MHP'de 5 milletvekili Erdoğan'ın cumhurbaşkanlığı için imza vermedi

Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı adaylığı için MHP ve AK Partili milletvekilleri ortak imza verdi. Ancak MHP'den toplanan imzalar 29'da kaldı. Buna göre 5 MHP'li vekil Erdoğan için imza vermedi.

MHP'de 5 milletvekili Erdoğan'ın cumhurbaşkanlığı için imza vermedi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 24 Haziran’daki seçimlerde Cumhur İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı olarak gösterilmesi AK Parti ve MHP'li vekiller ortak imza verdi.

MHP'DE 5 VEKİL İMZA VERMEDİ

AK Parti, 316 vekilden tam kadro imza aldı. Ancak MHP grubunda toplanan imzalarda 5 fire olduğu belirtildi.

Gazeteci Adnan Bulut'un twitter adresinden yaptığı paylaşıma göre, Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığına aday gösterilmesine ilişkin MHP’nin milletvekillerinden topladığı imza sayısı 29’da kaldı.

İddialara göre Atila Kaya, Zihni Açba, Şefkat Çetin, Oktay Vural ve Kadir Koçdemir; Erdoğan’ın adaylığı için imza vermeyen isimler oldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
BEŞ ONURLU VEKİLL..TEBRİK ETMEK LAZIMM...
CHP GELIYOR. fakir fukara ekmeğe doyacak. Millet aç susuz. En tesetturlusunun altında son model x6 bwm ler cirit atıyor. Allah Allah diyenler Allahimin gazabını 24 haziranda görecek hayırlı si ile. Amin.
@senbirharikasin1 neden tesettürlü olanların hakkı değilmi illa bi tarafı açık mı olmalı bmw mercedes binmek için, sizin gibi ırkçı zihniyet yüzünden kutuplaşmalar meydana geliyor, sizin gibi düşüncesi olan kimseye Allah(cc) fırsat vermesin
Helal olsun Oktay VURAL. Delikanlı adamsın. Rabbim razı olsun senden.
DÜZEN bozuldu. CHP Geliyor.
Yahu zaten zor ayakta duruyor.Oktay vural gibi onurlu adamların akp ile işi olur mu
Dur bak, Daha neler olacak..! Hayretler içinde izleyeceğiz... Yağma dan pay alamayanlar, Umduğunu bulamayanlar sıraya girecek.
Oktay Vural imza vermediyse,MHP doğru yolda demektir..o MHP nin temelindeki dinamitlerden biridir..siyasi olarak imhası gerekir..
@faruk_cinar_2018 haklısın gardaşım, Partiyi merale satmak için ilk ayaklananlar biriydi. Çürükler ayıklanıyor sıkıntı yok, yolumuz Turan, yolumuz Kızıl Elma. her daim liderimizin yanındayız Elhamdulillah
24 Haziran seçimlerine kadar adına Cumhur ittifak denilen AKP ve MHP ortaklığı için zorlu günler bekliyor demektir.
İYİ PARTİYE GELİN DOĞRUYU BULUN.
tabandakinlerin hiç biri imza vermeyecek yani oy vermeyecek
şuurlu ülkücüler bu kadar laftan sonra bu kadar hakaretten sonra oy vermezlerrrrrrrrrrrr
@durankaraman66 Şuurlu Ülkücüler 5 bin ülkücünün katili solcularla kol kola gezene oy vermez Ki zaten kendi beyanı ben ülkücü değilim abilerim ülkücü diyor meral hanım :)
MYNET çatlaka araya araya kafayı çatlatacak,iki kişi şöyle dedi çatlak,yok böyle dedi çatlak,500-600 yorumcuda b..kunda boncuk bulmuş gibi saldırıyor hemen klaveyeye :)) Yok arkadaş bunlar 24 Haziranı göremeden çatlar:)
Diğer Haberler