24 Haziran seçim sonuçları için son anket! İşte Muharrem İnce'nin oy oranı

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce olarak açıklandı. Parti tabanından tam not alan İnce'nin ne kadar oy alacağı merak edilirken, Gezici Araştırma şirketinin 24 Haziran seçim sonuçlarıyla ilgili yaptığı son anket çalışması yayınlandı.

İşte Muharrem İnce'nin oy oranının da eklendiği anketin detayları...

24 Haziran seçim sonuçları için son anket açıklandı

Okuyucu Yorumları 104 yorum
sayın muharrem ince açık ara yapar adamsın adam
@zaa9fstyt4 çok beklersiniz. hayal, olabilirmi,* bu,
Seçim Erdoğan ve Muarrem ince arası da olacak Akşener balon
@ozbasi Şahsen bende Meral hanımın çok fazla bir oy alacağını düşünmüyorum % 10 barajını zorlar mı bilemem. Muharrem beyde en fazla % 27 alır. Erdoğan bey de %40-45 arası kendi oyu var buna % 5-10 arası Mhp seçmeni desteği alırsa %45-50 arası oy alır. Ama Muharrem beyin aday olması Kemal beyin rakibini saf dışı bırakması olarak görüyorum.
@ozbasi not et bir kenara iyi parti chp den fazla oy alaçak
@hasanusaglamu olabilir.
EN SON SANİYE ANKETİNE GÖRE AKŞENER YÜZDE 65 LE ÖNDE M.İNCE YÜZDE 30 U GEÇER . GERİSİ NE YAPAR BİLMEM .
@bizedogrugerekli_2017 anketi bar pavyon gece kulübü sokagında yaparsan evet geçer. türkiye gerçeklerine, kendi insanınıza okadar uzak, okadar yabansınız ki, her secimi kaybetmeniz de işte bu yüzden.
@bizedogrugerekli_2017 %65 mi bunu öyle heryerde söyleme millet sana bi tarafıyla güler :)))
@bizedogrugerekli_2017 sen nerde yaşıyorsun. Geçmiş seçimlere hiç bakmıyorsun.
@limon7909 Evet guler.
@sprglvs evet öyle.
muharem ıncenın demokrası gurultusu başladı oylar yağacak
sen böğürüp duranlara inan..
bu anketi kim nasıl yapıyor istanbulda yaşıyorum bir kişi gelip hangi partiye oy verirsiniz diye sormadı.
@fy79 gÖRECEKSİNİZ İstatistik bilimini 24 Haziran gecesi! Sizin bilim dediğiniz olay 8 seçimdir algı operasyonları ile AK Partiyi alt etme derdinde ama yemezler :) ERDOĞAN açık ara farkla ilk turda Allah'ın izni ile BAŞKANDIR!
@scrubs41 İstatistik bilimi diye birşey var.Biraz araştır istersen!
@fy79 istatistik bilimi yanlı olunca ne bilimi oluyor yalama bilimimi
@edipvar verilere bak.
erdogan kurttur secimi tekrar alir. rahat
ilk turda hiç bir adayın seçilemeyeceği artık kesin..ikinci tura hangi muhalif aday kalırsa kalsın, sonuna kadar yanındayız..
Sayın Muharrem İnce KE MAL beye butun seçimleri kaybettin demişti.. Ke mal beyde seçime girde kaybetmek nasıl oluyor gör bakalım demek istedi sanırım
bizi bu kan emicilerden kurtarsınlarda LANET OLSUN KİM GELİRSE GELSİN MEMLEKETİN SATILMADIK BİŞEYİ KALMADI kimseye güven kalmadı daha düne kadar birbirleriyle köpek gibi hırlaşanlar bu gün ittifak yaptılar Allah bizleri ve vatanımızı korusun
ESKİ B,İR ANKET. YARIN YAPILSA SONUÇLAR ÇOK FARKLI ÇIKACAKTIR. İNCE, AKŞENER VE DEMİRTAŞ SARAY KOALİSYONUNA SERT GELECEKTİR. KALDI Kİ SEÇİME KADAR İPLER KOPABİLİR DE... İKİNCİ, TURDA BU TEK ADAM DEVRİ KESİN BİTECEKTİR. YENİDEN PARLEMENTER DEMOKRASİ, YENİDEN KARDEŞLİK, YENİDEN KUVVETLER AYRILIĞI VE ADALET, YENİDEN EKONOMİ, YENİDEN İÇ VE DIŞ SİYASET. YENİDEN EĞİTİM SİSTEMİ,. EN ÖNEMLİSİ OHAL SİZ ÜLKE...
@hikmetgungor İNŞALLAH KARDEŞİM. ALLAH BİZİ BU YOBAZLARIN VATAN HAİNLERİNİN ELİNDEN KURTARSIN .
Bakın bu pazar seçim olsa Tayip kazanır, önümüzdeki pazar seçim olsa Tayip kazanır, ondan sonraki pazar seçim olsa, tayip kazanır. Şunu unutmayın tayibin gireceği her seçimde Tayip kazanır Ke-Mal ve destekçileri kaybeder. Neden mi çünkü Allah Türkiye’yi sol bir partinin eline teslim etmez inşeAllah. Çünkü Türkliye Ortadoğunun son kalesi eğer Türkiye Solcuların eline düşse Türkiye ile beraber Müslümanlar mahf olur. Mesele bu.
Seçimlerde AKP bir dümen çevirirse işi götürür,çünkü YSK emrinde.ama çeviremezse iktidarı tamamen kaybeder.bu ANAP'ın sonu gibi olur.
adam daha 2 saat önce aday oldu ne ara anket yaptınız, herkes dümenci bu ülkede mınako
anket sonucu; rte %45,akşener %30,ince %20,demrtş %10,toplayın %105 anketin güvenilirliğini görün
Yasama çoğunluğunu alanın borusu öter çıkaracağı yasalarla cumhurbaşkanının atamalarını meclis onaylanması şartı getirebilir, vali , asker , polis atamalarını meclis onaylar diye bilir.
Yıllardır ak yolunu seçtiniz bk yolu çıktı. Bir kerede hak yolu deyin halkın yolu açılsın.
İNCE İLE BU ÜLKE OLMAZ BEYLER TERS DONERSİNİZ İYİ DUSUNUN GERİ DÖNUSUN OLMAZ
@furko98 16 senede herşeyi gördük yolsuzluğun adam kayırmanın torpilin din istismarının şiddet olaylarının eğitimde saçmalığın ekonomik vurgunun daniskasını gördük yeter artık.İnceye oy verecek insanlara karışmayın bari.Veya diğerlerine oy vereceklere bu kadar batırmazlar en azından akp sayesinde deneyim oluştu neler yapılmaması gerektiğini gösterdiler halka!
HER KESİMDEN TÜM GENÇLERE SORULDUĞU ZAMAN BEN KENDİ İRADEM İLE İBADETİM,İNANIŞIM,GİYİM KUŞAMIM,YAŞAM TARZIM,TAHSİLİM,YAŞAYIŞ BİÇİMİM VE HER TÜRLÜ ŞEKLİ İTİBARİ İLE ÖZGÜR OLARAK HİÇBİR ŞEKİLDE KISITLAMALAR ALTINDA OLMAMAK ŞARTI İLE YAŞAMIMI SÜRDÜRMEK İSTİYORUM CEVABI ALINIYOR!!.. VE BU DÜŞÜNCELERE SAHİP OLAN KESİM TÜRKİYE NUFUSUNUN YÜZDE 40 NI OLUŞTURMAKTA!!.. YAPILACAK OLAN SEÇİMLERİN HEPSİNDE BU GÖRÜŞE SAHİP OLANLARIN ETKİSİNİN ÇOK HEMDE ÇOK FAZLA OLACAĞI HERKES TARAFINDAN BİLİNİYOR!!.. BU KESİM İÇİNDE SİYASİ,DİNİ,MEZHEBİ VE HİÇ BİR GÖRÜŞÜ OLMAYAN BÜTÜN GENÇLER VAR!! KARAR GENÇLERİN OLACAK!!
RTE ilk turda gelecek İngiliz desteği merali hiç bir yere getiremeyecek
@kn_syl_1986 NİYE İSRAİL DAHA MI GÜÇLÜ
lan arkadaş bu anketler hangi ülkede yapılıyor 10000 kere sorsalar 10000 kere akp ye oy vermem derim stepne görevi üstlenen mhp yi saymıyorum bile mahvettiler ülkeyi gel İNCE gel gelde bayram etsin bu ülke
marulun RTE ile yarisacagini söyleyenler ne içiyorsanız zikkimi az için RtE. nin tırnağıyla bile yarışamaz feto kalıntısı
marulu bırak ta seçimden sonraki hıyarı düşün
16 yıldır kazanıyor RTE ÖMRÜ OLDUĞU SÜRECE KİMSE ELİNDEN ALAMAZ
@m.alperen63 inşallah ömrü kalmamıştır şu dolara bak mesela
Bu yorumumu okuyanlar bir kenara not etsinler, Cumhur ittifakı % 25 i bulmaz. ve şarkının adı “Ben Çeker Giderim” diğer şarkı ise “Ben Püskevitimi çaya banar içerim”
Haha ulan algı operasyonlarını her seçim yapıyorsunuz ama elinizde patlıyor 24 haziran gecesi Allah'ın izni ile RECEP TAYYİP ERDOĞAN %57-60 arası oyla tek başına başkandır!
Bahçeli koalisyondan çekilip erken seçime götürmüştü ülkeyi o koalisyonda ki partilerin kendisi de olmak üzere baraj altı kalmasına sebep olmuştu. Ve yine aynı bahçeli durup dururken erken seçim çığırtkanlığı yapıp iktidarı kandırdı baskın seçime karar verildi dolar 4.30 a dayandı anlayan anladı
Suriyelilerin nufusa gore %10 oyu cikiyor ulkemizde. Hepsine halki bir sekilde uyutarak kimlik verildi. %10 da caliyorlar zaten. %20 de kendi oylari var. Kararsizlarda dagitilinca en fazla %46 falan alir akp. İkinci turda ise ya chp ya da İYİ parti kazanir.
Vatandaş doğru olanı seçim sandığına gitmeden görecektir. Cumhur ittifakı yapanları iyi analiz edecektir. Hangi ittifak mantıklıdır diye karar verecektir. İyi partinin etrafında toplanan fiyaskoyla sonuçlanacaktır. İyi hazineden para yardımı almadan İllerde örgütlendiler düşünülmesi gerekir.
@108521 Akp ilk kurulduğunda hazine yardımı aldı mı nasıl teşkilatlandı hangi parayla asıl düşünülmesi gereken budur memleketin haline bakıldığında hangi partinin proje partisi olduğu belli tek yapmanız gereken tek şey büyük pencereye bakmak nasıldık ne olduk
her ne kadar muharrem ince'ye oy vermeyeceksemde başarılar diliyorum ke mal dan daha yürekli cıktı . la ke mal ne adamsın
m.h.p dahil 12 partiyle çatı kurmuşlardı bu akılsızlar hahaha sadece gülerim emsaleddin adaylarıydı yani ekmeleddin ne çatıları kalmıştı ne temelleri bu defa toptan uçacaklar
bugün adaylığı açıklanmış nasılda araştırma yapılıp oy oranı oldu muharrem ince nin. seçim akşamı bu anketçileri görecez.
bu muharrem ince hani tavuk çiftliği kuracaktı ne oldu bilen varmı erdoğan kazanırsa ortadan kaybolacağim diye millete söz veriyordu. tabiki gene yalan söyledi.
anketin ismine bakın isminde hayır yokki dedikleri doğru olsun sadece tırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrt bib
Gezici 46-47 diyorsa cumhur ittifaki 50 ustunde alir
Dikkat..!!bu araştırma firması chp nin çok sevdiği ve tuttuğu bir anket firmasıdır.Erdoğan kazanır şimdiden geçmiş olsun..
KILIÇDAROĞLU, PARTİSİNİ TESLİM ETMEDİĞİ MUHARREM İNCE'YE ŞİMDİ ÜLKEYİ Mİ TESLİM EDİYOR?CHP'NİN KAZANACAĞINA İNANSAYDI KENDİSİ ADAY OLURDU.
İnce ilk turda tüm Chp nin oyunu alır. Eğer 2. tura kalırsa Erdoğan ın karşısında kaybeder. Fakat Akşener 2. tura kalırsa Akşener in seçilme şansı daha yüksek.
Tahminen Chp %27, iyi parti %7, hdp %7, sp %1 ; Akp+Mhp %58 oy alacak.
Hayal görmeye devam edin. Reisin rakibi yine kendisi.
recep ayı bitti muharrem ayı başladı.
"danehil"Erdoğan yüzde 46 -47, Akşener yüzde 28 -29, İnce yüzde 18-19 ve Demirtaş yüzde 8-9 alıyor. SEN BU TABLOYU NERENLE OKUYORSUN ALLAH AŞKINA? HOCALARIN SANA ÖĞRETMEDİ Mİ? BİR KERE MİNİMUM-MAKSİMUM DENGESİNİ SAĞLAYACAKSIN! ORTADA YANILMA VE HATA PAYLARI OLUR BU ANKETLERDE!
Diğer Haberler