Yerel seçim tarihi ne zaman? CHP'li isim yerel seçim için tarih verdi: 4 Kasım 2018

Yerel seçim tarihinin erkene alınacağı kulislerde iyiden iyiye konuşulurken, CHP'li Barış Yarkadaş yerel seçim tarihiyle ilgili flaş bir iddiayı ortaya attı.

Yerel seçim tarihi ne zaman? CHP'li isim yerel seçim için tarih verdi: 4 Kasım 2018

Yerel seçim ne zaman? Yerel seçim tarihi erkene mi alınıyor? herkes bu sorularının yantını ararken, Ankara kulislerinde 'erken yerel seçim' iddiası iyiden iyiye konuşulmaya başlandı.

YEREL SEÇİM TARİHİ: 4 KASIM 2018

CHP eski İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş da yerel seçim tarhihiyle ilgili flaş bir iddia ortaya attı. AK Parti Kongresi'nin 18 Ağustos'a alınarak erkene çekilmesine dikkat çeken Yarkadaş "Kafalarındaki tarih ise 4 KASIM 2018. Buna tüm partiler uyar..." ifadelerini kullandı.

Yarkadaş, kişisel sosyal medya hesabında şu ifadeleri kullandı;

"AKP'nin büyük kongresini öne çekmesi, yerel seçimlerin tarihinin değişeceğini gösteriyor. AKP, ekonomik krizin derinleşmesine ve yurttaşlar üzerinde hissedilmesine olanak vermeden seçimi gerçekleştirmek istiyor. Kafalarındaki tarih ise 4 KASIM 2018. Buna tüm partiler uyar..."

barıs yyarkadas

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
CHP bu kafayla yerel seçimlerde izmiri bile alamaz bak görürsünüz.
Verilen sözler vaadleri unuttunuz sanırım askerlik süresi kısalsın oyum Ak partiye gene
Vazgeçin şu AKP nin dümen suyuna gitmeyi... Zamanında olursa akla kara görünecek zaten...
yine akacak paralar..
Bence zamanında yapilsin muhalefet bari bu sefer oyuna gelnesin
CHP bitmiştir. yerel seçime kadar muharrem ince parti kurarsa, en kötü izmiri alır. CHP hiç biyeri alamaz, görürsünüz.
Askerlik süresi kısalsın vaadleri unutmayın bi an önce kısaltın artık oyum Ak partiye
kemal kılıçdaroglu kazanırsak avrupa özerklik şartını uygulayacagız dedi seçim bildirisinin içinede koydu az egitimli chp seçmenleri sormadı nedir avrupa özerklik aşrtları.... chp seçimi kazansaydı türkiyeyi eyaletlere bölecekti ben demiyorum kemal kılıçdaroglu diyor avrupa özerklik şartları federasyondur pkk özerklik istiyor chp ikdidara gelirsek özerklik verecegim diyor chp ye oy veren az egitimli partizanlar hakkıdna bir anket yapılsa chp nin yayınladıgı 260 küsürlük seçim bildirisi ni okuyan sayısı % 0.0 çıkmassa mynet üyeligimi degiştiririm yeni dönem bop eş başkanı kılıçdaroglu=pkk...
akp şu anda , genel--yerel--referandum, 13 - 0 önde götürüyor ve kılıçdar hala ve inatla utanmadan--sıkılmadan orada oturuyor... herhalde dünyada başka bir örneği yoktur..ilk yerel seçimlerde bir yumruk daha yiyecektir...ben en çok şunu merak ediyorum..hangi olumlu - pozitif hali ile başkanılığı hak ettiğini düşünüyor acaba..onu da açıklamıyor..pkk nın--fetönün--dhkpc nin uzaktan kumandalı oyuncağı olmuş durumda..bu TÜRK insanı, böyle bir kafada olana oy verir mi..şimdi de utanmadan şehit cenazelerine gideceklermiş..kurbanının cenazesine giden katil gibi..
ne var ne yok hepsi yapın gitsin . milleti uğraştırmayın.. bırakın iş yapalım . seçim olacak diyr herkes kapatıyor kesenin ağzını
CHP seçime doymuyor, biz bıktık.
erken seçim vatana ihanettir
bundan sonra oy moy yok kimseye siyaset hayatımı noktaladım:)
düşman başına bu kadar akılsızlar ordusu...
Ya yeter seçim seçim seçim. Her seçimde hiç olan milli sermaye ile dalgalanan durgunlaşan piyasanın telafisini nasıl yapacaksınız? Çapsız çupsuz adamlar çıkmış seçilme derdinde.
@hakan_kabaahmetoglu_2018 ADAM'lar kaşındıkça akıllarına seçim geliyor..,Duvara sürtün biraz.
kendim bildim bileli chp hep seçim ister 1950 den buyana daha iktidar oldugnu gören yok kaç nesil geçti atatürk şöyleydi böyleydi anlatıyolar ama nesil doğuyo büyüyo 18 yaşına gelio oy kullancak bakıyo ulan diyo ben kitaplarda atatürkü okuyorum cumhuriyeti okuyorum başta din var babasına soruyo babasıda oğlum bende iktidarı görmedim dedesine soruyo dedesi ben hayal mayal hatırlıom dio şimdi bu çocuk kime oy versin mantıklı geliomu bu gence
zaten chp ye oy veren kesim belli neyi ispat edecen? iyice içine ettiniz Mustafa Kemal in emanet partisine.
Seçim tarihini ne sen,nede senin gibileri belirleyebilir. Otur oturduğun yerde ,baban varken sana düşmez bu açıklama.
Aklı fikri seçimde dur bakalım daha su soğumadı,Hayırdır bu ne telaş,sen bu milleti kendin gibi ahmak'mı zannediyorsun..!
Allah sana ve senin gibil'ere AKIL versin..!
Yuh artık sizlere ne yapacağınızı şaşırdınız..!
Diğer Haberler