Burun estetiği cerrahisinde doktor seçiminde önemli ipuçları

Burun estetiği ameliyatı olmaya karar verdiğiniz doktorunuz öncelikli olarak burnun yapısı ve fonksiyonu hakkında yeterli bilgiye sahibi olmalıdır. Burun ile ilgili tüm hastalıklar hakkında bilgi birikimi olmalı, bunların tedavilerini bilmeli ve uygulayabilmelidir. Kısacası cerrahınızın alanında uzman ve tecrübeli biri olması burun estetiğinizin başarısında en önemli rolü oynar.

Burun estetiği cerrahisinde doktor seçiminde önemli ipuçları

Sadece burun estetiği ameliyatları hakkında değil, burun ile ilgili diğer cerrahi ya da cerrahi olmayan teknikleri de yakından takip etmelidir. Yeni teknikler hakkında bilgi almak için eğitimine devam etmelidir.

TEKNOLOJİYİ YAKINDA TAKİP ETMELİ

Tıp sürekli gelişmeye yeni teknikler, yeni cihazlar ve yeni aletler geliştirmeye devam ediyor. Çünkü sadece burun estetiğinde değil uygulanan tüm ameliyatlı ameliyatsız tedavilerde kullanılan cihaz ve aletler operasyonun başarıya ulaşmasında çok önemlidir. Bu nedenle cerrahi olan ya da cerrahi olmayan operasyonlarda kullanılan son teknoloji aletler ve cihazlar gibi gereçler ile ilgili olmalıdır.

Cerrahınız Güncel Öztürk, tıptaki gelişmeleri takip eden ve destekleyen bir cerrahtır. Burun estetiğinde doğallığı, estetiği ve işlevselliği yakalamak için her türlü girişimde bulunmaktadır. 3D tasarım cihazı, 3D Mask tekniği ile yeni burnun tasarım sürecini hastalar için kolaylaştırmış, kullandığı modern cihaz ve aletler ile kırmadan, izsiz, işlevsel ve doğal burun estetiği operasyonlarını daha güvenilir hale getirmiştir. Hastanın memnuniyetini artırmak için her türlü konforu sunmayı önemli bir ilke haline getirmiştir.

İŞLEVSEL, ESTETİK VE DOĞAL BURUN YAPISINI HEDEFLEMELİ

Doktorunuz burun estetiği operasyonu yaparken aynı seansta nefes alma ve verme problemini de tedavi edebilmelidir. Estetik burun cerrahisi doktorunuz ister kulak burun boğaz uzmanı ister plastik cerrah olsun burun ile ilgili çok çeşitli ve fazla sayıda ameliyat yapmış olmalıdır. Bu konuda yeniliklere açık olmalı, yurt dışı veya yurt içi yayınları, konferansları takip etmelidir.

SANATLA YAKINDAN İLGİLENMELİ

Estetik burun operasyonları adı üstünde estetik kaygıları içinde barındırdığından doktorunuz görsel sanatlar ile ilgili olmalıdır. Sanata vakit ayırmalı, hatta ilgilenmenin ötesinde görsel sanat dallarından biri ya da birkaçıyla uygulamalı olarak uğraşmalıdır. Bu, doktorunuzun estetik bakış açısının gelişmesinde ve bunun sizin ameliyatınıza yansıtmasında etkili olacaktır.

Estetik Cerrahınız Güncel Öztürk, görsel sanat dallarından heykeltıraşlık ile ilgileniyor ve hatta bunu bir hobi ve meslek olarak yapıyor. Bunun mesleğine olan pozitif etkilerini estetik ameliyatınızdan sonra siz de fark edeceksiniz.

Op. Dr. Güncel Öztürk

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı

www.guncelozturk.com

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler