Özgür Özel Erdoğan ve İnce'nin oy farkını açıkladı

CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, CNN Türk’te 24 Haziran seçimlerine ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Özgür Özel Erdoğan ve İnce'nin oy farkını açıkladı

Şirin Payzın’ın sunduğu “Ne oluyor” programına katılan Özel, seçim anketlerine ilişkin soru üzerine, Muharrem İnce’nin oy oranlarında yükselen bir ivmesi olduğunu söylerek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İnce’nin başa baş gittiğini açıkladı.

Kimin yüzde kaç oy oranında olduğunu söylemeyen Özel, “İlk tur için biri 40 diğeri 38 şeklinde gidiyor. Ama kim kimi geçer henüz bilemiyoruz” ifadelerini kullandı.

Seçim çalışmalarında çok olumlu geri dönüş aldıklarını da sözlerine ekleyen CHP’li Özel, İnce’nin kamuoyunda pozitif bir etki yarattığını belirterek, “Siyasi hayatımın en keyifli günlerini geçiriyorum” dedi.

MAVİ MARMARA ÇAĞRISI

Öte yandan Özgür Özel, İsrail ile imzalanan Mavi Marmara Anlaşması’nın iptali için bütün partilere çağrıda bulundu. Özel, “Başta iktidar partisi olmak üzere bütün partilere çağrımız; bu şartlar altında, o onur kırıcı Mavi Marmara Anlaşması’nı gelin yarın hep birlikte iptal edelim. Bu CHP’nin yarın Meclis gündemine getirdiği tekliftir. Bu iptali ederseniz, kimsenin samimiyeti sorgulanmaz” diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
ne güzel rüalar görüyorlar la gardas bunlar :D
çok komiksiniz ya!!!25 haziran sabahı yüzünüzün şeklini merak ediyorum:))
durust ol canimizi ye kardesim. sizin yonetiminizle chp ne zmn yuzde 25 civarindan yukari çıkabildi ?
Sizin içinizde lider çıkmadıki ülkeye liderlik edeceksiniz kim lideriniz söyleyin ? Kılıçdaroğlumu? Bak bidaha düşünün kim? kıluçdaroğlu şimdi neden liderlik edemeyeceğinizi anlamış olmalısınız. Kılıçdaroğlu ile CHP hiç bir partiye muhalif değil tek muhalif olduğu Türkiye’dir...
kimin ne dedigi degil erken secimin ekonobinin bittiginin göstergesi olarak gördügümden DISARIYA bagimliligimiz tamamen ön pilana cikmisken MALI durumlarin ne kadar vahim oldugunu görmemek körü körüne yasamak demektir, TÜRK lirasi %14 deger kayberdeken hala kedi köpek gibi bir birine ahkam kesen beyler YÜCE TÜRKIYE HALKI oy sandiginda gereken cevabi verecektir.simdi birileri cikacak BATIK gemiyi kurtaracam diecek ama önce cebini dolduracak ALLAH hirsizlardan korusun.TAMAM.
taserondan kadroya gecen isci kardeslerin oyu bu yon degisterecek bu nasil bi kadro arkadas boyle kadroyu alinda basiniza çalin
l a özgür fotoğrafına bakınca bırak siyasi hayatının en keyifli günlerini yaşamak,gözlerin pörtlemiş,kendinden korkar gibi bi görüntün var.. :))
çıldır ozaman özgürcüm yine birşey olamiyacaksınız?????? ?'?
25 Hazirah sabahı uyanırsın tatlı uykundan Şakacı çocuk:))
Diğer Haberler