Saç Dökülmesine Kesin Çözüm

Saç Dökülmesi Neden Görülür ?

14 Mart 2011 11:50
PAYLAŞ
TWITTER
Saç Dökülmesine Kesin Çözüm

Saç dökülmesi genelde genetik bir sonuçtur. Bu durum Androgenetik olarak da adlandırılır. Alopecia. Ailenizden size geçer. Eğer ailenizde saçlarında kel bölgeler bulunan kişiler varsa sizin de saçlarınızda benzer problemlerle karşılaşmanız muhtemeldir.

Saç dökülmesi genetik ve hormonal sebeplerden oluşur. HairBack sizin genetik yapınızı değiştiremez ancak hormonal sebeplerden oluşan durumlarda problemin giderilmesine yardımcı olur.

Hair Back Nedir ?

Hair Back serisindeki iki ürünün de etken maddesi Bioenergizer… Bioenergizer, The Pelvetia Canaliculata ve Laminaria adlı iki yosunun özlerinden oluşur. Bu iki yosunun kombinasyonu saç oluşumunu destekler, saç yoğunluğunu arttırır.
Hair Back Losyon, Bioenergizer’ın yanısıra Panthenol vitaminleri, biotin, E vitamini ve A vitamini içerir. Güçlü içeriği ile kafa derisini ideal duruma getirir, sonuç olarak yeni saç oluşumunu destekler. Ayrıca kafein içerir, kafein kafa derisindeki kan dolaşımını düzenler.
Hair Back  serisinin diğer ürünlerden farkı, etken maddesinin tamamen doğal, denizden elde edilen Bioenergizer olması, bu maddenin kafa derisindeki temel fonksiyonları uyararak etki göstermesi ve biyokimyasal dengesizliğe sebep olmamasıdır.
Patch’ler ne işe yarar? Nasıl etki sağlar? Yan etkileri var mıdır?

Patch’ler Losyon Krem ürünlerinin etkisinin 24 saatlik bir bakıma dönüşmesini sağlar. Kan dolaşımını hızlandırır, saçları güçlendirir.

HAIRBACK, yle savaşan en gelişmiş saç çıkarıcı sistemdir.

HAIRBACK Losyonu, saçınızın uzama döngüsünü normal haline döndürür. Saçınızı güçlendiren keratini destekler ve yok olmasını önler. Uzamayı tetikler, saç yoğunluğunu artırır ve erken saç kaybını azaltır. HAIRBACK bantlarındaki etken maddeler, saç köklerindeki iltihaplanmayı azaltır. Losyondaki etken maddeler ise yeni saçların uzamasını harekete geçirir. HAIRBACK losyon ise kafa derisinin içini nüfuz ederek uzama sürecini tekrar başlatır. Ve sonuç: sadece 12 haftada yeni saçlar!

Detaylı Bilgi İçin TIKLAYIN !!!

Anahtar Kelimeler:

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir