları gibi kanun da bilmiyorlar. Şu anda nikahları kim kıyıyor. Bir kamu görevlisi olan belediye başkanı veya onun yetki verdiği nikah memuru. Bizim vatandaşlarımızın kahir ekseriyeti, resmi nikah kıydığı zaman onunla yetinmiyor, hocaya gidiyor, kayıt dışı bir nikah da orada kıyıyor. Bu gerçekleri göz önüne almak lazım. "Laikliğe aykırı" diyor. Batıda kilise bu işi yapıyor. Onları da örnek gösterirken bunu kendime zul addediyorum. İsteseniz de istemeseniz de bu Meclis'ten geçecek. Senin memurlarının lafını o Anadolu'daki kız dinlemez ama bir hocaefendinin lafını Anadolu'daki kız da erkek de dinler.

Burada illa filanca caminin imamına, müftüye git diye bir şey yok. İstersen bekle belediyeyi, belediye ne zaman tarih verirse o zaman kıydırırsın. Bunlar da nikah üzerinden içlerindeki husumeti ortaya döküyorlar. Buradaki rahatsızlığın tek sebebi nikahı kıyacak kişinin din görevlisi olmasıdır.

Nikahı müftü değil de, tapu müdürü, orman müdürü kıyacak olsa bunların hiçbirinin itirazı olmaz. Veysel hoca da gülüyor, "işi ormana yükleyecek" diye. 2019 yılında yine biz kendimizle yarışacağız. Başarı çıtasını sürekli yükselttik. Zorlu bir imtihan bizleri bekliyor.

Okuyucu Yorumları148 yorum
 • 611 Oy
  mobese görse konvoyu durdurup laf konuşmak icin konuşan reisimiz var cok şükür
 • 270 Oy
  KERKÜK DEGİLMİYDİ GİDECEGİMİZ YER
 • 296 Oy
  Erdoğan, bir gece ansızın gelebiliriz sözüyle , bunu kastetmiş anlaşılan .. Bizde Kerkük'e gireceğiz sanmıştık..
 • 233 Oy
  Sıra orayada gelecek bekle gör
 • 229 Oy
  bağırıyon, çağırıyon, iyi güzelde dik dur bari müsteşarlar arkada kalıp yalvarmasın
 • 30 Oy
  sen öyle san biz işimizi böyle görürüz düşmanla dost olmaya çalışır yolumuza bakarız heponlarmı bizi kandıracak i kandırma sırası bizde.
 • 202 Oy
  bizim türkler amerikaya para kacırmak ve harcamak için gidiyor ama amerikallar ülkemize kan gözyaşı ihanet getirmek için geliyor Tamamen ilişkimiz kesilse vallahi billahi ülkemiz huzur bulur
 • 62 Oy
  Kardeşim açıkça oylarımız düştü çaresiz dışarı saldırarak toparlamaya çalışıyoruz desene. Bak gör ülkenin burnunu nasıl bir çıkmaz boka soktun. Bunun çok ağır bedelleri olacaktır. Bir gece ansızın gelebiliriz dediğiniz yer İdlip değildi ayrıca Musul Kerkük Kürdistan zırvası idi hatırlatmak isterim...
 • 63 Oy
  Reis coştu yine helal be. Konuştuklarının binde birini yapsan yeterdi ama o da yok. Sadece konuşuyorsun icraat yok. Az laf çok iş istiyoruz. Laf ettin ecevit ayşe yi tatile yolladı hemde yanından kazık atıp gittin Erbakan Hoca ile. Mekanları cennet olsun. Gençliğe hitaeyi hergün yüzlerce kere okuyun Mustafa Kemal in büyüklüğünü anlayın. Türk kıyamete kadar varolacaktır bu günlerde geçer. Ne Mutlu Türküm Diyene
 • 59 Oy
  saat 12 siftah yok ve aldığımz nefese bile vergi veriyoruz. 268 özel arabayla geziyor. biz kardeşiz yaradandan seviyoruz biz beraberiz ver mahteri
 • 56 Oy
  Sayın cumhurbaşkanım,Açılım sürecini başlatıp, şivan perverle megri megri halay çeken,Dolmabahçe bildirisini hdp ile okuyan, Barzaniyi olağanüstü kongrlere getirtip alkışlatan, peşmergeyi sınırımızdan geçiren,Esadla tatil yapıp sonra esada esed deyip katil ilan eden, sonra tekrar esad deyip idlibe beraber hareket düzenleyen,12 sene fetö ile kolkola girip devletin tüm kurumlarını fetöye teslim edip daha sonra fetö tarafından kandırılan ama okullarına çocuklarını gönderdi diye insanları ceza evlerine tıkan,Ege Adalarını Yunanlara veren, Abd den 11milyar dolar uçak alan CHP den bende şikayetçiyim
 • 44 Oy
  BİZ BİR GECE ANSIZIN NEREYE GİDECEKTİK NEREYE GİTTİK
 • 52 Oy
  ECEVİT el pençe duruyordu, çünkü diplomasiyi biliyordu,amerikanın tüm muhalefetine rağmen 1974 de KIBRISI aldı. Amerikayıda diplomasi yoluyla susturdu. Sayın Cumhurbaşkanı Siz KERKÜK ü alın ve aynı anda da ABD yi susturun da ECEVİT i eleştirme hakkınız olsun.
 • 13 Oy
  @serdar_akdeniz_1983 şeyyy pardon ecevit amerikayı ne zaman susturdu ..? aydınlatırmısın bizi ..
 • 44 Oy
  atma recep yavaş ol ruslardan özür diledin amerikalılar var sırada fazla atıp tutma
 • 8 Oy
  @selmanadal_2014 ben yazacaktım siz yazmışsınız elinize sağlık..aynen söylediğiniz gibi....
 • 12 Oy
  @selmanadal_2014 ne zaman özür dilendi rusyadan ordamıydın bilader ...
 • 38 Oy
  süpersin bob başkanı
 • 26 Oy
  sira sirbistana geldi demekki, esadla da inanilmaz dostlugu vardi, trumpla gecen hafta tüm zamanlarin en büyük dostlugunu yasiyordu bir hafta gecmeden yine kandirildi. Fetöyü bu ülkede bu noktaya getiren sizsiniz. sonra da iyi bir halt etmis gibi darbe önleyici oldunuz. önce herseyin icine ediyorsunuz sonra onu düzeltmeye calisip kahraman oluyorsunuz.
 • 30 Oy
  HAHA MELİH E DİŞ GEÇİREMEDİM DEMİYOR DA.
 • 30 Oy
  israil e de kafa tuttun sonra noldu
 • 27 Oy
  sen ecevitin yüreğine o şair ruhundan anlamazsın çünkü o tam bir devlet adamıydı siyaseti para için çıkar yapmadı onca yıllık siyaset yaptı bir daireye sahip oldu sizler numan kurtulmuşun önceden söylediği gibi harun geldiler karun gibi zengin oldular lafı yani siz gittiniz bacak bacak üstüne oturdunuzda ne oldu
 • 19 Oy
  Sürekli hedefi chp derdi koltuktta kalmak. Birde nedemek istesenizde istemesenizde. Madem zorla yada değil sadece senin dediğin olacak neden meclis var kapatın baride aç akp li vekiller boşuna hem maaaş almasın hemde ihalelerle ceplerini doldurmasın zaten cari açık açıklamanızla dahada zam geleceği kesinleşti. Vatandaşın değil kendi boğazınızdan kesinde ülke rahatlasın. Sen her bağırdığında seni haklı zanneden aç şakşakçılarda bi düşünsün artık bi nefes alsınlarda beyinlerine oksijen girsin. Fetö ile yıllarca sarmaş dolaştı, hdp ile sarmaş dolaştı, esadla sarmaş dolaştı ama hep chp kabahatli.
 • 17 Oy
  sonra kandırıldık diyor :D
 • 16 Oy
  Bir gece ansızın gelebiliriz dedik ama, sahi nereye gidecektik ? Kerkük'e değil mi sayın Erdoğan ! Kerkük yolunu mu şaşırdık ? Giriş vizesini mi alamadık ?
 • 13 Oy
  son günler
 • 14 Oy
  seçim manevralarından başka bir şey değil .
 • 20 Oy
  Biri bana Öso nun ne olduğunu söylesin . Yani koskoca Tsk adını öso koyan mevcut Suriye yönetimine baş kaldırmış terörist yapılanmayla ortak harekat mı düzenliyor ?
 • 15 Oy
  $ 4 te dayandi € 5 dayandı ucurumun keneranda milet halla konusuyorlar millet is yapamiyor badkan kendini kurtaracam hesebindasin koyun cok zaten sen istedigini yaparsin !!!
 • 11 Oy
  kılıçdaroğlu kadar başına taş düşsünüz inşallah.!! türkiye bir hukuk devleti olsaydı, senşn gibi cahil cühela, sabah akşam halkı kin ve nefrete teşvit eden bir diplomasız buralara gelmezdi.
 • 10 Oy
  konuş anasını satayım ülkeyi siyasi emellerine alet et. kişisel çıkar siyasi rant sizinkisi
 • 10 Oy
  BU FETÖ CULARI DEVLET DAİRELERİNE VE MİLLETVEKLİ BLD. BŞK. OLARAK ABD Mİ GETİRDİ. BUNU ANCAK AK KOYUNLAR YER
 • 10 Oy
  ABD RUSYA İNGİLTERE ALMANYA İRAN SURİYE IRAK AVUSTURYA YANİ BİR ÇOK ÜLKE LİDERLERİNE BAKIYORUM HAFTADA BİR DEMEÇ VERİYORLAR. BİZİM HÜKÜMET YETKİLİLERİ HERGÜN HAFTA SONU DAHİL SABAH BİR BAŞLIYORLAR 4 KOLDAN KONUŞUYORLAR YURT İÇİ YURT DIŞI ÖNLERİNE KİM GELİRSE KÖTÜLEMEYE HERKESİ SUÇLUYORLAR.. BUNLARI DİNLEMEYE GİDENLERİN HİÇ İŞİ YOKMU.? NASIL GEÇİNİYORLAR.? HER GÜN HER GÜN AYIPTIR BU NEDİR.????? KEDİ MİSALİ HEM DİKİYOR HEM BAĞIRIYORLAR.. BİR ATA SÖZÜNÜ HATIRLATAYIM. ÇOK MAL HARAMSIZ ÇOK LAF YALANSIZ OLMAZMIŞ..
 • 11 Oy
  bel alti siyasetçisi ölünün arkasindan at tut
 • 11 Oy
  ACABA TERÖR ÖRGUTU LIDERININ DIZINDE OTURUPTA ONA SECDE EDENLERE NE DIYECEKSINIZ
 • 12 Oy
  öbür zübüklüklerine yorum yapmıyorum zaten malumda, kadınlara verilen saygıyı sendenmi öğrenecek bu millet, bir yere gidiyorsun heyyettekilerin hepsi erkek, karşı tarafa bakıyorsun bayanda var. sana göre kadınlar 3 çocuk doğursun çamaşır yıkasın yemek yapsın. aman bir mevkiye gelmesinler. kadınlara saldıranları önden alıp arkadan salıveriyorsun. Senmi bize kadına saygı hakkında ders vereceksin ey tayyo.
 • 14 Oy
  yeter artık nedir sabah akşam canlı yayın haber kanalları ya tayyibin konuşmaları ya hükümetin sözde bakanlarının konuşmaları haber kanallarını bezginlik yaratmaya başladı havuz medyası vardı şimdide havuz kanallarına döndü haber kanalları birazda muhalefetin ve halkın çektiği sıkıntıları haber yapın
 • 10 Oy
  bu ülkeye vergi vermemek için başta ali ağaoğlu olmak üzere amerikan bayraklı yatlarla gezen zengin kesime tek lafın yokmu? ucu para babalarına dokunuyor diyemi o konuda tek laf edemiyorsunuz?
 • 8 Oy
  kuzey ırakamı girdik yoksa kuzey ırakın yolunumu bulamadık el bab gibi olmasın
 • 7 Oy
  Tsk operasyon başlatamaz emri sen veriyorsun. tek sorumlu yetkili sensin.
 • 7 Oy
  Türkiye'nin başında tutmak için canla başla emek veriyor emperyalizm ve kendiside gayet güzel anlatmış verilen emekleri
 • 9 Oy
  Ypg ile süleymanşah türbesini bir gecede Türkiye ye kaçıran kim. Abd ye ülke için değil zarrabı ötmeden kurtarmak için giden kim. Yüzbinlerce bosnalıyı kadın çocuk demeden katleden ve hala özür dilemeyen sırplara dostluk da ne oluyor. İçerde abd ye rest çeken dışarda velinimeti abd ye kuzu. neden bu ikiyüzlülük hep. Bir dengesizlik var dün söylediği bugüne uymuyor. Millet ikisini de alkışlıyor. Abd ye rest mi, kapat incirliği ve üstleri yiyorsa. Ecevit gibi onurlu duran mı oldu. Beşparmak dağlarında adı yazılı. Sahte kabadayılık yapmadı hiç. Yalan söylemek hak yemek müslümana yakışır mı
 • 4 Oy
  @sarazen şu yorumunu inş okurlar sanmam ama utansınlar kürsüden sallayıp duruyorlar başarılı olduğumuz hiç bir alan yok aksine bu kabarıklığın cezasını millet olarak bize yüklüyorlar valla yalan da bol birşey yok konuşmalarda hala vur de vuralım lakırdısı yapıyorlar bizim milletimiz bi tuhaf en bariz yüzükle geldim lafı şimdi ne olduğunun ispatı itibardan tasarruf olmazmış millete küfür vs vs. ama bakalım ne olacak görecez
 • 9 Oy
  Ülke Zarrap yüzünden ateşe atıldı kriz çok büyük söylemler ise kendi seçmenine yönelik fazla değil kısa bir süre sonra Abd mahkemeleri şok kararlar açıklayacaktır..
 • 7 Oy
  sizi anlayabiliyorum.ama hani ansizin gircektik.simdi goz gore gore biz geliyoruz diyorsunuz.
 • 7 Oy
  bu kadar tantanadan sonra bu belediye başkanları neden iatifa etmiyor ? nedeni çok basit. deliklerini kapama peşindeler şu an. ve akp de buna bile bile göz yumuyor. yatacak yeriniz yok sizi teneşirde paklamaz oldu artık.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir