"Yaşa Süleyman Soylu Paşa Yaşa..." diye karşıladılar

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul Güngören'de katıldığı toplantıda kürsüye İzmir Marşı'nın sözlerini "Yaşa Süleyman Soylu Paşa Yaşa.." şeklinde değiştirenlerin tezahüratlarıyla geldi.

"Yaşa Süleyman Soylu Paşa Yaşa..." diye karşıladılar

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Güngören'de katıldığı bir toplantıda kürsüye, "Yaşa Süleyman Soylu Paşa yaşa.." , İzmir marşının sözlerini "Trabzon'un dağlarında çiçekler açar. Yaşa Süleyman Soylu Paşa.." şeklinde değiştirip söyleyenlerin tezahuratlarıyla geldi. Soylu konuşmasına bu gruba teşekkür ettikten sonra başladı.

Bakanı Süleyman Soylu, Güngören Erdem Beyazıt Kültür Merkezi'nde Güngören Trabzonlular Derneği etkinliğine katıldı ve burada bir konuşma yaptı.

Bakan Soylu'nun konuşmasını yapmak üzere kürsüye geldiği sırada salondan İzmir marşının sözlerinin değiştirilerek söylendiği duyuldu. İzmir marşı, "Trabzon'un dağlarında çiçekler açar, yaşa Süleyman Soylu paşa yaşa" şeklinde söylendiği sırada Bakan Soylu, salondakilere teşekkür etti. Salondaki grup İçişleri Bakanı'nın adının geçtiği sloganla tezahüratını sürdürdü. Salonda bu kez "Oley.. Oley.. Süleyman Soylu.. Hainlerin korkusu Süleyman Soylu.." şeklinde slogan yükseldi.

İçişleri Bakanı Soylu salondakilere hitaben konuşmasına, onlara Cumhurbaşkanı'nın selamını getirdiğini söyleyerek başladı. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
hem gizli atatürk düşmanlığı hem atatrük nidalarını kullanma. Bu ne yüzsüzlük?
H A Y I R ...
İzmir marşı bestesiyle,sözleriyle, beste söz uyumuyla mükemmel...kimbilir E.Yolaç'ın evet hayır oyunundaki gibi mehter marşıyla gelenler İzmir marşıyla gidecekler..
recebime en iyi küfürü bu ederdi zamanında...
devletlümüz nasıllar iyilermi.sana sadrazamlık yakışır.
Allahım komeMustafa Kemal Paşa sayısız muharebe kazanmış,tüm dünyayı dize getirmiş.Süleyman paşa ( ne kadar paşa ise ) kendi partisini bırakıp başka partiye gitmiş.Mukayese edilemez dahi.Ben bile bunları yazarken hicap duyuyorum.
Fazla ön plana cikmaya basladi erdogan davutoglu gibi suleyman soyluyu da yok eder. Güç erdoganindir.
Komedi mi bu...
Muhteşem süleyman ll.
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
AZİZ NESİNİN RUHU ŞAAADD OLSUN
Allah hepimize akıl fikir versin,eksik olanları tamamlasın inşallah.Süleyman Soylu Sarı kart yazın,bakın görün,çok değil,5-6 sene önce...
Allahın izniyle hayır çıkacak Türkiye bölünmekten kurtulacak.
Bu süleyman soylu radikal çıkışları ile birşeylerin hazırlığı içinde.Açıkca AKP iktidarının altını oyuyor.AKP ye en çok zarar veren bakan konumunda AKP kurmaylarının bunun karşısında suskunluğu ise bu iddamı doğruluyor..
@cengiz_caner_1959 uzun adamın devamı olmasın korkun :)
Bu sülo üç kağıtçının önde gideni hayatı yalan
SAYIN SÜLEYMAN SOYLU GÜNGÖRENDE.. SALONDA DEĞİLDE. AÇIK ALANDA..OLMALIYDI..
İzmir'in Dağları'nda çiçekler açar"gerisini sizler tamamlayın...
Şehit lerin var bu ülkenin çiş işleri bakanı davula zurna ile halay çekenleri ALLAH af etmez bu halkı nasıl uyutuyor sun uz vay be benim ülkemin düştüğü duruma bak kimlerinin evine ateş düşüyor vatan için senin iç işleri bakanın evet hayır miting lerinde davulla halay çekiyor bunları gören halk kör değilse gereğini yapar inşallah oynayın bakalım meydan boş .
Diğer Haberler