Son Dakika

04:08Son Dakika
Son dakika: Vahşet! Amasya'da köpeğin çenesini keserle parçaladılar

Vahşet! Amasya'da köpeğin çenesini keserle parçaladılar

Amasya'nın Taşova ilçesine bağlı Kavaloğlu Köyü'nde 3 gün önce keserle çenesinin parçalandığı iddia edilen köpek, tedavi için Ankara’ya gönderildi.

03:47Son Dakika
Son dakika: Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı çıktı mı? İşte 2. bölüm ile beklenenler...

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı çıktı mı? İşte 2. bölüm ile beklenenler...

Siyah Beyaz Aşk 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu Kanal D’nin yeni dizisi, ilk bölüm gösterimini yaptıktan sonra sorulmaya başlandı. Oyuncu kadrosu ve konusuyla dikkatleri üzerine çeken Siyah Beyaz Aşk ilk bölümde, Aslı adamın hayatını kurtarıp çiftlikten elini kolunu salla sallaya çıkabileceğini düşünmektedir. Oysa olaylar hiç de planladığı gibi gelişmez. Ferhat ve Aslı’nın hayatları o günden sonra bambaşka bir yöne doğru akmaya başladı. Siyah Beyaz Aşk fragmanı hakkında bilgiler.

03:45Son Dakika
Son dakika: Yeni sistem tarih öğretmenlerini vurdu

Yeni sistem tarih öğretmenlerini vurdu

Üniversiteye giriş sınavında artık hukuk, psikoloji, uluslararası ilişkiler bölümlerini okumak için tarih ve felsefe sorularını çözmek gerekmeyecek. Bu nedenle bazı özel kurslar ve özel okullarda tarih ve felsefe öğretmenlerinin işine son verildi. Eğitim Uzmanı Sadık Gültekin, "Hukuk’a giren öğrenci tarih ve felsefe yapmayarak sınava girecek ve felsefe ve tarih derslerini vermeyip hukukçu olacak." dedi.

Son Dakika Haberleri