Son Dakika

19:49Son Dakika
Son dakika: Yüz yüze dizisi ilk bölüm izle: Yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

Yüz yüze dizisi ilk bölüm izle: Yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

Yüz Yüze dizisi ilk bölüm internetten izlenebilir durumda. Show TV'nin yeni dizisi Yüz Yüze, Çarşamba akşamı yayın hayatına başladı. Dizi konusu ve oyuncuları ile dikkat çekemeyi başaran Yüz Yüze, bir çetenin hikayesini aşk hikayesi ile birlikte işliyor. İlgi çeken Yüz Yüze ilk bölüm yayını sonrası, dizinin yeni bölüm fragmanı çıktı mı, merak ediliyor. İşte Yüz Yüze 1. bölüm izleme linki ve yeni bölüm fragmanı hakkında gelişmeler.

19:46Son Dakika
Son dakika: Suriye sınırına kurşun geçirmez siper!

Suriye sınırına kurşun geçirmez siper!

Suriye sınırında dikkat çeken görüntü. Hatay'daki sınır hattının bazı yerlerine askeri iş makineleri kullanılarak kurşun geçirmez akordiyon siper örüldüğü bildirildi. Öte yandan, çeşitli birliklerden gönderilen zırhlı personel taşıyıcılar ile askeri araçların bulunduğu 10 araçlık konvoy, ilçeye varmalarının ardından Suriye sınır hattı istikametine doğru hareket etti.

19:37Son Dakika
Son dakika: Gebze'de kadın yazar Ayşe Altan intihar etti

Gebze'de kadın yazar Ayşe Altan intihar etti

Kocaeli'nin Gebze İlçesi'nde yazar 46 yaşındaki Ayşe Altan evinde kendini asarak intihar etti. Polisin olay yerinde yaptığı incelemenin ardından Ayşe Altan'ın cenazesi otopsi için Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

Son Dakika Haberleri