Son Dakika Politika Haberleri

05:17Son Dakika
Son dakika: Başbakan Yıldırım ve Kılıçdaroğlu görüşmesinin detayları belli oldu

Başbakan Yıldırım ve Kılıçdaroğlu görüşmesinin detayları belli oldu

Başbakan Binali Yıldırım, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi. Kılıçdaroğlu, KHK ile ihraç edilen, açlık grevindeyken tutuklanan Nuriye Gülmen ile Semih Özakça’nın sağlık durumunun kritik aşamaya geldiğini söyledi ve serbest bırakılmalarını talep etti. Başbakan Yıldırım, her ikisinin durumuna ilişkin Kılıçdaroğlu’na bir dosya verdi. İşte Yıldırım-Kılıçdaroğlu görüşmesinin detayları...

21:45Son Dakika
Son dakika: Davutoğlu’ndan Bahçeli’ye 10 maddelik yanıt!

Davutoğlu’ndan Bahçeli’ye 10 maddelik yanıt!

AK Parti Konya Milletvekili eski Başbakan Ahmet Davutoğlu kendisini eleştiren MHP lideri Devlet Bahçeli’ye yanıt verdi. Davutoğlu 5’inci ve 7 maddelerde isim vermeden doğrudan Bahçeli’yi hedef aldı. Davutoğlu, MİT TIR'ları konusunda MHP liderini 'FETÖ ile aynı dili kullanmakla' suçladı.

20:22Son Dakika
Son dakika: Meclis'te kavga! AK Partili Hamza Dağ ve CHP'li Özgür Özel birbirine girdi

Meclis'te kavga! AK Partili Hamza Dağ ve CHP'li Özgür Özel birbirine girdi

TBMM Genel Kurulunda, OHAL'in 3 ay daha uzatılmasına ilişkin Başbakanlık tezkeresi görüşüldü. Görüşmeler devam ederken AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ve CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel arasında tartışma yaşandı. Grupların karşılıklı sataşmalarının devam etmesi üzerine Başkanvekili Ahmet Aydın, birleşime ara verdi. Bu sırada Dağ ile CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel arasında da sözlü sataşma devam etti. Diğer milletvekillerinin araya girmesiyle taraflar yatıştırıldı.

Son Dakika Haberleri